Я не помітив цю деталь. Тепер я тихо переглядаю кожного філе, коли продавець спокійний!

Чому ми любимо курячий бенкет так багато? Багато господині цінують швидкість приготування цього продукту і нескінченну кількість страв, які можна приготувати з неї. Вентилятори правильного харчування легко перетравлюють білок і мінімум жиру в м'ясному м'ясці. Економічні кухарі радують наявністю цін на груди та філе. Але є проблема, яка впливає на всіх...

Дієтичні курячі груди, хваліфікований, рекламодавець може бути дуже небезпечним для здоров'я. Як відрізнити якісний продукт від явно шкідливого? Тексти пісень, а це означає: Є невеликий трюк я завжди зробити. Тепер ви будете розуміти!





Погляньте уважно на м'ясо курки, ви будете придбати. Якщо ви помітили білі смужки, не візьміть його! Білі смуги свідчать про те, що курка виросла занадто швидко і її жирова тканина розвивалася нерівномірно. До складу корму входять: жири і добавки І це може бути не тільки неприємним, але і шкідливим для здоров'я, застібка.

Декілька статистика: близько 90% м’яса курчат, що є комерційно доступним є м’ясо курчат, вирощене на птахофабриках. Вони подаються антибіотиками і гормонами, з часом. свінгери Вони вирощують місяць і половину перед розміром дорослої птиці. 4 рази швидше, ніж звичайна курка, яка росте протягом 6 місяців!





ДепозитФотогалерея

Ви не будете отруюватися цим м'ясом, якщо приготувати курку з блідими венами один раз. Але при постійному використанні м'ясо курчат бройлер завдає шкоди роботі внутрішніх органів і гормональних рівнів, сприяють ожиріння, може викликати хворобу печінки і нирок.





ДепозитФотогалерея

Як смачно варити курячий бенкет? Основне правило - купити свіжі, якісне м'ясо. Потім можна експериментувати: замочити груди в молоці або кефірі перед приготуванням, в вині і навіть в вуглецевій воді. У нас є особливий рецепт на сайті, який поверне вашу ідею приготування курки, раджу це зробити.

Габаритний зображення



ДепозитФотогалерея

Звичайно, якщо ви можете, завжди візьміть його. птицяй Так, це жорстке! Але набагато корисніше м'ясо будь-якої курки бройлера. Зняти зайву жорсткість можна легко: за допомогою апетитних маринадів, які пом'якшують м'ясо.

Як маринувати курку: ідеальні варіанти
  1. Мед + гірчиця в зернах + сіль + перець
    Кілька столових ложок меду і тієї ж кількості столових ложок французької гірчиці є великим маринадом для курячого груди. Ви можете використовувати перець чилі замість звичайного, ви отримаєте незвичайне поєднання смаків! Ви можете засолити курку в такому маринаді від 2 до 9 годин.
    Р

    ДепозитФотогалерея
  2. Свіжий імбир + апельсиновий сік + апельсинова шкірка + сіль
    Смажений свіжий імбир, апельсиновий сік і дрібно натертий пілінг - маринад в східному порядку. Дуже смачна курка запечена в такому маринаді, імбир надає страву особливий аромат.


    ДепозитФотогалерея
  3. Кефір + часник + сіль + перець
    Скло кефіру, пару зубчиків часнику, солі та перцю. Цей маринад робить куряче м'ясо особливо ніжним! Маринована курка найкраща запечена в фользі. Він буде покритий вершковою скоринкою з ароматом сиру, і всередині його буде м'яким, як ніби замочений в кремі.
    Габаритний зображення

    ДепозитФотогалерея
  4. Пиво + кмин + часник + сіль + перець
    Досить перемішати пиво, пару тертих зубчиків часнику, насіння кмин, сіль і перець, і ви отримаєте найбільш домашній маринад для курки. Після 8 годин маринації можна випікати, обсмажити або тушити м'ясо. Запах хліба пошириться по всьому будинку.


    ДепозитФотогалерея
  5. Сік грейпфрут + бальзамічний оцет + сіль + провансальні трави
    Кілька ложок бальзамічного оцту, сухих трав, грейпфрутовий сік ... Я хочу швидко спробувати, як зробити курку в такому вишуканому маринаді! Найкраще маринувати м'ясо в цій ароматній суміші на добу, і запікати курку в фользі. Щоб зробити спокусливий запах і смак ще більш насиченим!
    р.

    ДепозитФотогалерея
  6. Гірчиця + лимонний сік
    Вам просто потрібно змащувати куряче філе гірчицею, залити лимонний сік і залишити в маринувати. Смак м'яса змінюється в залежності від того, який гірчиця використовувати. А більш соковитий смак і аромат дає класичний гірчичний, французький або американський - більш ніжний смак. Найсвіжіші маринади, без сумніву!


    ДепозитФотогалерея
  7. Вино + Розмарин + Тім
    Сухе біле вино, рожеве, червоне ... Будь-який маринад буде робити. Трави можна додавати в заповіті, розмарин і чебрець прекрасно поєднуються з вином, можна також використовувати сушені гвоздики. Курка, яка проживала досить часу в винному маринаді, виходить, щоб бути дійсно делікатесом. Я пропоную вам спробувати!


    ДепозитФотогалерея
  8. Соєвий соус + мед
    Половина склянки соєвого соусу і ложка меду. Всі права, супер маринад готовий! Так як сам соєвий соус солоний, його не потрібно засолити маринад додатково. Соєвий соус дає куряче м'ясо дуже особливий смак, і що цікаво - колір, темний, насичений. Спеціальна маринада для експериментів з гурманами та людьми в любові з Азіями!
    512668

    ДепозитФотогалерея


Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. "Сайт" Завжди на охороні здоров'я.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное