У моїй мамі, млинці завжди тонкі, не палички, ніжні, і у мене занадто щільні, попросили мене навчити, як правильно зробити млинці.

Фурнаце. млинціЩоб поліпшити настрій і створити комфорт в будинку. До того моменту, як опалення вимкнено, ми створюємо тепло собі: час стояти на плиті! І серйозно, млинці є великою їжею для всіх випадків, і навіть коли є кілька їдалень, так як я зараз, варто запасатися для майбутнього. Не хвилюйтеся про те, що у нас є сніданок.

Просто 10 хвилин в духовці і будь ласка, подаруйте! Однак не всі господині млинці успішні. Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, вибір типових помилок, які зроблені в млинцій Не дайте перший млинець бути люпом!

12834

Перша помилка, яку я зробив, щоб зробити млинці. фішнетй Якщо ви додаєте більше яєць, ніж вам потрібно, млинці вийдуть щільними, як якщо гумка за смаком. І занадто багато цукру може викликати млинці, щоб почати горіння.

Якщо занадто багато борошна, то тісто не буде поширюватися нормально в каструлі і ви не побачите тонкі млинці!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з ПП (@tasty_gff)



Я не додав багато борошна! Борошно необхідно додавати саме стільки, скільки зазначено в рецептурі. Ви можете, звичайно, трохи коригувати в одному напрямку або іншому, так як саме борошно відрізняється всім. Але все повинно бути в модерації!

Друга помилка: міксерй Звичайно, змішування тесту легше, ніж вручну. Однак для приготування млинців краще вибрати другий варіант, так як леза міксера або блендера викликають фактуру всіх інгредієнтів, щоб змінитися і млинці не вийде повітряним і мереживним, але вийдуть щільні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Володимир Гуляєв (@vladimirgulyaev.ru)



Важливо дати тестовий час для використання. Тісто і 5-10 хвилин, щоб всі компоненти, змішані напевно, борошно дала всю клейковину і тісто був еластичним. Після цього знову перемішайте тісто і запустіть варіння.

Недостатнє молоко або розведення молока з водою призводить до того, що млинці виробляють тонкий і блідой

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Наталія Ільінова (@osobenno_poest)



Одним з основних правил підготовки млинці - добре-гаряча сковорода, змащена маслом. Якщо він не спекотний, млинці можуть перетворити блідо. Млинцеве тісто необхідно залити виключно на гарячу, а не на теплу, каструлю. В іншому випадку, тісто буде красти і сльозитися!

І тепер сам сковорідка. Він залежить від її вибору в кінці, ви будете робити млинці або ні. Якщо ви запікаєте млинці в занадто тонкій сковороді, вони можуть спалювати. Також, хоча млинці завжди повинні бути запечені при високій температурі, переконайтеся, що ваша сковорода не дуже висока.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від MOM 2 PRO Мова • Резипти • Життя (@maru_rubinova)



Ідеальним варіантом є чавунна сковорода, так як млинці вигорають найчастіше в сковороді з непристойним покриттям.

Не обсмажувати млинці в звичайному вершковому маслі або нерафінованої рослинної олії. Ці види масляного опіку при високих температурах вони чорніють, дають млинці неприємний смак.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Oksan. флейта (@flute_pnz)



Дуже зручно обсмажити млинці на двох сковородах, коли третій стоїть на невеликому вогні. Необхідно скласти млинці і змащувати вершковим маслом. Бажано ввімкнути стеку з часу до часу, після чого на час готовий останній млинець, перший не встигне охолонути.

Часто буває, що не можна їсти все відразу. млинцій І наступного дня вони не так смачні і свіжі. Для того, щоб надати свіжість до вчорашніх млинців, потрібно кожен з одного боку (внутрішній) трохи посипаний цукром, розготовлений чотири, викласти на злегка оливлену або накриту випічкою паперового млинця (гострою) і покласти на 5 хвилин в духовці, попередньо розігріти до максимуму.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Катя Життя. Високий. Зой (@katia_rets)



Переконайтеся, що вони не горять. Ви завершите смачні, хрустки, карамельні млинці на столі.

Я також пропонуємо вам 10 рецептів для виготовлення правих тонких млинців, які ніколи не ламаються і прилипають до каструлі. Ось 10 рецептів млинцевого тіста, Масляниця не менше щодня!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація CULINARY RECIPETS (@maria_gorchanina)



Бейк млинці на Масляні з надії на краще! До речі, мій бабуся з села навчив мене, як зробити млинці для солодкого життя. Для цього потрібно залити або змазувати мед легкого сорту на млинці годинниковою стрілкою і одночасно сказати три рази: «Життя меду, моє життя закручується.» Я говорю солодкого життя. Я заваджу!

Ви також можете зробити для свого чоловіка і дітей, а замість того, щоб «так» сказати ім'я правої особи.

Ви любите млинці? Який вид їжі ви готуєте найчастіше? Які помилки млинці Ви знаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное