мудрість приготування курячого дріжджу

Не кожен господиня може зробити куряче грудне м'яке і соковите. Нерідко виходить сухий і абсолютно несмачений, така особливість м'яса. Однак існує один трюк, який допомагає виправити це. Сьогодні ми будемо говорити про те, як замочити м'ясо і чому це необхідно.



До того ж я не знаю, чому замочити м'ясо в молоці і брині, я не бачив точки на всіх. Тільки коли я спробував себе я відчуваю різницю. Це величезний! Редакція "Сайт" Він передає свою мудрість. До речі, в кінці статті ви знайдете рецепт приготування соусу, з якого в королівській делікатесі перетворюється звичайний груди.

Досвідчені варити знають, що замочувати м'ясо впливає на смак. Цей етап не варто забувати. Справа в тому, що розчин солі, проникаючи в м'ясо, змінює його структуру і насичує її вологою. У зв'язку з цим м'ясо залишається соковитим навіть з тривалою термічною обробкою.



Навіть м'ясо, яке замочується в пані, вариться швидше. Що означає менше часу втрати вологи. Цей метод приготування дозволяє зробити навіть найважчі м'які і соковиті м'ясні.



Тепер найцікавіше: як замочити м'ясо і яку бринзу використовувати. Для приготування ідеального розчину саліну візьміть чверть склянки солі і половину чайної ложки цукру. Сіль і цукор розчиняють в літрі води. Покласти м'ясо в розчин і відправити його в холодильник.

р.

Для визначення оптимального часу замочування потрібно орієнтуватися на вагу. Для кожного 0,5 кг м'яса час замочування становить 1 годину. Але пам'ятайте, що в будь-якому випадку буде не менше 30 хвилин і не більше 8 годин. Для одного невеликого груди досить 30-40 хвилин.



Після того, як ви можете приготувати, як вам подобається. Звичайно, при варенні грудей не обійтися без соусу і спецій. Тепер м'ясо буде замочити ще краще. У нас є рецепт соусу, який найкраще працює.



Соус Спайси для курячих інгредієнтів
  • 6 ст.л. масла
  • 2 зубчики часнику
  • 0,25 ст.л. гострого томатного соусу
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,25 ч.л. цукру
  • деякі чилі


Підготовка У сотеїніці маслом фарби. Зріжте часник і додайте його до вершкового масла, дайте його обсмажити трохи. Чому вживають інші інгредієнти? Без кипіння залити соусом в каструлю на смажену курку. Добре перемішайте і дайте на 10-15 хвилин. Соус буде досить пряний, тому не переборщити його перцем в кінці.

р.





Після всіх маніпуляцій курка обов'язково вийде соковитою, ароматною і неймовірно смачною. Здавалося б, весь секрет приготування курячих грудей. Ви замочуєте м'ясо перед приготуванням?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное