Рецепт кітами

За кілька тижнів тому я почав вивчати східну кухню, і під час цього часу я дізнався несподівану кількість рецептів. Більшість з усіх, я був зачарований приготуванням різних солодких тістечок.

Східні делікатеси підкорять своєю простотою і водночас насиченим смаком, вони не можуть плутати з чим завгодно. Наприклад, візьміть хоча б солодку катламу - з першого шматка ви можете зрозуміти, що ця страва прийшла до нас здалеку. Crunchy crust, солодкі маки фаршировані і нічого зайвого.

Редактори "Сайт" Я не можу поділитися цим чудовим рецептом!

Poppy Roulette Інгредієнти для тестування
  • 50г вершкове масло
  • 0,5 ст. цукру
  • 1/4 ч.л. солі
  • 1 яйце
  • 100 мл молока
  • 350г борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 250г мапи
  • 150г цукру
  • 130г вершкове масло


Підготовка
  1. Перше, що робити – доглядати за начинкою. Візьміть чистий сковороду і залийте в неї. Посмажити маку на кілька хвилин, поки ви відчуваєте характерний приємний запах.



  2. Залийте мак в глибоку ємність і дочекайтеся, поки він охолоне, потім додайте цукор і перемішайте інгредієнти.



  3. Потім пофарбуйте вершкове масло. Залиште біля 130 г олії для начинки, і перемішайте відпочинок сіллю, цукром і молоком.



  4. Подаруйте яйце в суміш і ретельно перемішайте, трохи помішуючи.



  5. Подаруйте борошно і поступово додайте в чашу інші інгредієнти, помішуючи його вміст весь час.



  6. Змішайте тісто. Щоб зробити її більш м'яким і більш еластичним, проведіть не менше 10 хвилин на цьому етапі.



  7. Потім розгортаємо тісто товщиною 3 мм.



  8. Генерально змащувати шар розтопленою олією і посипати маком.



  9. Прокочуйте обидва краї до середини і щіпкою.



  10. Повторний крок 8, потім складіть заготовку навпіл разом.



  11. Змастити кішка знову, посипати залишилися маки з цукром і скласти заготовку навпіл, тільки цей раз вже перехрестити і щічать краї, щоб розтоплений масло не втекти звідти під час випічки.



  12. Покрийте горщик з пергаментом, оливіть його, і перемістіть рулон над ним. 1834833



  13. Випікати катела в духовці нагріти до 200 градусів за 35 хвилин, до утворення золотистої скоринки. І мапи Зачекайте, поки рулон повністю охолоне, перш ніж вирізати його.





Побачити це! Чи не те, що ідеальний рулон? Поділіться рецептом макового катему в соцмережах і напишіть в коментарях, якщо вам сподобалося без дріжджівй

До речі, ті, хто не хоче грати з тісто протягом тривалого часу, можуть просто приготувати рулон лаваша - виходить дуже швидко і смачно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное