Як зробити кавовий торт без випічки

Моя мама любить приготування тортів, але я не можу стояти настойку з духовкою. Тісто і тістечка не її, але в той же час, її торти смачні. Що секрет? Досягнення Домашній млин! Вона експериментувала з різними ароматами, інгредієнтами і добавками, і кожен раз виявилася шедевром. Але більшість всіх, я впала в любов з повітряним кавовим тортом, який мами називає "Мус Моча".





Сьогодні редакційна колегія ділиться своїми неймовірними рецептами і розповідає вам, як приготувати. без тортівй Я забув духовку ще існував.

Простий торт без випічки інгредієнтів
  • 120г шоколадні печиво
  • 120 г печива марії
  • 50г вершкове масло
  • 200мл жирний крем
  • 200г вершковий сир
  • 60г цукру
  • КСНУМКСг желатин
  • 150 мл кави


Глазові інгредієнти
  • 100мл кремовий
  • 100г молочний шоколад
  • 1 ч.л. миттєвої кави


Підготовка
  1. Спочатку зробіть 150 мл міцної кави. Як миттєва і заварена кава буде робити. У теплій напої розчиніть желатин, добре перемішайте і залиште на деякий час. Р



  2. Тепер беремо цвіль для майбутнього торта і покрийте його дно з папером для випічки. Для того, щоб торт вийшов акуратним і не розкласти, краще взяти з собою знімну форму для випічки.



  3. Подрібнити окремо звичайні і шоколадні печиво в невелику крихту. Звичайна суміш з розтопленим маслом. Покласти цю суміш в форму, добре вимити і покласти в холодильник.



  4. В той же час зробіть кавовий мус. Покладіть вершковий сир і цукор в контейнері (не всі, залиште пару ложок). Боротьба все з міксером. Додайте тут суміш кави і желатину, доки маса переходить в повітряний крем.



  5. В іншій ємності, яка повинна бути охолоджена, збити холодний крем. Коли крем загущує, не зупиняючи збивання, додайте залишився цукор. Після ретельної, але швидко перемішати вершки і кавою мусом до однорідної маси.



  6. Тепер час запакувати торт. На шарі печива викласти трохи більше половини мусу і рівномірно розподілити його за формою, злегка піднявши краю, щоб сформувати сторони, і всередині поглиблення. У цій депресії заливають подрібнені шоколадні печиво, випрямляють і викладають залишився мус. Покрийте плівку і залиште в холодильнику 5 годин. р.



  7. Під час цього часу торт візьме форму і заморожує. Щоб прикрасити торт, зробіть глазур шоколаду і кави. Нагрійте вершки, додайте чайну ложку кави до них і перемішайте до повного розчинення. Додайте нарізаний шоколад до крему і дочекайтеся повного розчинення.



  8. Залиште отриманий рідкий крем для охолодження. В той же час видаліть торт з цвіль, звільнити папір і покласти його на красиву страву. Залийте кришку зверху і залиште її в холодильнику ще годину. А потім можна подавати торт на стіл!





Щоб зрозуміти, наскільки красиво цей торт, потрібно його зробити. Гентлі, світло і плавлення у роті. Як тільки ви намагаєтеся, ви падають в любов назавжди.

Ви любите незвичайні і прості десерти? Обов'язково спробуйте чудовий рецепт делікатесу з манки «Чатенка».

Для любителів шоколаду, у нас є особливий рецепт вершкового сирка без випічки і всього 4 інгредієнти.

І ми також сказали вам, як зробити простий без випічки з конденсованим молоком.

Чи подобається вам рецепт? Поділіться своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное