Жінки, які роблять більше грошей, ніж чоловіки, лікують на домашньому господарстві.

Якщо ви думаєте про успішних жінок, ви завжди маєте однаковий образ у вашій голові. Наташа завжди була цілеспрямована і пішла на її мету, як танк. І її мета була грандіозною. розбити бідність Для забезпечення насиченого і комфортного життя. Батьки заохочують аспірацію дочки і в будь-який спосіб сприяли і коли вона проживала в гуртожитку – набивають харчовими мішками, а коли нова квартира необхідно ремонтувати – безкоштовна праця у вигляді батька і молодшого брата.

Наташа мала хороший план життя. І так, не думав про все інше. А ще батьківська радість була затемнена однією часткою - син-в-правом. Він жив у шлюбі. Редакція "Сайт" Поговоріть про успішні жінки та їх сімейні проблеми.



Про успішних жінок я люблю завжди і в будь-якому порядку. Це ідеальний, як картина. Я зроблю своє життя таким чином, отримав те, що я хотів з моєї гельської роботи. У мене є повна сім'я: чоловік і два красивих дітей – хлопчик і дівчина. Але які проблеми я повинен тримати наш корабель? Я є основним джерелом доходів, я працюю важко і я відповідальний за все домогосподарство. Але мій чоловік не відчуває себе зобов'язується чистити, навіть якщо він залишається додому щодня. Тексти пісень, а це означає: Він все ще думає, що жінка! А його бізнес ремонт і настоянка автомобіля.

Р

Іноді я відчуваю боляче і втомився. Коли я запитаю, щоб зробити щось, як вакуум будинку, він може зробити це за 15 хвилин! Як правильно це буде зроблено. І ось чому я маю своїми рукамиПопадання від ніг при втоми. Я шукаю симпатію і я не знайшов його. Я думаю, що чоловіки повинні вчитися робити всі господині. Особливо коли у мене є весь сімейний бюджет. Чоловіки завжди скаржаться, що жінка хоче гроші, але нічого не може зробити. Чому хтось хоче хто-небудь, хто не добре для чогось?



Віктор має свою правду: як чоловік думає про успішних жінок, і я не бачу, що про мене не працює зараз. Моя мама була традиційним фермером під час підняти мене і мій брат, і мій дад був на роботі все життя. Але він був дивним батьком! Допомогти мамі, як краще я можу на вихідних. Паранти ніколи не переварюють речі, такі як пилососи та посуд. Коли він відступив, його мати пішли працювати. До п'ятниці працював 15 років. Миємо, промиваємо посуд, варимо. Ми ніколи не подарували один одному, просто працювали в команді. Вони проживали протягом 40 років до Даду. Тепер мою маму подарують все, щоб мити страви з ним знову.



Я не допоможу її будинку. Але неважливо, що я роблю, вона не є. Вона критикує мене за всілякі дрібниці, вони здаються мега-імпортантом до неї. Це змушує мене відчувати себе як програвач. Так тепер я не можу варити ні мити.

Моя дружина звинувачує мене не в змозі зробити що-небудь. Але це не правда, чоловіки можуть! Найкращі готелі та ресторани упаковані з чоловічими шеф-кухарями, і вони роблять багато грошей з навичками. Якщо вона забрала крок назад і Давайте мені Я можу впоратися з власним харчуванням від початку обробки, я запевняю вас, я б це зробити просто дрібно.



У дослідженнях 30 років тому соціологи показали, що жінки майбутнього, тобто ви і I, будуть працювати більше, але в той же час вони будуть тими, хто подбає дітей, візьмуть основну відповідальність за домогосподарства, виконують більше завдань, які розглядаються, як правило, маскулін, включаючи фінанси, роблять більше благодійності, ніж їхні мами, і беруть участь більше у суспільному житті. І що сталося. Сучасна життєдіяльність серця просто переповнена соціальними ролями, які падають на її красиву голову.





Однак ситуація не надії. Якщо ця сім'я має хороший дохід, то чому б не використовувати платну допомогу і найняти домовласника, щоб закінчити аргумент брудних страв один раз і назавжди? Або навчити дітей робити це.

Наталя може порадувати не впадати в досконалість про чистоту будинку. Пил завжди був, і буде, і нервові клітини не регенерують. Не варто лікувати свого будинку як без життя музей, де всі речі, як експонати, завжди в своїх місцях. І в вільний час від прибирання, намалювати картину, почитати книгу, піти в тренажерний зал або їздити на велосипеді.

І навіть якщо жінка є президентом і чоловіком, це не абсолідує нас дорогі жінки нашої жіночої відповідальності, які ми повинні визнати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное