Домашнього приготування курячих грудьми basturm

Щоразу перед Новим роком мій чоловік робить бестурму. Але не просто бестурма, але дуже смачна бестурма! Це рідко купується в магазині. Після того, як знайти якісний продукт для прийнятної ціни практично неможливо. І Кошик Це подвійна вигода: смачна закуска на святковому столі і гідний подарунок гостям.



ДепозитФотогалерея

Курячий Breast Basturma СьогодніЦе легко.! Покажи вам перевірений рецепт, який можна зробити курячий грудний басектурм в домашніх умовахй Найважчіше про приготування їжі не їсти м'ясо рано.

до

ДепозитФотогалерея

В результаті варто, навіть якщо вам довелося настоювати, і по суті, немає нічого робити! Курячі груди basturma Виявляється м'який, добре росить і смаки не гірше сушених яловичини. Я хотів, що я не хочу?

інгредієнти
  • 4 курячі груди
  • 1 кг солі
  • 0,5 т хамани (фенугрека)
  • 3 ст.л. солодкої паприки
  • 3 ст. л.
  • 2 ст.л. мелений перець чилі
  • 1,5 ст. ложки суміші перцю
  • 1 ст.л. сухого часнику


р.

ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Відокремити філе з курячого бенкету так, щоб ви отримали 8 штук. Добре промийте під проточною водою і висушіть паперовим рушником.
  2. Поставте філе щільно в ємність і залийте її добре сіллю. Покласти м'ясо в прохолодному місці 2-3 дні. Періодично злити утворену рідину і повернути шматки 2 рази на добу.



  3. За 3 дні почистити м'ясо солі і замочити її в холодній воді на 5-6 годин. Під час цього часу потрібно міняти воду для очищення води двічі. Потім кладуть м'ясо на ніч під тиском (три-літровий баночок, вага, горщик води) для видалення зайвої рідини.
  4. Наступний етап приготування полягає в тому, щоб зробити покриття спеціями. Змішайте всі спеції і додайте до них гарячу воду, щоб суміш була як товста, як сметана. Наполягати воду поступово, так як хаман швидко загустить.



  5. Через шматочки філе кладуть мотузку і спеції на м'ясо. Зливаємо зайву рідину і змащуємо її знову. Повторити процедуру кілька разів, щоб щільна скоринка утворює на м'ясо.



  6. Вішайте м'ясо для висихання в сухому, добре провітрюваному приміщенні. Для цього підійде балкон або нижній полиці холодильника. Базурма буде готовий до 5-7 днів. Загортання готового виробу в хлібопекарському папері і зберігати в прохолодному місці не більше 14 днів. Бодибилдерши!





По собі, бастурма досить легко готувати, але вимагає серйозного часу. Але з іншого боку, чому не здивує своїх друзів з такою делікатністю?

Багато людей хочуть замінити ковбасу магазином без барвників, консервантів та інших штучних добавок. Якщо ви один з них, обов'язково підготуйте ніжку і апетитні сушені курячі м'ясні. Я радий, що в будь-який час ви можете отримати шматок з холодильника і їсти з пивом або поласувати гостям.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное