Я замочила курячі груди протягом всього дня, в наступний день я послужу сукулентним пасом до столу.

Патром куряче дерево Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Приготувати цю просту делікатацію можна просто і без зайвих недоліків в домашніх умовах. Я занурю курячий груди в ногу. На наступний день я буду служити закускою на столі!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки бюджетний курячі груди. Хороший рецепт!



Курячий Breast Pastroma інгредієнти
  • 1 курячий груди
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ст. л.
  • 2-3 ч.л. улюблених спецій для курки
  • 1–1.5 ст.л. оливкової олії
  • 2-3 зуба. Кошик


Підготовка
  1. Вимити груди і замочити в грудях 3 (ідеально 7) години. Вершина варена над простою: змішайте чайну ложку солі в склянку води. Моя порада: взяти 2 склянки води. Це, як правило, достатньо для середніх курячих грудей.



  2. У окремому контейнері перемішайте улюблені курячі спеції з оливковою олією. У мене є мелений коріандр, суміш перців, хміль-сунілі, мелена паприка і сіль. Можна також додати нарізаний часник.



  3. Візьміть куряче філе з свинини, змочіть її паперовою серветкою для зайвої вологи. Туго загортаємо груди нитками. Добре змащувати отриману суміш спецій курки і залишити так протягом півгодини, можна довше.



  4. Поставте курячий груди в попередньо розігрітій до 240 градусів духовки. Бажано поставити на середній рівень. Випікайте курку 20 хвилин при температурі 240 градусів. Після правильного часу відключіть духовку, і не відкрийте двері. Додайте пастером охолонути в духовці 2-3 години.



  5. Це, курчат-пастрома готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную познайомитись з швидким і простим способом приготування вірменської вістурми. Нарізаємо тонкими шматочками і подаємо до столу. Будинок радує!





Я роблю кілька таких речей з різними «солодами» відразу: гострі, нейтральні для дітей, солодкі та кислі.

Курячі груди пасом Він виходить соковитим і ароматним. Це диво як добре, як для святкового столу, так і для повсякденних рад. Підходить для сендвічів, салатів, холодних закусок і красива як самостійна страва з гарніром.
Краса полягає в тому, що особливі кулінарні навички не потрібні, і ви можете випікати свинину і індичку таким чином.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное