Багатомовний телефон шахраїв, або хто може бути загартовані чіти з солодкими голосами

При невідомих номерах, я часто не відповідав. І кожен раз я введіть цей номер в пошуковий двигун, щоб побачити, чи це безпечно. У більшості випадків виходить, що вони хотіли обдурити мене. Я знаю, що ця тема завжди актуальна. Я вирішив розповісти вам, Які види шахрайців існують Як захистити себе від потенційного сприйняття. Обов'язково ознайомтеся з цією статтею до кінця!

р.

Зловживання спійманими шампанами дуже легко. Особливо коли мова йде про старших людей. Вони не завжди суперечать сучасним технологіям і готові довірити першу людину, яку вони відповідають, якщо це стосується своїх грошей.



Найпопулярніші схеми працюють дуже просто. Невідомі особи дзвонить Вам і запевняє, що працівник банку. «Ваша картка заблокована. Щоб розблокувати його, потрібно ввести дані назад і вперед, щось схоже, це зазвичай звучить на іншому кінці дроту.

Не всі пам'ятають, що насправді банкіри говорять. І вони сильно рекомендують Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. В іншому випадку ви ризикуєте отримати банкрутство.

р.

Але якщо цей шампан більш-менш чіткий, то є ще багато способів отримати гроші незлічених громадян. Наприклад, ви можете відправити людину SMS-повідомлення з пропозицією отримати відшкодування за придбані раніше харчові добавки. Також люди привели до різних виграшів готівки або хочуть повернути заощадження, втрачені при обміні грошей.

Як шахраї заманюють нас Іноді банківські хитрощі йдуть ще далі. Вони називають і кажуть, що шахрайство було здійснено з одного або іншого облікового запису. Вони кажуть, що зараз є розслідування, в якому людина, яка стала жертвою шахраїв, повинна взяти безпосередню участь.



Це, навіть номери підроблені шахраї. Таким чином, ви можете отримати дзвінок від офіційної кількості банку або слідчого комітету. І тут ви запропонували терміново відкликати всі ваші заощадження з рахунку, щоб вони не вкрали шахрайцями. А потім ставити гроші в новий "спеціальний" рахунок, де вони будуть безпечні.

Чи є що хтось намагається зробити? На жаль, так! Однак відсоток таких людей невеликий. За однією леді, яка торгує, як це, тільки п'ять відсотків сотні готові дати свої гроші незнайомцям. «Ви не маєте грошей в Росії», - сказала вона.



Не завжди представлені співробітники банку. Отримати більше! Як ви хочете зателефонувати співробітнику Служби безпеки України, наприклад? Це самотній покладає людину в стресовій ситуації. Такий співробітник може замовляти всі дані банківської картки, придумуючи десятки причин.

Ще один тривожний виклик від слідчого Головного управління Міністерства внутрішніх справ Росії або великого ФСБ. Звичайно, він також потребує реквізитів банківської картки, так як витікали персональні дані. Ті крококи знову! У цей час хтось подав нотаріальну довіреність про стягнення коштів з картки. А органи влади, які хочуть допомогти вам. Непристойна!

Сучасні шахраї використовують складні схеми, що включають велику кількість учасників. Вони працюють в комфортабельних офісах, кав'ярні з безкоштовними cookie. Тексти пісень, а це означає: І вірити мене, вони не відчувають винності для своєї риболовлі на всіх.

2570 р.

Перша мета шахрайців – отримати довіру. Ви навіть маєте показати підроблені документи. Після цього не буде зайвим залягати людину з втратою коштів, які, безумовно, трапляються, якщо він не йде в контакт з працівниками банку або іншими органами.

Під тиском високоповертаючих людей і банального страху люди починають вірити все, що вони розповіли. Виклики Fraudster повинні працювати правильно. Як саме це зробити, сказав мій колега Богдан Стасюк. Я раджу точно прочитати цей матеріал.



Я також рекомендую встановити Kaspersky Who Calls або його аналоги на телефоні. Завдяки йому ви зможете розпізнати всі негабаритні номери і зрозуміти, чи викликаєте вам шахраї. Велике рішення для дідівців!

Покажіть мені, ви коли-небудь зустрілися з телефонним scam? Обов'язково поділитися досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное