У храмі і поході до Причастя на «дівчині дні»

Вхід до церкви Відкрито всім людям з цікавими намірами. Я думав, що нічого не може змінити. Але я недавно дізнався про те, що речі не так прості, коли мова йде про жінок. Вони не допускаються до храму, коли починаються критичні дні. Але це дійсно правда? священик дав відповідь.



В'їзд до церкви православної церкви України відповів на питання про порушення. Аббот Савацький Собко розповів, чи можна брати участь у храмі за критичні дні. Я не думав про це, бо я далеко від релігії. У мене є один, хто йде до церкви часто.

, Україна

Вона сказала, що кожен місяць протягом декількох днів жінка нібито стає нечистою. Тому її вірну присутність в храмі в такі часи дефілує будинок Божого. «Це сором’язливість, що через ці невідповідності, які поширюються людьми без духовної освіти, багато дівчат і жінок починають ходити до церкви рідше. й

Дякуємо Апостолу Павло, ми знаємо, що Бог є доброю. Тому жіноче тіло, створене Богом, красиве. Не може бути непристойним через природні фізіологічні процеси. Вони є основою для існування цього організму.



Спаситель заявив, що єдине джерело людського дефілменту може бути душею. Іноді вона спровокує людину, щоб зробити погані речі і обпилювати його думки. Lust, gluttony, заздрість, greed, laziness, гордість і небезпека - це те, що виділяє наш зовнішній вигляд.

Старе випробування скаже, що червоні дні календаря роблять жінку нечистою. Крім того, хтось, хто доторкнувся його протягом наступних періодів, стає одним. Тим не менш, новий Запобігання цих пов'язаків. Ісус Його торкнувся відхилого народу, застрахуючи їх.



Вивчивши рецепти Старого Завіту, можна побачити, що концепція чистоти в основному стурбована звичайною гігієною, а не самим фізіологічними процесами. Неприємність може призвести до виникнення різних недуг, тому що це було під суворим контролем церкви.

Сьогодні існує величезна кількість засобів гігієни, завдяки яким жінки можуть пройти через критичні періоди безпечно для себе і для інших.



Навіть в першому столітті Хіромартир Клемент Риму написав, що такі речі не можуть відобразити природу людини або відокремити Святий Дух від нього. Під час критичних днів жінки проходять процес природного очищення. Це частина Божої мудрості.

Святий Григорій Двоєслов також розповів про це. Проживав на початку сьомого століття. Для того, щоб заборонити жінок вводити храм на такі дні, є фоліш. Вони не відлякуються для того, що природа створила. Це відбувається незалежно від бажання жінок. І це абсолютно не грішно.

Чи можливо для жінок під час критичних днів до променя в храмі, відвідувати послугу і дотик святині і ікони? Ви можете Вхід до церкви завжди відкритий для людей, які потребують духовної зустрічі з Господом. Для багатьох це місце живлення. Зловживання можливістю заповнювати його через речі, які ніхто не може впливати.

р.

Хто може мати зло. Не залежно від статі або дня на календарі. Але це безпосередньо впливає на силу віри людини в Господа і вміння протистояти спокусі. Це більш важливо, ніж природні фізіологічні процеси.

Я сподіваюся, що ця стаття буде переконувати всіх, хто вірить в помилкові прецепції і обмежує себе, коли справа доходить до церкви. Поділіться інформацією з усіма скептиками, які ви знаєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное