Як заморозити млинці

«Ми чекаємо на вас відвідати млинці,» мою матір'ю, яка замовляється на телефоні. - Я приготував своїх улюбленців вчора - ажурний. Останні нічні млинці для гостей? Чи був мій улюблений мама-в-право, 30-річний варик, обдурити і вирішувати, щоб служити нам стебла млинці? Не обов'язково варто відвідати і з'ясувати його.

Що був мій сюрприз, коли Наталя Ігорівна приніс свіжі млинці до чаю! Не здавалося б, Знаючи підпис млинціЯ не знаю, що секрет був. Не існує проблеми. Ви просто повинні заморожувати млинці особливим способом.



ДепозитФотогалерея

Дріжджі млинці найкраще заморожувати молокой Вони не ламаються, залишаються еластичними і завжди виходять пишними і отворами.

інгредієнти
  • 1 ч.л. сухих дріжджів
  • 250г борошна
  • 500 мл молока
  • 2 яйця
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ст. цукру
  • 0,5 ч.л. солі
  • рослинно-масляний


Для млинців добре підійде, вибрати. дровай Сухий можна замінити свіжими, а навпаки: 15 г свіжих пресованих дріжджів еквівалент 1 ч.л. сухих.

, Україна



Підготовка депозитних фото
  1. Нагрійте 200 мл молока і розчиніть цукор в ньому. Додайте дріжджі і залиште його в теплому місці. Поки дріжджі підходять, готують тісто.
  2. Подрібніть яйця сіллю і рослинним маслом. Потім перемішайте їх дріжджами. У невеликих порціях додайте борошно. Дивитися акуратно, щоб не було грудок.



  3. Покрийте тісто плівкою, поставте його в тепле місце. При збільшенні тесту в розмірах додайте решту нагрітого молока і ретельно перемішайте все.



  4. Залийте тісто в тонкому шарі на сковороді змастити рослинним маслом. Коли отвори утворюють на поверхні млинця, перевертають її на іншу сторону.





Коли млинці охолонуть, загортайте їх щільно в поліетиленовий пакет. У такому вигляді вони залишать свіжі протягом 2-3 діб. Для зберігання Заморожуйте млинці порціями. Злийте їх пальцем, поки кожен млинець злегка змащується вершковим маслом. Потім загорніть його щільно харчовою плівкою.





А. млинці Вони не злипають разом або перерву. Нагрівайте їх в мікрохвильовці або духовці, і за смаком вони будуть свіжими. І млинці з начинкою краще заморожувати в контейнері.

Термін зберігання їжі в морозильній камері не нескінченний. Особливо це стосується всіх м'ясних продуктів. Млинці з начинкою можна зберігати протягом 2-3 тижнів, без начинки - не більше 3 місяців. Не рекомендується перезапускати продукти харчування.





Про нас "Сайт" Є рецепт ідеальної млинці без дріжджів. Чому ідеально? В той факт, що вони не можуть бути зіпсовані, і вони з'їдають відразу навіть без начинок. Як зробити тонкі млинці? Напишіть нам свій рецепт у коментарях.

Якщо наша стаття була корисною для вас, покажіть її друзям, натиснувши кнопку «Поділитися на Facebook»!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное