Як McDonald’s: рецепт золотих нугець з курячого дріжджу

Для замовлення нугець з кисло-солодким соусом. Я люблю їх більше гамбургерів і сирників. Тепер я роблю нуклети. куряче дерево в будинку. Рецепт простий і доступний, навіть мій син, який в 6 класі, може легко впоратися з ним.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки ротоводний курячий наготай Це просто хрусткий і смачний, як McDonald's!



Курячий Breast Nuggets інгредієнти
  • 2 курячі груди
  • 1 яйце
  • 0,5 столи води
  • 0,5 ст.л. борошна
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 0,5 ст. л. л.
  • 1 ст.л. солі
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • щіпка
  • щіпка


Підготовка
  1. Помийте куряче дріжджі, збийте його і наріжте на дрібні шматочки.



  2. Переверніть яйце в зручну ємність. Залийте воду в яйце і збийте її знову.



  3. Тепер ловити.Українськийй Візьміть поліетиленовий пакет і залийте борошно, цибулю і часниковий порошок, борошно, чорний перець і сіль в неї. Змийте цей пакет так, щоб всі інгредієнти змішуються. Потім покладіть курку в цей пакет. Змішайте курячий мішок в пару разів з кожним з 5-6 штук, щоб борошно покривало курку добре.





  4. Зануріть кожну частину курки в яєчну суміш, потім знову покладіть в мішечку борошна і потріть кілька разів. До цього з усім куркою. Поставити його все свінгери На тарілці накрийте харчовою плівкою і вставте в морозильну камеру протягом 60 хвилин.





  5. Після правого часу виходите. курка від морозильної камери. Занурення нуклетів знову в яєчній мисці і покласти їх в борошняний пакет. Посмажити нагородження 5 хвилин на кожну сторону в добре розігрітій сковороді з рослинною олією. Ще одне життя рубати: для того, щоб нагота добре обсмажити, не потрібно залити всі заготовки в каструлю в час. Обсмажений, частини, не перевантажуючи каструлю.





  6. Поставте на паперовий рушник для поглинання зайвого жиру. Краще подавати нуклеети в гарячій формі. Бон придаток!





Я також хочу дізнатися, як зробити гамбургери, як McDonald's. Різниця невелика!



Курячі груди nuggets з'явився трусик поза і соковита всередині. Я люблю дивитися їх під час перегляду фільму. Таке закуска є набагато охолоджувачем і більш здоровим, ніж чіпси і попкорн!

Вам подобається курка? Ви коли-небудь зробили нуклети в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное