Брендовані котлети гіпсової матері, завдяки спеціальному попарюванні, десять разів огірок, ніж звичайний

Соковита покупка Я варю за рецептом гіпсової матері Галина. Я ніколи не зробив такий склад фаршу фаршу перед, але виявилося, що картопля, перець і часник додають аромат і спільність до котлетів. Завдяки спеціальному попарюванню котлети з'являються в десять разів, ніж звичайний!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки ротоводінняй Гіпси рецепт!



Соковиті свинячі штани Склад
  • 0,5 кг жирної свинини
  • 1 цибулина
  • 1 картопля
  • 50г солодкий перець
  • 2-3 зуба. Кошик
  • 100г білий хліб
  • 1 ст.л. сухарів
  • 120г смажене масло
  • 1 картопля
  • 0,5 ч.л. перцю
  • 1 ч.л. солі


Інгредієнти для замочування котлет
  • 1 цибулина
  • 1 лавровий лист
  • 15 шт перцю горох
  • 150 мл води
  • щіпка


Підготовка
  1. Промийте свинину і наріжте її вгору. Очистити картоплю і цибулю, а також нарізати на шматочки. Також готують попередньо очищені зубчики часнику і перцю нарізають на шматочки.



  2. Пройдіть через м'ясорубку м'яса, цибуля, картопля, перець і часник. В кінці пропускають хліб через м'ясорубку. Посипте його на свій смак і перемішайте фарш вручну.



  3. Підготуйте воду заздалегідь, щоб змочувати руки, залийте паніровки в окрему пластину. Вологі руки утворюють краватки, а потім з сухими руками згортають попелиці в паніровці.



  4. На нагрітій сковороді з рослинною олією, обсмажують котлети на 1,5-2 хвилини з кожного боку на сильному вогні.



  5. Покладіть смажені краватки в сковороді. Зверху викласти на них цибулю нарізати кільцями, 1 лавровий лист і ручний чорний розсіяний перець горохом. Залийте котлети водою і злегка сіллю. 595552р.



  6. Помістіть котлети, щоб тушити протягом 15-17 хвилин під закритою кришкою. Саме вона, свинячі штани готові. Бодибилдерши!





І дізнатися більше про рецепт свинячих котлет, дивіться відео з кулінарного YouTube каналу «Галіна Кухня». Всі рецепти красивої господині Галина вперше з'являються і вурра!

про:blank

Я також запропоную вам дізнатися, що таке краса вогнестійкості і як їх приготувати. Вони колись заспівали себе Пушкіна!



Ох і соковиті свинячі пашти отримують за цим рецептом! До речі, я не перекручую картоплю через м'ясорубку, але натерти на тертці для маркування в корейці. Краще смаки. І решта повністю. дотримуватися порад Галина гіпсова мати.

До речі, ви не можете обсмажити всі котлети одночасно, але замерзнути частину пізніше. Це дуже корисно, коли час короткий, і вам потрібно годувати свою сім'ю з вечерею.

Хто зробив як я робити: спочатку обсмажує котлети, а потім цибулі І спеції?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное