Нунси приготування збитих вершків, які вареники зберігають строго секрет

Крем збитих вершків робить десерт безтурботним, як хмара. Це також дуже висока калорійність. Але хто думає про калорій, коли у вас є вершковий торт? У магазинах продається крем різного жиру, не всі вони підходять для збивання. Ви можете купити готовий збитий крем в кулі, але реальні кондитерські вироби знають, що краще зробити крем самостійно. Сьогодні я збираюся поговорити про тонкощі роботи з кремом.



Збитий крем Якщо ви хочете зробити ідеальний крем з збитими вершками для торта або вам подобається дивитися створення кондитерського шедевра, радимо підписатися на канал Юлії Смол. Професійний Юлія Смол ділиться докладними рецептами і порадами приготування красивих і смачних десертів з мільйонною аудиторією.

Я колись любила торт з хлібопекарського наступного дверцята. Це був звичайний бісквіт з ніжним кремом і ягідним пюре. Рецепт зданий простим для мене, і я вирішив дізнатися, як зробити крем з збитих вершків. Я знайшов багато корисної інформації на YouTube, що я буду поділитися з вами. І в кінці я залишаю відео Юлії Смола - вона одна з небагатьох, хто розповів про помилки, які новачки роблять при збиванні крему.



На продаж є вершки з вмістом жиру від 10 до 35 відсотків і вище. Оптимальний вміст жиру крему для вершки становить 33-35% жиру. Крем може бути погано збитий, стратифікований або регульований. Не буде святкового десерту. Проблема полягає в тому, що крем необхідно охолонути до збивання. Але багато домовласників так поспішають зробити смачний крем, який забуває охолодити вершки в холодильнику, і це дуже важливий крок.



Рекомендується остудити придбаний крем в холодильнику після купівлі принаймні кілька годин, а ще краще - залишити їх на ніч в холодильнику. А потім ви починаєте збивання. Всі страви повинні бути сухі і чисті. З моменту зберігання крему часто проходить процес термообробки перед пляшкою, він може бути погано збитий. Кондитери стверджують, що крем необхідно збити в прохолодному приміщенні, а оптимальна температура виробу не повинна перевищувати 7 градусів.

Щоб збити вершки в пишну товсту масу, багато кондитерів вдаються до хитрості: вони кладуть лід в глибоку ємність води і розташують чашу вершки в ній. Також рекомендується прохолодити крем перед роботою в морозильній камері. Для охолодження можна відправити вінок з міксером.



Процес затискання Сметана з королою, ручним міксером або збирачом. Найчастіше змішувач використовується в домашніх умовах. Є кілька режимів швидкості в змішувачі. По-перше, крем необхідно збити на середній швидкості, поступово збільшуючи швидкість в процесі збивання. Для цього крем не перетворюється на вершкове масло з сиром.



М'які і щільні піки Крем збитий на м'які і щільні вершини в залежності від того, що буде зроблено з ними поруч. Щоб міцні вершини, крем збитий, щоб прикрасити або заповнювати десерти, а м'які збивають, якщо кондитерський засіб планує змішати крем з іншими кремовими інгредієнтами або барвниками. Необхідно додавати барвники або стабілізатори до повного збитку крему, інакше крем буде розсіюватися.



Нерідко крем використовується для швидкого десерту, які з'їдають відразу. В іншому випадку стабілізатор повинен бути доданий крему крему. В іншому випадку вершки залишають в холодильнику. Крем з вершками стабілізується різними способами продовження терміну зберігання готового десерту в холодильнику. Одним з них є використання желатину. Для 250 г збитого крему додається 1 ч.л. розтопленого желатину. І знову збийте його злегка міксером, щоб поєднувати інгредієнти.

Крем можна змішати з вершковим сиром, щоб отримати ніжний повітряний крем, який тримає форму, або ви можете зробити ганаш з шоколадом, щоб вирівняти і прикрасити торт. Також збиті до м'яких вершин, крем можна змішати з готовими стабілізаторами з магазину.



Юлія Смола не вітає таких сумішей і готує все простіше. І ось обіцяє відео про збивання крему, на каналі Юлія Смол ви знайдете багато корисної інформації і навчитеся випікати ідеальний торт.

про:blank

Зберігання крему в холодильнику зводиться навпіл з моменту відкриття пакету. Серед інших речей, вершки і прикраси збитих вершків можна заморожувати до подачі десерту. Який крем збитого крему ви віддаєте перевагу в тортах? Поділіться вашим улюбленим рецептом крему в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное