Рис не є вологолюбною культурою, але чому він вирощується в воді?

Ціни на рис - це факт. І я не говорю про низький рівень швидко вуглеводів, але про дійсно хороший і якісний продукт. Однак перед скарженням про вартість виробу важливо відповісти на одне просте питання. Ви знаєте, як ресурсно-інтенсивний. рисоварка?



Я не мав ідеї, що пекло роботи це було! Але тепер я знаю, і я поспішаю тебе. Наприкінці цієї статті хочу розповісти вам знову. Чому слід мити рис перед приготуванням і як це зробити.

Рисові висадки вражає своєю зовнішністю. Деякі з них складаються з багатьох рівнів, які разом дивляться дивовижними. Однак за яскравою картиною є складна і больна робота. Це не випадок з тракторами та іншими сільськогосподарськими машинами в галузі. Люди працюють вручну, засвоюючи здоров'я щодня для гідного врожаю.



На планеті вирощено п'яти рис. Просто подумайте про це номер! За цей час люди змогли виготовити близько 8 тис. сортів цієї культури. Рис є степом в раціоні більшості Південно-Східної Азії. І його виробництво є основою економіки азіатських країн.

За статистикою, більшість рису вирощується Китаєм. Річний урожай зернових культур становить не менше 140 млн. тонн. Цікаво, що виробництво рису не тільки в Азії, але і в Бразилії. Не так багато, хоча. Також культура популярна в США, Австралії, Туреччині та Росії.

Рис - унікальний урожай, оскільки він вирощується торрентальним методом, тобто в воді. При цьому рослина не вважається вологолюбним. Затоплені поля більше трюку, ніж необхідність. Справа в тому, що рисові плантації, як виростити бур'яни. Для усунення ризику їх виникнення один раз і для всіх, азіати приїхали з торрентійською технологією.

Це набагато зручніше, ніж позбутися від бур'янів вручну. Крім того, шкідливі речовини не повинні застосовуватися. Ведмеді є дуже серйозною проблемою, тому що вони безпосередньо впливають на урожай.

, Україна

Процес вирощування рису дуже захоплюючий. Спочатку рослина проростає в спеціальних ящиках. А потім саджанці висаджують на посадках, а робітники роблять її вручну. Уявіть, скільки часу потрібно. Коли залишилося 2 тижні до збору врожаю, вода зливається з полів.

У США технологія відрізняється від азіатських технологій. Тут поля відразу висівають з насінням за допомогою літака. Деякі сорти рису вирощуються без затоплення полів. Рослина відчуває нормальне, але через бур'яни, врожай все ще знижується.



Незважаючи на те, що торрентійне рисове землеробство вважається більш екологічно чистим, він приносить суттєву шкоду природи. Цей рис має значний вплив на глобальне потепління. В результаті чого виділяється близько 60% метаногенезу.

Чи необхідно мити рис перед варінням з виробництвом рису випиляти. Тепер ми перетворюємо на більш детальну інформацію. Чи варто мити рис перед приготуванням? Звичайно я. По-перше, ви позбавляєте від можливих забруднень і домішок в злаці. По-друге, необхідно, щоб каша була крихка. Справа в тому, що зерно містить велику кількість крохмалю. Під час варіння перетворюється в гомілку, що з'єднує рисові зерна.



Незважаючи на це, є страви перед приготуванням, які рис не можна мити. Це класичний різот або рисовий касерол. Слід зазначити, що не всі риси прилипають разом після приготування їжі, якщо не мити його. залежить від типу злаків. Також впливає на те, чи потрібно мити готову кашу. Наприклад, круглий або середньозерновий рис після варіння краще промивати в питній воді.

Проблема полягає в тому, що миття злаків перед приготуванням не завжди допомагає досягти такої крихкості. Потім рис промивається після його варення. Однак не промийте вже готову кашу, якщо варити її в мультиварці. До речі, щоб зробити рис ще більш крихким, під час приготування господиня додає 1-2 чайні ложки оцту.



Як правильно мити рис, а також інші тонкощі приготування цього каша, радимо прочитати статтю за посиланням.

Чи знаєте ви, як виростити рис?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное