Не потрібно стояти назавжди на плиті

Чи ароматні соковиті котлети ілюзію або реальність для тих, хто переглядає своє здоров'я і фігуру? З якоїсь причини, вважається, що правильне харчування крихітно поганий смак. Насправді правильне харчування не виключає використання певних продуктів. Ви просто повинні знати правила приготування, щоб вона залишилася смачною і здоровою. Сьогодні запрошуємо Вас приготувати з нами соковиті котлети в фаршопі. Ви побачите, що навіть схуднення може бути серйозним і смачним.



Моя бабуся сказала, що котлети будуть соковитими і смачними, якщо вони постійно перетворюються в каструлю. Не завантажуйте вершкове масло. Торти були смачними, але не найкориснішими. Справа в тому, що під час смаження на м'ясних і інших смажених продуктах утворюється скоринка. Ця найбільш бажана скоринка є шкідливою частиною варених страв.



Котлети можуть бути смажені в олії, але вибирайте кращу якісну олію для смаження, і це однаково важливо, яку каструлю ви вибрали. Якщо сковорідка не прилипає до шпаклівки, то масло в ній буде менше, а користь більша. Однак в м'ясному м'ясці досить натуральний жир, і можна приготувати смачні котлети по-різному.

Я дізнався про цей рецепт від друга, який працює в школі кафетерії. Останнім часом у них є нові пароконвектомати, підготують патрути для дітей. Звичайна електрична духовка справляється з завданням не гірше.



інгредієнти
  • 400г курячий мелений
  • 1 цибулина
  • 1 яйце
  • 50г вівсяний
  • 50 мл молока
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Зробіть курячий фарш. Краще використовувати частину стегна курки, тому котлети будуть більш соковитими. Обертаємо цибулю на м'ясорубці.
  2. Залийте молоко з миттєвим вівсом. Колеса зазвичай використовують білий хліб, але лофт швидко вуглеводи, які вносяться в талії, і нам не потрібно. Отмеал буде набрякати в процесі приготування і дати котлетам м'якості. Можна, до речі, подрібнити крупу в борошно.




Посипати і фарш, додати вівсяне і яйце. Я дуже люблю додати копчену паприку до котлет. Це не тільки дає котлетам апетитний колір, але і дуже смачно поєднується з м'ясом курчат. Покрийте випічку з пергаментом. Потім формуємо котлети і кладемо їх на чашу.



Випікати курячі шпаклівки в духовці нагріти до 180 градусів за 45 хвилин. Якщо вам подобається розіграшна скоринка, то попередньо обсмажте шпаклівки в сковороді з невеликою кількістю масла на 2 хвилини з обох сторін. Потім запікають в духовці. р.





Я люблю цей рецепт дуже багато для того, що котлети готують практично без участі і, поки вони запечені, я можу зробити щось інше. Якщо вам подобається смажена їжа, нічого не заперечуйте, але подбайте про контроль кількості олії в каструлі. Нерідко масло є найбільш калорійним інгредієнтом в страві. Так можна заміряти масло дозатором або ложками, або кухонними вагами. І тепер ми розповімо, як приготувати худі, але соковиті котлети з мінімальною кількістю олії.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное