Водій таксі сказав мені, як він оплачує дружину для манікюру і отримує високий, і я думав про це.

Віктор Хуго колись сказав: «Найбільше щастя в житті – це певність, яку ви любили». Я додаю до цієї фрази, говорячи, що істинне щастя полягає в любленні себе. Насправді, наповнений цим яскравим почуттям, ми буквально випромінюємо позитивну енергію. Чому так багато людей навколо нас?

р.

Ми пропонуємо цю тему. Далі ви знайдете історію Зоя Торохова, яка стала практично реальною неруйнівною приправою. Історія була циркуляція в Інтернеті протягом декількох років, але вона не втратить свою актуальність. Ми хочемо знати, що ви думаєте про це!

Учора, таксі під назвою і чоловік прийшов для мене, хто вражав мене до сердечника. Я був настільки вражений, що я сказав всіх про це на другий день. Отримання в машині. Водій посміхається. Так я, але я на телефоні, що робить роботу.

до Чи не ви удари?
до Ні, спасибі, це океї.
- Ви холодно?
до Ні, я дуже добре.
до Бажаєте деяких цукерок? Я просто купив їх в магазині. Дуже смачно! Желе. Я люблю їх! Ми не пропонуємо пасажирів, це не дуже так. Але ви дійсно хотіли. Я розумію, якщо ви не знаєте. Бажаєте?
- Я!



Я намагаюся з'ясувати, що відбувається: ранок, до сні. Ми почали говорити про дітей. Він має дочку в другому році в університеті в Польщі. І коли він сказав наступне вироку, я щелепа на підлозі: 'Ви знаєте, Зое. Я зраджую, що має дитину. Дружина. Робота Я дуже люблю це. Моя дочка дзвонила мені і просить гроші. Ну, вона в Польщі. Міссі. І я заповнила її картку, і вона отримує так добре. Це просто високий!

Триває водій таксі, Ви знаєте, коли я знаходжу дружину для манікюру, я оплачую себе. Я так високий! Вона покаже і посміхнеться ще на 2 тижні. І я відчуваю, що це добре, ви не знаєте. Я зробив щось для сім'ї! І я відчуваю себе так добре після цього.

900650р.

У цей момент я забув про телефон. На вулицях! Я дивлюся на пішоходів і важко побачити будь-які посмішки. Кожен так тьмяний і вишитий. Ти перша людина посміхатися на мене в останню пару днів. Люди так часто не помічають, як вони добре. Ми використовуємо тільки для скарження і довгого. й

Чи є щастя біля? Про щось інше. Я слухав і слухав (це рідко). Я зрозумів, що цей водій не є підприємцем, інвестором або політиком. Не на чохлах журналів. Не пропустіть інтерв’ю. Він не робить гроші, як мені.

Тексти пісень, а це означає: Але є більше життя, ніж у всіх інших! Любов, світло – реальне світло, не телебачення! – більше, ніж у всіх людей, які коли-небудь зустрілися. Я шукав чоловіків навколо мене і думав, це нормально. Ви завжди зайняті і незадоволені, не зможете отримати високий рівень.



Я отримав машину так щасливою. Я дивлюся, якщо він скаже його світло всім людям, як це? Я пішов і зрозумів, що я був дійсно світло! Такий великий урок. І це космічне ставлення до життя. Навіть після тренінгу я не отримав такого важливого розуміння та освітлення. Учні тут!

Найбільше щастя в житті - Вчимося помітити речі, які роблять вас щасливими. Хтось досить для цього ранку поцілунок своєї дружини, а хтось – прогулянки з дітьми або улюбленою собакою. Ми всі різні, і кожен з нас завадить щастя своїми силами.

р.

Я дуже помітив, як люди садять і зволожуються. Щодня справа і проблеми іноді приймають останню міцність, і це нормально. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Я сподіваюся, що сьогодні історія надихає вас, щоб піклуватися про себе і прийняти хороший відпочинок.

, Україна

Якщо ви дійсно щасливі? Що таке? Якщо ви можете поділитися своїми думками в коментарях. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное