Рецепт млинців з м'ясною начинкою

Якщо ви активна леді, і ви захочете зі швидкістю світла, то спробуємо конкурувати. Хоча я людина, і не твердого віку, але млинці, наприклад, навчився варити. Вони не горять. Але це не все. Млинці необхідно начинити їх, плюс перше блюдо. Хай?





Чим фаршировані млинці Рєторичне питання: так як у мене є традиційні види, то послужи мені м'ясо. Так що я гона зробити куряче філе фаршу. Це швидко, смачно і недорого. Як перша страва буде «сухий» борщ, який вариться відразу з продуктів, які завжди під рукою. Ну, нехай ти почнеш, ти не отримаєш ти?





Тут я пишу тільки рецепт начинки і борщу, як обсмажити млинці, я сподіваюся, що ви не повинні навчати всіх. Якщо у вас виникли сумніви у Вашому розумі, то прийдіть сюди відразу, бо редакційне бюро "Сайт" Я вже поширив відмінну формулу для виготовлення ажурних млинців. Отже, під час випікання млинці ми зробимо начинку і «грибка» борщ.

Р



Наповнення інгредієнтів
  • 300 г курячого філе
  • Лек 1 шт
  • морква
  • куряче яйце 1 шт
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль і перець


Компоненти Боршта
  • 0,5 л курячого бульйону (або більше)
  • лаціна
  • морква
  • 1 червоний буряк
  • 1 корінь петрушки
  • 1 ст. цукру
  • 1 ст.л. томатної пасти
  • Вингар за смаком
  • Сіль і спеції за смаком


Підготовка
  1. Філе кипіння (він може бути будь-яким іншим м'ясним) до готовності, додати сіль і перець за смаком. Відвар залишається, ви будете варити "гриб" борщ на ньому.



  2. Готове філе необхідно грунтувати. Я роблю в зерновому комбайні. Перехрестити цибулю і моркву, їх можна натерти на невеликій тертці. Змішайте обсмаження з меленим м'ясом, додайте перець і сіль знову. Начинка готова.



  3. Поставте в млинці начинку за вашими ідеями про «ману / маленьку», розкачати їх в рулони, потім обсмажити в сковороді з двох сторін, перед змащуючим яйцем. Робили млинці.



  4. До того часу ви починаєте млинці, ви повинні зробити борщ. Чому «гри»? Тому що він м'ясний, очевидно. Покиньте лавровий лист в бульйон, трохи перцю з горохом, одну цибулину ціле і корінь петрушки, дайте його варити весело. р.



  5. Відразу на другій сковороді тушки до готовності цибулі, моркви і червоні буряки (це також стіл коричневий). Додаємо до начинки солі за смаком і столовою ложкою цукру. Наприкінці, коли заправка практично готова, покладіть томатну пасту і оцет за смаком. Якщо домашня кисла не схожа, ви можете відмовитися від оцту.



  6. Відправка готової станції до трупи При необхідності додайте сіль і перець. Готовий борщ можна залити рубаними зеленню. Дядько! Для того щоб не уповільнити темпи, швидко кладуть мечі чаші на столі і швидко сидять всім за неї: в одну руку млинець, в іншому - стакан з борщом. Бодибилдерши!





Не варто готувати подібний комплекс, можна зробити тільки з млинцями. Фаршировані млинці може мати абсолютно довільну начинку: сир, овоч, гриб. Увімкніть свою фантазію і акту. Ой так, якщо млинці планують бути солодкими, то додати трохи ванільного цукру в тісто - вони будуть краще смакувати. Поділіться рецептом з іншими, дайте їм спробувати зробити млинці з борщами. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное