Хороші єврейські маршрути, які виготовлені без яєць і цукру

Тексти пісень, а це означає: У будь-якому випадку, я завжди хочу їсти щось смачне. Я не можу відмовитися від них. Коли я хочу запекти щось швидко, перемішуючи тісто в воді без яєць або цукру. Звідси я зроблю красиві рулони, рецепт яких мій єврейський сусід поділився з мною. Я маю на увазі, всі її випікання дивовижна, але я особливо любила ці рулони.



Редакція "Сайт" Він розповідає про те, як зробити єврейські рулони з щедрою начинкою.

Водне тісто без яєць Інгредієнти
  • 1 ст.л. окропу
  • 4 ст. борошна
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • порошок
  • ангел
  • порошок


Підготовка
  1. Робимо тісто першим. Потім змішайте борошно з розпушувачем. Залийте все окропом і перемішайте його. Додати рослинне масло. Змішайте тісто.



  2. Тісто ділиться на 4 частини. Розгорніть кожен прямим прямокутника. Ми зробимо 4 рулони з цього.



  3. Будь-який може використовуватися як начинка. У мене є наступні варіанти. Можна просто змащувати тісто товстим варенням, а потім посипати кокосовими стружками зверху. Я також зроблю начинку горіха. Для цього потрібно обсмажити 150 г горіхів і подрібнити їх блендером або м'ясорубкою. Потім додайте 100 г цукру, спеції на волі (кіннамон або кардамон). Так що після випічки начинка не розсипається, додаємо ще 20 г вершкового масла і яєчного білого.



  4. Також можна зробити мапу начинку. Для цього візьміть 200 грам сухого маку і стакан цукру. Залийте окропом над Mac. Давайте мені стояти на 40 хвилин. Потім зливаємо всю воду і збиваємо мак в блендері або розбиваємо в розчині. Додати цукор і добре перемішати. Можна додати родзинки або горіхи.



  5. Ви можете зробити 4 різних смаків, як я зазвичай робити. Тепер загорніть рулони. Зробіть дрібні нарізки ножа зверху. Запікати в духовці нагріти до 180 градусів за 30 хвилин. Це золото. Можна посипати цукровою пудрою зверху.





Ролики просто дивовижні. Через те, що тісто на воді без яєць і цукру, делікація не солодка, не дуже солодка. Ідеально підходить для вечірнього чаю з цілою родиною. Крім того, випікання готують швидко і без зайвих укусів. При необхідності можна навіть зробити солоні рулони. Я спробував багато рецептів, але я люблю це одне!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное