Чому вареники не варять, але запікають в духовці

Бабця подарувала мені і чоловікові. картопляні пельменіКапуста, м'ясо. Смачний!

Я не збираюся готувати їх, він вже пройшов стадію. Варенс в духовці під смачним соусом - новий погляд на звичний і улюблений багатьма стравами. Найкраще рішення для сніданку, обіду або вечері. Неможливим є розбити!

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як кухар під соусом. Таким чином ви можете випікати пельмені!

Варення в духовці

Для приготування їжі я приймаю домашні пельмені, але зберігати напівфабрикати також досить підходящі. Для більшого аромату пельмені можна обсмажити на дуже сильному вогні буквально 2-3 хвилини так, щоб сторони розводять. У цій статті ви знайдете 2 відмінні варіанти запечених соус-дампй

Як випікати пельмені в духовці

інгредієнти
  • 300 г картопляних пельменів
  • 200г сметана
  • 100г сир
  • 1 яйце
  • 50г води
  • смачний
  • зелена


1 2 3 4 5+

Підготовка
  1. Поставте готові пельмені в випічкай Ви можете взяти лише запечені пельмені або заморожені. Шукайте, як комфортно!
  2. Для приготування соусу в зручному контейнері змішайте сметану водою і 1 яйце. Додайте сіль, перець і улюблені спеції за смаком. Подивитись його добре.
  3. Залийте вареним соусом. Зауважте, що соус повинен повністю покрити пельменями.
  4. Сир на дрібній тертці нарізати зелень дрібно.
  5. Посипати пельмені сиром і зеленню.
  6. Поставте горщик з пельменями в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки і запікайте 15-20 хвилин. Переконайтеся, що сир плавиться добре.
  7. Нехай пельмені охолоджують трохи за формою і подаємо до столу. Бон привіт!


Варення в беконом соусі

інгредієнти
  • 250-300г пельмені
  • 200г сметана
  • 150г кремовий
  • 50г балик
  • 1 цибулина
  • 100г сир
  • 40г петрушки
  • сіль, перець за смаком




Підготовка
  1. Для соуси обсмажити в гарячому каструлі дрібно нарізаного бекону. Як тільки жир розтоплюється, додайте цибулю нарізаний невеликим кубом.
  2. На даний момент, коли цибулю і бекону стають золотистими, заливають вершки.
  3. Як тільки сметана випаровується, додайте сметану до сковороди, варіть сметанний соус ще 3 хвилини. Посипати, торф і помішати.
  4. Відвари відварюють в кип'яченій воді до напівїсти (близько 3-4 хвилин). Або можна обсмажити їх трохи на вершковому маслі.
  5. Покладіть пельмені в форму випічки, залийте соусом для чохла. Посипати тертим сиром і подрібнити петрушку зверху.
  6. Випікати пельмені в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 10-15 хвилин.
  7. Подаємо вареники і салат.




Поради редакційної колегії А, щоб порадувати сім'ю з домашніми пельменями, я раджу вам дізнатися, як підготувати тісто для пельменів на кефірі з дріжджами. Тісто за цим рецептом виходить об'ємним, соковитим, дуже схожим на пельмені і виходить так просто завдяки кислому молочному продукту!





Варенс в духовці з соусом розбити всі стереотипи про приготування цієї страви. Цей метод підготовки допоможе урізноманітнити р. Дуже приємно здивувати свою сім'ю. Добре, соуси з цих рецептів можна використовувати для інших страв!

Скажіть нам у коментарях, пельменях з якими начинкою вам подобається найбільше?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное