Які помилки викликають бісквіт, всі деталі

Не бісквітний.Що ми робимо? Я використовував, щоб приготувати їх на одну або дві, але зараз я живу в іншій квартирі. Так духовка відрізняється. Може бути це її? Я вирішив справити це один раз і назавжди. Сьогодні Я покажу вам про всі помилки у виготовленні домашніх бісквітів.



Одна з найбільш поширених проблем, пов'язаних з приготуванням бісквітів, полягає в тому, що вона зависає. Це може статися з декількох причин. Перший, Ви не збивали свої кульки.

Цей етап є надзвичайно важливим для потрібної текстури і пористості випічки. Якщо яйця збиті погано, бісквіт швидше за все, падати під час випічки. Як правило, яйця збивають на 8-10 хвилин, поступово додаючи цукор до них. Масові відбілювачі і збільшуються в обсязі. Бісквіт також може бути підготовлений шляхом збивання жовтків і білків окремо.



Дуже важливо правильно змішати яєчну суміш в іншому бісквітному тісті. Це потрібно зробити повільно, щоб повітряні бульбашки не лопалися. Якщо зробити бісквіт тільки на основі яєць, залийте сіяне борошно в збиті яйця поступово, перемішуючи тісто силіконовою лопаткою знизу вгору.

Бісквіт може поселитися тому вся в сокуй Зазвичай тісто замішують в середині виробу. Температура не повинна перевищувати 180 градусів. Досвідчені господині знають, що оптимально варити бісквіт на 150-175 градусів. У цьому випадку в будь-якому випадку не відкрийте духовку до закінчення випічки.

р.

Крім того, проблема може бути, що після приготування тісто стояв в чаші протягом тривалого часу. Це помилка, яку не можна зробити. духовку необхідно попередньо нагрівати, а потім відразу після готовності тісто, її слід відправляти запікати. В іншому випадку повітряні бульбашки збитої яєчної суміші будуть погодні, і бісквіт не в кінцевому підсумку не зросте.

Тонкощі в виготовленні бісквітів Я також зіткнувся з іншою проблемою. Бісквіт не зійшов, але навпаки. він піднімався вгору і тріщинай Так звані вулкани на поверхні бісквітів можуть з'явитися через неправильну температуру приготування виробу. Я сказав, що вище.



Буває, що піч несправна і просто невірно показує температуру, до якої вона нагрівається (якщо на ній є дисплей). У таких випадках радимо купити спеціальний термометр для духовки, за допомогою якого можна чітко контролювати температуру всередині неї.

Можлива форма для випікання зверху Покрийте шар фольги блискучої сторони всередині. Необхідно закріпити і зробити кілька проколів зубцем або виделкою. Це допоможе рівномірно розподілити температуру. Такий лайфхак прекрасно працює з газовими духовками. В результаті гірка на бісквіті буде набагато менше. Але час приготування збільшиться на 10-15 хвилин.

3250Р. 3700Р.

Ще одна цікава деталь, яка для мене особисто була відкриттям. Я завжди змащувати сторони форми рослинною олією. Я прийшов по статті на сайті школи кондитерських виробів, що говорить про те, що це не потрібно робити. Через масло, тісто не може фізично підніматися, так як воно схоже на гірку на змащену поверхню і не можна зафіксувати. Дуже цікава теорія!

Як зробити ідеальний бісквіт Є багато рецептів для печива. Більш того, не варто забувати, що продукція тварин присутні в тесті. Моя колега Вікторія Жмурко розповіла, як зробити найпростіший худий бісквіт. Також на нашому сайті ви знайдете рецепт бісквіту на основі апельсинового соку. Дуже незвичайний!



Яйця є частиною не тільки печива, але і багатьох інших хлібобулочних виробів. Ви не хочете відмовитися від відповідальності навіть під час Lent. Я раджу читати матеріал мого колеги Миколи Ладуба. Він докладно пояснює, які продукти можуть замінити яйця в випічці. Я розділю статтю тут.

Покажіть мені, що ви коли-небудь мали неприємності, що бісквіти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное