Рецепти млинців на молоці, які навчалися випікати солодку бабуся

Тут приходить Масляниця. Час відзначення весни з гіркою смачних млинців і млинців. Сьогодні Я приготував для вас 5 розкішних рецептів млинців на будь-який смак. Я знайшов ці рецепти в журналах харчування, які я отримав від мого бабуся. Так я забрав кращі рецепти для вас. Не менш пишні млинці на молоці, навіть тонкі і відкриті роботи!



За деякий час вона збирала колекцію за номером, а потім подається стека книг з рецептами, кажуть, варити смачно і різноманітно. Прийміть рецепти в послугу і пощастило вітати приїжджої весни.

М'ясні млинці на молоці

інгредієнти
  • 150 мл молока
  • 3 яйця
  • 1 ст. картоплі крохмаль
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • 100г борошна
  • щіпка


Підготовка
  1. Відокремити білки з жовтків. Збити жовтки з молоком з королою або міксером за 1 хвилину.
  2. Запитайте для борошна і додайте крохмаль і розпушувач.
  3. Поєднайте борошно з молочною масою і ретельно перемішайте тісто до однорідної.
  4. Збити кальмари з щіпкою солі на товсту піну. Вони краще знімаються, якщо вони холодні.
  5. У тісто поступово вводять збиті білки і акуратно перемішують масу силіконовою лопаткою.
  6. У гарячій сковороді без олії випікають млинці до розігрітої з обох сторін. Подавати пишні млинці з медом, сметаною або збитими вершками.


Млинці "Мехаранти"

інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 4 яйця
  • 250г борошна
  • 1 ст. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 цибулина
  • 800г шампіньйон
  • 400г куряче філе
  • 150г лист салат
  • 50г зелений цибулю
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Подрібніть яйця з цукром і сіллю і перемішайте з молоком.
  2. Залийте розсіяне борошно в молочну суміш і добре перемішайте тісто до однорідної, щоб не було грудок. Покладіть рослинне масло в готове тісто, перемішайте все знову.
  3. Для першого млинця змащуємо каструлю маслом і добре прогріваємо. Змішайте тонкі млинці в каструлі.
  4. Виріжте куряче філе дрібно. Вимийте гриби і зріжте їх дрібно. Роздягання цибулі півкільцями.
  5. Груша курка з грибами і цибулею в каструлі з рослинною олією протягом 15-20 хвилин.
  6. Посипати фаршу. Зріжте зелену цибулю і додайте її до начинки, перемішайте все.
  7. Покладіть млинець салат на лист і запустіть його з куркою і грибами. Млинці можуть бути пов'язані з перо зеленої цибулі і подаються у вигляді мішків.


Млинці гречки

інгредієнти
  • 3 яйця
  • 0,5 ч.л. солі
  • 300 мл молока
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 50г пшеничного борошна
  • 50г гречки борошна


Підготовка
  1. Подрібніть яйця з цукром і сіллю з королою. Залийте рослинне масло і молоко. Все добре перемішати до однорідної консистенції.
  2. Комбайн в окремій чаші гречки і пшеничного борошна. Змочити борошно через сито і поступово додати в рідкі інгредієнти. Змішайте однорідне тісто.
  3. Змастити каструлю з рослинною олією і випікати млинці до золотистого з двох сторін.


Лакомка млинці

інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 2 яйця
  • 2 ст. цукру
  • 1 щіпка солі
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 250г борошна
  • 500г сир
  • 20г сушений
  • 15г родзинки
  • 20г горіхи


Підготовка
  1. Змішайте тісто млинця. Змішайте тонкі млинці в нагрітій сковороді. Потім захопити фарш.
  2. Подрібніть сир через сито або збити блендер. Раїзини, абрикоси і чорносливи замочують в окропі протягом 5 хвилин. Потім злегка порізати сушені фрукти ножем і додати в сир.
  3. Горіхи також подрібнюють ножем і додають в сирну масу, додають цукор за смаком і перемішують все.
  4. Для кожної млинці викласти 1 ст. л. заповнення та загортання млинців конвертом.


"Ройські млинці"

інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 4 яйця
  • 1 ст. цукру
  • 250г борошна
  • 0,5 ч.л. солі
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • ікра
  • 20г вершкове масло


Підготовка
  1. Збити яйця з цукром і сіллю в пишній піні.
  2. Залийте молоко і перемішайте масу. Додаємо до молочного просіяного борошна і перемішує однорідне тісто. Залийте рослинне масло в тісто. Стирайте його знову.
  3. У добре розігрітій сковороді випікають тонкі млинці.
  4. Кожен готовий млинець змащений маслом.
  5. Заливаємо млинці з червоною ікрою і розгортаємо конверт. Можна подавати шматочком вершкового масла.


Ох, є щось цікаве про російську кухню. Чи не млинці королівської страви? Я люблю курячі та грибні млинці, і що улюблений рецепт для тонких млинців на молоці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное