Курячий Breast Pate в півгодини

Я був друг в мій будинок. Нена працює шеф-кухарем в знаменитому ресторані в столиці за 15 років. І сказав мені про рецепт, який зараз став однією з моїх улюблених.

Навіть моя дочка, яка в 6 класі, може зробити закуску на цьому рецепту!

Курячий грудний пасти - це відмінне рішення для тих, хто любить смачний хліб і одночасно не переносить печінку. Цей рецепт також підходить для тих, хто дотримується правильного харчування і здоровий спосіб життяй





Паста з курячого дріжджу зручна тим, що їх можна приготувати заздалегідь, а потім в потрібний час служити сніданки Або смачна закуска. Саме тому редакційна колегія "Сайт" Запрошуємо Вас ознайомитися з куряче філей Результат порадує навіть найдосвідченіші варті!





інгредієнти
  • 1 середня куряча грудина
  • 2 велика морква
  • 1 невелика цибулина
  • 3 варені яйця
  • 3 ст. ложки оцту
  • 2 лаврові листки
  • перець, кріп, сіль за смаком


70831



Підготовка
  1. Очистити моркву і нарізати на кілька частин, промити груди. Покладіть курячий груди і моркву в невеликій сковороді. Залити їх водою, посолити їх і, при бажанні додати горох перцю. доб.



  2. Варити з низьким відваром протягом 30 хвилин. До бульйону можна додати 10 хвилин перед приготуванням, 2 лаврових листків. Зніміть горщик з вогню і дайте охолонути без зливу бульйону.





  3. Зріжте цибулю якомога простіше і залийте його не дуже концентрованим оцтом, бажано яблуко. Залиште цибулю, щоб маринувати протягом 5 хвилин приготуванні насипу.



  4. З курячого грудного витяжного кісточки відокремити м'ясо від шкіри. Покинути шкіру і кістки. Пройдіть через м'ясорубку з великою морквою на грилі і м'ясним м'ясом. р.



  5. У отриману масу додайте натертий на крупній тертці варені яйця. Далі слід різати кріпити дуже дрібно або різати ножичками (без жорстких стебел).



  6. Цибулю від оцту. Змішайте його з усіма компонентами. І не забудьте поперчити і посолити пасти.



  7. Ніжний і серйозний снек готовий! Це буде краще, якщо ви подаєте кат з свіжою петрушки. Також можна подавати на смажені пасти. Наріжте багет на шматочки і обсмажте на сухій сковороді до світлих рум'янок і скоринкою.







Редакційна колегія вважає, що кат м'ясо-платнай Однак я пропоную вам поломити стереотип і зробити його з простих варених яєць.

Запашна пашта з варених яєць, смажених ріпок, горіхів і часнику – це чудова холодна закуска, яка припаде в ручний для повсякденного і святкового столу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Я впевнений, що після того, як ви спробували цей рецепт, ви не зможете купити кішку в жерсті. Після того, як ця закуска просто неможливо відірвати!

Подаруйте друзям статтю з цим корисним рецептом, не сумнівайтеся, що вам сподобається!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное