Чому досвідчені господині замочують рис в соляній воді, тільки мудрий відкритий цей трюк

Одного разу, моя сестра і у мене є змагання, щоб назвати більше страв, виготовлених з рису. Ви замочуєте рис перед варінням? Ось наші думки відрізнялися драматично, майже до кварелі не прийшли. Це, моя сестра замочує рис в соляній воді до його приготування і переконує мене, щоб зробити це одним способом або іншим. Не замочуйте рису довго, але тільки ретельно промийте під проточною водою.



З одного боку, ми домовилися однозначно: крупи повинні бути придбані високоякісні, рисові зерна повинні бути красивими і непошкодженими, і краще не використовувати рисову сітку.
Редакція "Сайт" Розглянемо обидва способи і зважити всі плюси і мінуси

Так, спочатку про те, як замочити рис. Вода нагрівається до температури 60 градусів, ретельно засолюється і заповнюється рисом на 2-4 години. Час замочування залежить від типу злаків. Відварна вода не може бути використана, тому що потім рис буде просто паром, а замість pilaf вам доведеться варити голуби!

Вважається, що тільки в солі і гарячій воді рис краще мити з крохмалю, він містить. Після цього крохмаль, який перетворюється в рисову кашу. І чим менше він залишається в рисі, тим більш м'якоть страву вийде. Щоб не встигнути замочити занадто довго, можна вибрати рис з меншою крохмаль.



Як мити рисову крупу під проточною водою. Ви можете використовувати як тепло, так і холодну воду з крану, що має будь-який. Залийте рис водою і дайте дочекатися, поки овочі варяться або м'ясо обсмажують. Це досить час, щоб блюдо не прилипало разом.

Я використовую круглий рис для молочної каші, голубів і м'ясних яблук, і я збираю довгозерновий рис для pilaf. Сорти рису «басматі», «індіка» або «джесмин» за характером містить низький відсоток крохмалю, і це запорука успіху, а також шанси приготувати крихке блюдо значно збільшуються. Для плового, пареного рису ідеально підходить, і вони кажуть, що він більш корисний, ніж білий.



В обох випадках ми використовуємо велику кількість води, а рис позбавляється від шкідливих речовин, які використовуються для тривалого зберігання продукту. Так як всі злаки обробляють хімію, необхідно мити їх, якщо ви доглядати за власним здоров'ям і хочете уникнути виразів.

При замочуванні рису необхідно мати вільний час: поки ви нагрієте воду, поки ви замочуєте крупу протягом декількох годин, після чого все це необхідно мити, а потім тільки почати варіння. Цей метод підходить при плануванні святкового обіду і не поспішаючи в будь-якій точці світу.



Якщо ваш чоловік повернувся з роботи з питанням: «Хто, що ми маємо на вечерю?» Дякуемо!

Хочу розкрити один секрет: немає великої різниці, ви замочуєте крупу або ні, головне, що ні рис, ні гречана каша може бути змішана під час приготування, після чого страва обов'язково буде крихка! Заливають у Казань, перемішують все сумлінно, поливають водою і кладуть її на плиту. Коли ви починаєте кип'ятити, знизите вогонь до мінімуму і забути! Далі ми просто стежимо, коли всі води випаровуються. Все рідка пішла - пляф готовий!



Також не можна варити плов на плиті, а лангуш в духовці. А потім загортаємо контейнер в старому рушнику і добре загортаємо його так, щоб пілфа «відпочники». Спробуйте це – смак страви буде смачним!



Який спосіб використання в приготуванні рису необхідно вирішити для себе, адже скільки господинь, так багато думок. Послухайте інші поради людей.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное