Щоб зробити сердяний хіабатта рецепт для гіпсу, просто перемішайте борошно і воду

Хто не любить свіжого хліба з хрусткою скоринкою? Це було колись традиція викусити скоринки ароматного хліба на шляху будинку. Цей обряд був важко відмовитися. Тепер смачний свіжий хліб вдень з вогнем не знайдеться - всі гумові деякі бункери в пакетах. Так я вирішив зробити домашній хліб. Коли я бачив, що домашня сіябатта в духовці виготовлена з п'яти інгредієнтів, я думав, що це був найпростіший хліб, і, ймовірно, самий смачний.

Італійці знають багато про випічку. Так, багато для чібатти не потрібно: вода, борошно, сіль, олія та дріжджі. Для того, щоб отримати хрустку хібатару з повітряною м'якоттю, потрібно лікувати тест, як дівчина з першої дати - полоімітувати і не робити різких рухів, інакше друга дата не може відбуватися. Так є випічкою. В іншому випадку, звичайно, все просто.



Щоразу довелося перемішати дріжджове тісто, що абсолютно новий вийшов: тісто було важко, як тріск, то пишні як хмара. Моя мама зуміла випікати найсмачніший хліб у світі, маму запечена біла глама з з збиваючим скоринкою і ніжною крихтою з кминкою. Вона завжди сказала, що хліб слід випікати в гарному настрої, з яскравими думками. Отже, позбавляючи за смаком свій власний приготований хліб, обов'язково бути в гарному настрої, а потім все вийде.



інгредієнти
  • 500г борошна
  • 400 мл води
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ч.л. сухих дріжджів
  • 4 ст. оливкової олії


Підготовка
  1. Змочити борошно в широкому, глибокому вигляді. У окремій мисці змішайте кімнатну температуру води, сухі дріжджі, сіль і оливкова олія.
  2. Перемішайте ложку борошна з рідкими інгредієнтами. Коли тісто стає однорідним, вирівнюйте його за формою і накрийте його харчовою плівкою.



  3. Залиште тісто в теплому місці 45 хвилин. Можна покласти чашу тіста в духовці з лампочками світла.
  4. За 45 хвилин тісто буде підніматися. Вимийте руки в воді так, щоб тісто не прилипав до рук і складіть тісто навпіл. Перевірте форму з тестом і складіть його навпіл з іншого боку. Так потрібно скласти тісто 4 рази з усіх боків. Це необхідно для того, щоб чібатта була пориста. Тепер ми створюємо повітряні бульбашки, щоб чібатта в процесі випікання піднімалася і повітряна, як хмара.



  5. Після 45 хвилин складіть тісто знову у вигляді по 4 сторонах і відправте його в духовку за 45 хвилин. Для третього часу складіть тісто з 4-х сторін.
  6. Залийте робочу поверхню борошном щедро, щоб тісто не прилипало. Увімкніть форму вниз і дощ до тих пір, поки він не потрапляє на стіл. Ретельно виправте сторони чібатти.



  7. Посипаємо тісто борошном зверху і готуємо чистий кухонний рушник з бавовняної тканини. Залити рушник з борошном добре, а тісто розділити на 3 частини.
  8. Капсула або за допомогою обробної дошки акуратно підібрати одну частину тесту і перенести її до рушника. Зробіть першу складку на тканині. Умовно розділіть рушник на три частини на три частини тесту. Акуратно викласти залишилися дві штуки в «свічці», зміщуючи зазори з складками тканини так, щоб тісто не прилипав разом.



  9. Покрийте тісто другим рушником і залиште на 30 хвилин. В той же час прогрійте духовку до 240 градусів. Перемішайте тісто на сковороду, покриту пергаментним папером.
  10. На дно духовки залити 50 мл теплої води і запікати циабатту на 15 хвилин на 240 градусів. Після 15 хвилин знизіть температуру випічки до 200 градусів, і запікайте хліб ще 15 хвилин.
  11. Покладіть шайба з духовки на грилі і щітніть зайве борошно від скоринки. Бодибилдерши.





Про те, як правильно і без зайвих недоліків для обробки тесту для хіабатти, я дізнався на каналі «Галіна Кухня». Галина знає, як порадувати домогосподарства смачною домашньою їжею і порадує мільйони абонентів з докладними відео рецептами на YouTube. Приєднуйтесь до нас і дивитися цікаві відео кожен день.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное