Яблуневий рецепт торта

У сезоні яблук я підготував найбільш ніжний торт «Скі для смаку» за рецептом Ольги Матвії. Поведи мене, це спокуса, не рецепт! Крем просто розтоплює у роті, особливо коли скоринки хороші. яблуко-соакй

Тісто тут незвичайне, так як складається з не сировини, але варених жовтків, а замість цукру порошують цукор. І начинка мед А лимонний сік здивував мене. Виготовляючи торт не складно, інгредієнти також доступні, і виходить дуже смачно. Це чудовий спосіб отримати будинок для вихідних!





Торт з кремом Сьогодні редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати. Sky to Taste тортй Уві сні не лікувати!





Тест інгредієнти
  • 4 варений жовток
  • 3 ст.л. сметани
  • 100 г цукрового порошку
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 150г вершкове масло
  • 300г борошна
  • щіпка


Вершкові інгредієнти
  • КСНУМКСг желатин
  • 550 мл крему (33%)
  • 50г вершкове масло
  • 300г згущений
  • 5 яблук
  • 2-3 ст.л. меду
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • 200г молочний шоколад






Підготовка
  1. Для приготування тістечок в м'якому вершковому маслі надішліть щіпку солі, додайте цукрову пудру. Перемішайте його до однорідної маси.



  2. У окремому контейнері змішайте сметану з розпушувачем. Пара сметани з вершковим маслом. Зварити яйця заздалегідь, відокремити білки від жовтків. Візьміть 4 жовтки і потріть їх в невеликий тертці відразу в ємність тіста. Натирайте і додайте борошно.



  3. Перемішайте і ретельно перемішайте тісто. Слід пористати і не дотримуватися рук. Зберіть тісто в помаху, потім загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник на 40 хвилин.



  4. Щоб приготувати начинку, промийте і очистіть яблука. Подрібніть їх на великій тертці безпосередньо в каструлю. Додати вершкове масло, мед і лимонний сік. Поверніть його добре і поставте на вогонь. Томі яблука на середньому вогні 5-7 хвилин під закритою кришкою. Прохолодний.



  5. Візьміть тісто з холодильника і розділіть його на 2 частини. Розгортаємо одну з частин на пергаментному папері діаметром 22 сантиметрів (Я беремо кришку однакового діаметра для цього). До того ж з другим ящиком.



  6. Кожен з тістечок кладуть запечені в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки. Випічка на 10 хвилин.



  7. Залийте желатин водою, щоб набрякати. Для приготування вершки збийте 500 мілілітрів охолодженого крему міксером. Коли крем починає загусуватися, додайте згущене молоко до них і збийте ще 3 хвилини. Консистенція крему повинна бути товстою. Залити желатин в крем і перемішати.



  8. Візьміть форму для випікання 26 сантиметрів (примітьте, торт менший в діаметрі). Покладіть на дно скоринки форму. Покладіть яблука на неї, рівномірно розподіляючи їх над скоринкою.



  9. Покладіть половину крему на яблуні, він повинен вийти за межі скоринки. На вершки - другий торт і знову яблука. Покрийте яблука кремом і випрямляйте. Поставте торт в холодильник на ніч.



  10. Подрібніть шоколад, додайте 50 мілілітрів вершки. М'ятіть шоколад в водяній бані або мікрохвильовці. Добре перемішати до однорідності. М'який шоколадний торт. Поставте торт в холодильник на півгодини.



  11. З ножем відокреміть корж від цвілі, відріжте додатковий край пергаментного паперу. Прикрасьте торт до вашої кришки. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам дізнатися, як зробити яблучний ніжний пиріг, в якому тісто практично не відчується. Незважаючи на те, що є багато рецептів для charlotte з яблуками, цей варіант обов'язково здивує вас!



Торт дуже схожий на «молочне молоко». Крем збитий конденсованим кремом нагадує хмари в небі. Зауважте, що яблука не повинні бути занадто м'якими!

Смак цього торта незвичайний. шемалей До речі, торт «скі за смаком» може бути виконаний в будь-якій формі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное