Українська господиня розповіла про те, як правильно варити муки в Вінниці

М'ясо відключення може бути відмінним інгредієнтом для спекотних страв. Нещодавно я дізнався з одного українського господині цікавий рецепт товстого супу, який базується на шарах яловичини. Я скажу це: «Брю 2 горщики один раз, точно не буде.» Це смачно!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як приготувати. фляск Право. Радість!

223221

Фляки, фляки або рубці – це перша страва (частково густий суп) польського походження. Тим не менш, він широко поширений серед харчування (Центральні райони України). Відмінність полягає в тому, що в Польщі фламки є тільки першою стравою, а в Україні її можна подавати першим у вигляді вух з каштанами, а другий, як варена ожина приправила спеціями.

До складу входить найбільш поширений склад шемале (не часто - кальфа; іноді - свинячий шлунок), відвар кип'ятять корінням (морква, корінь петрушки, селери) спеції ( лавровий лист, горіх, чорний і ароматний перець, сіль). До них також можна додати цибулю, борошно і кришку. Подавати фламки гарячі, в глибоких пластинах або чашах.

202472р.

інгредієнти
  • 1кг яловичий рубець
  • 0,5 кг кісток яловичини
  • 2 морква
  • 2 цибулини (один великий і 1 невеликий для бульйону)
  • 1,5-2 ст. борошна
  • 200г твердих сирів
  • корінь петрушки, імбир і селери за смаком
  • овочеве і вершкове масло за смаком
  • спеції (квітковий лист, суміш перців, паприка, перець горох, сіль і орегано) за смаком


Підготовка
  1. Ретельно очищений рубець (1 кг) слід мити в чистій воді кілька разів, залити холодну воду (2-2,5 л) і залишити на 6-8 годин. У цей час необхідно змінити воду 4-5 разів, кожен раз ретельно промиваючи шрами.



  2. Потім залийте їх свіжою водою (не слід повністю закривати рубець), доведіть до кипіння, відваріть протягом 5 хвилин. Залийте воду і ретельно промийте як рубець, так і каструлю. Повторюємо весь процес кипіння, зливу води і миття 3 рази.
  3. Зріжте моркву з тонкими пластинами, подрібніть баночку з дрібним ножем, поріжте корінь імбиру кубиками, а корінь селери з пластинами. Цибулю, морква і імбир злегка обсмажують в сухій сковороді. Потім з овочів і яловичих кісток варити бульйон. Додайте лавровий лист і перець гороху до нього.

    , Україна



  4. Тепер назад до рубки. Для 4-го часу покласти їх назад в каструлю, залити половину відвару і варити до м'якості. Приймає близько 3-4 годин (час залежить від віку тварини).
  5. Оздоблені рубці розрізають смуги шириною 0,7-0.8 см.



  6. Залийте рубати в бульйон, доведіть його до кипіння. Додайте імбир, моркву, корінь петрушки і селери до бульйону.
  7. У сковороді обсмаження з сумішшю овочної і вершкової раги до золотистої. Додайте борошно, перемішайте, потім залийте трохи бульйону, перемішайте. Додайте отриману суміш до сковороди до флаксів. Також приправте суп з улюбленими спеціями (регано, сіль, перець суміш, паприка) за смаком.



  8. Це, лаціна Готовий. При послузі можна посипати суп з тертим сиром. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як варити варене гуцульське богарах. Традиційний рецепт!



Яловий рубець не яловичий м'ясо, як можна припустити, це частина шлунку корова, яка відноситься до дешевих побічних продуктів. І найдешевший. Однак вартість даного інгредієнта не впливає на смак і переваги.

Я зрозумів, що тепер я буду купувати рубці не тільки для своїх домашніх тварин, але і для себе. Суп з рубцями дарує вишуканий смак, а за приємною ціною! А для свята можна скористатися оригінальним хлібопекарняй Ми пропонуємо сучасні ресторани та ресторани.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное