Щоб зробити м'ясо або котлети на сто разів тастир, просто карамелізуйте цибулю

Цього літа я пощастив відвідати багато цікавих фестивалів, в тому числі фестиваль пива столиці, який відбувся в липні, де головним відкриттям для мене було, не дивно, не унікальний напій, але карамелізовані цибулі.



Майже всі шеф-кухарі місцевих продовольчих судів мали страви з додаванням цього апетитного інгредієнта в меню. Але тільки одну варту вдалося завоювати серце соковитим бургером з карамельною цибулею крихтою. І незважаючи на гіп, я зумів відірвати, де вони навчилися варити цибулю так смачним.

Виявилося, що хлопці довго передають абонентам YouTube каналу «Іберіка», яка представляє не тільки величезну кількість цікавих рецептів, але і безліч цікавих історій про Іспанію і його гастрономію.

Ви можете відразу піти на знайомство з каналом, або спочатку додати в свій кулінарний свинячий банк цей чудовий рецепт - вибір ваш. У будь-якому випадку, ви не пошкодуєте витрачений час, з якого я абсолютно впевнений!

Карамелізовані цибулі Інгредієнти
  • 800г цибулю
  • сіль
  • оливкова олія


Підготовка
  1. Перше, що необхідно очистити цибулю лушпиння і вирізати її напівнапружками. Щоб уникнути сліз, перед ріжучою, лушпиння цибулин можна відправити в морозильну камеру протягом 5-10 хвилин.



  2. Потім заливаємо оливкову олію на гарячу каструлю і заливаємо цибулю в неї. До речі, краще використовувати посуд з товстим дном, так як нагрів рівномірно розподіляється в ньому.



  3. Потім цибулю необхідно засолити, перемішати і залишити в тушку під кришкою на повільному вогні.



  4. Часом на час підшлункової кришки слід піднімати так, щоб пар потрапив в сковороду і змішується з цибулею соком (це пов'язано з процесом камарилізації). Не забудьте перемішати цибулю так, щоб вони не спали



  5. Коли цибуля набуває золотисто-коричневого відтінку, можна зняти каструлю з вогню і приступати до найбільш приємного етапу - дегустація.





Багато людей використовують цукровий або бальзамічний оцет для карамелізації (також називається бальзамією). Не сказати, що це груба помилка і не можна зробити так. Але в класичному варіанті приготування не потрібно додавати ці інгредієнти, так як в процесі приготування цибулі самі стають солодкими за смаком.

Для тих, хто любить варити з відео, залишити відео з автора рецепта тут. Не забудьте подякувати хлопців, як вам сподобався відео!

про:blank

Карамелізовані цибулі чудово поєднуються з м'ясними стравами, а також гармонізує добре з різними овочевими гарнірами. Не дивно, що це призначене для того, щоб додати його до бургерів і подати ароматичні шашлики.

Я сподіваюся, рецепт був корисним. Ми будемо вдячні, якщо ви можете поділитися з чим стравами, які ви поєднуєте цей чудовий закусок.

Дуже дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное