Ель Макферсон Дієта

54-річний австралійський супермодель Elle McPherson є живим прикладом того, що після 50 років жінка переживає другу молодь. Це не про удачі або добра спадщина. Красива фігура - результат ретельної роботи на себе. Модель регулярно відвідує тренажерний зал і харчується спеціальною системою.

3610Р. 4200Р.



І сьогодні видання. "Сайт" діляться секретами з вами Український Еллі Макферсон.

Elle McPherson Жінка згадує: "Я помітив, що моя шкіра отримала суху. Я отримав додаткові фунти навколо мого стегна і талії, хоча це не сталося мені до. Моя ніжка стала більш масовою, я постійно відчуваю себе втомленим і відданим. Всі дієти і вправи, які зберігають мене протягом десятиліть, не працюють більше.

Щоб подолати ці симптоми, McPherson перейшов на Українськийщо знижує кислотність організму. Ця програма дотримується багатьох відомих леді: Gwyneth Paltrow, Вікторія Бекхем, Кірстен Dunst і Jennifer Aniston.





Жінка знизила споживання цукерок, м'яса та хліба. В результаті обрізається модель і її шанувальники. Вона говорить: "Я втратив пігментні плями, які не дійсно приходять з сонця, але від походів в цукровий діабет. Шкіра стала більш консервною і променевою. Я почав схуднути, я припинив витягування для солодощів. Крім того, я став більш спокійним і збалансованим. й

Фізіологи говорять, що основною причиною ожиріння, інфекційних захворювань, проблем з зубами, суглобами і кісточками є їжа «ацидифікація» організму. Людина хвора, тому що він їсть продуктів, які підвищують кислотність крові, шлункового соку та тканин.

Регуляція шлунка необхідна для належного обміну речовин кислота-базай Зрушення на кислоту призводить до затримки рідини, запору, швидкої втоми, безсоння і зниженого імунітету.

р.



Принцип лужної дієти полягає в тому, що в щоденній дієті 80% продуктів мають лужні властивості і тільки 20% - кислотні. Алкалін їжі очищає організм, при цьому кислотні закупорки органів і погано поглинають.

Алкалінові продукти: їсти для вашого задоволення
  1. Овочі: томати, гриби, буряки, огірки, всі сорти капусти, спаржа, селера, хребта, арубули.
  2. Фрукти: яблука, банани, абрикоси, авокадо, ананас, диня, всі цитрусові фрукти, гранати.
  3. Виноград і бобові: гречана, квасоля, тофу, ленти.
  4. Пити: мінеральні води, трав'яні чаї з меліси, ромашки і м'яти, свіжо вичавлені фрукти і овочеві соки.
  5. гарбуз, льон і насіння соняшнику. 990 Р

    ДепозитФотогалерея



Продукти харчування: обмеження в раціоні
  1. М'ясо, птиці і рибу можна споживати не більше 3 разів на тиждень.
  2. Хлібні вироби
  3. Комоди: майонез, оцет, гірчиця, кетчуп
  4. Цукерки: цукор, шоколад, мед
  5. Напої: спирт, кава, чорний чай, соди, молоко.
  6. Швидка їжа, консервована їжа.



    ДепозитФотогалерея


Для очищення організму метаболічних продуктів і запобігання окислення крові, досить робити швидкі дні двічі на тиждень на сирих фруктах і овочами. За кожні 2 місяці такої програми ви можете втратити 3 до 5 кг зайвої ваги, яка не повернеться!

Зірки можуть зберігатися і ви можете зробити це занадто. Відчуйте відмінну програму схуднення з детальною дієтою та запланованими щоденними тренуваннями. Ви будете любити!

Якщо ця стаття була корисною для вас, тримати її і поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное