Я не знайшов нічого пристойного, втомленого на себе.

«Мій чоловік не хоче працювати. Я не знаю, що робити! – cries for help our зчитувач Наталія. Вона б розлучила чоловіка довго, але боїться самотності. Жінки тепер 33 років і всі побутові хори і витрати падають на її крихкі плечі. Як справляється з усім цим і чому чоловік не шукає роботу, читати далі в статті.



Моя людина звикла займати престижну позицію в одній компанії. Хоча він був цінним працівником, пандемія знизила його. Спочатку Костя відпочивала. Ви знаєте. Я не хочу псувати настрій чоловіка. Я бачив, що він був дуже скинутим.



Але з часом ситуація не змінилася. Я не маю нормальної роботи. Іноді він знаходить якийсь рубати, але не приносить грошей в будинок. Я втомлюся тяги все на себе.

Я повинен платити власні комунальні послуги, харчові та побутові витрати. Тим часом, Костя претендує, що нічого не відбувається. Я просто не знаю, що це неправильно з ним. Я спробував поговорити, просунути і попросити. Але я втомився від неї.

Габаритний зображення

Моя жінка годує мене своїм "домолотним" і діями, як ми ще 18 років. Я одружився відповідальним і надійним чоловіком. Я відчував себе безпечно поруч з ним. Тепер я можу тільки покладатися на себе.

Що ми робимо далі? Я спробував поговорити з батьками. Вони думають, що я повинен просто чекати. Кожен має важкі періоди життя. Так, але це період я, не мій чоловік. Він лежить весь день на дивані і росить тріщини. Хвороба дивитися!

Вони кажуть, що дружини повинні надихати своїх чоловік. Але в нашому випадку це не працює, хоча я спробував! Я працюю, як кінний кінь без вихідних, і у мене є час варити і очистити. І Костя не помітить.

589050

Ми не маємо дітей. Я не уявляю, що саме те, що він налаштував для нашої дитини. Моя мама вірить, що така людина повинна вийти з. Я страшний. Я 33 роки і я не впевнений, що я ніколи не люблю всіх. Костя - хороша людина, я знаю. Але щось дивне, що відбувається до нього.

Мій друзі сказати, що він зраджує на мене. Але я не вірю. Не хочу вірити. Я не можу перевірити це, тому що я збираюся працювати щодня. Бог знає, що він робить в цей час. Навіть якщо чоловік знайшов когось на боці, він явно заможливий жінка. Не відчув час на лідачі чоловіка, як мій чоловік.

1 990 Р

Я не знаю, що робити. Якщо я міг, я б мав дитину і присвятив себе мамі. Але замість того, я проживаю весь день, щоб підтримати чоловіка. Що робити неправильно?

Життя мудрості це: ви можете жити з людиною протягом багатьох років, не знаючи, що він дійсно є. Однак буває, що люди зміняться, не для кращого, але для гірше. Що сталося з чоловіком Наталії невідомо. Тим не менш, героїна ще має шанс дізнатися.



Допомагати фахівця краще. Проблема повинна бути пожежена. Може бути чоловіка. загублена віра в себе І він відчуває себе як програвач. За допомогою психолога ви дізнаєтеся.

Чому ви думаєте, що чоловік Наталія не хоче працювати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное