Інструкція по виготовленню бісквітного торта

Для когось осінній час запікати пиріжки з яблуками і корицею, читати книгу, загорнути в ковдру і покласти кота поруч з вами. Для мене це 3 місяці відпочинку. Це тому, що майже всі члени сім’ї народилися восени місяцями.

Я шукаю. торти День народження. Так що було смачно, варити не дуже складно і красиво виглядати. Я шукав торти, зроблені професійними шеф-кухарями кондитерських виробів протягом тривалого часу в Інтернеті, і я не вірю, що я хотів би приготувати щось схоже.

Афіша Ісабела рецепт торта З чарівної Ольги Мавей я можу гордо сказати, що мій торт не гірший, ніж мій пасерний друг!

3610Р. 4200Р.



Бісквітний торт з фруктами сьогодні видання "Сайт" Як приготувати найкраще. бісквітний торт "Ісабела"й Дуже ніжні, тістечка замочують і м'які, будь-які ягоди підійдуть як начинка!





Бісквітні інгредієнти
  • 6 ст. борошна
  • 6 яйця
  • 6 ст. цукру
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка


Зернові інгредієнти
  • 2 ч.л. желатин
  • 100 мл води
  • 100 г сиру 5% жиру
  • 150 мл вершки 33% жиру
  • 4-6 ст.л. цукрового піску
  • 200-250г ягід


Сметанні інгредієнти
  • 300г сметана 20% жиру
  • 100 мл вершки 33% жиру
  • 3 ст.л. цукрового піску


Інгредієнти
  • 0,5 ст. цукру
  • 1 ст. л.
  • 3 ч.л. лимонного соку


Інгредієнти для затягування
  • 400г вершковий сир
  • 200 мл вершки 33% жиру
  • 4 ст.л. цукрового піску


р.



Підготовка
  1. Щоб приготувати бісквіти, візьміть яйця і відокремте білки від жовтків в дві різні ємності. Хіт кожного компонента. Потім додайте 3 столові ложки цукру в кожну ємність, продовжуйте збивати ще 5-6 хвилин. Скрипки повинні бути збиті до стійких вершин.



  2. Поєднайте білки з жовтками в комфортній глибокій мисці. Потім додайте борошно і щіпку солі. Перемішайте тісто на однорідність. Бісквітні бісквіти в попередньо змащеному мультиварці в режимі «Бісквіт» або «Бейк» на 50 хвилин. Якщо випікати в духовці, покрийте дно форми з пергаментом, сторони не потрібно змащувати. Випікати в попередньо розігрітій духовці при температурі 180 градусів за 25-30 хвилин.

    р.



  3. Зніміть желатин в холодній воді. Стирайте і залиште його набухання. Габаритний зображення



  4. Для приготування ягідного крему змішайте сир і ягоди в чаші блендера. Ягоди можна приймати за смаком або замінити їх варенням. Найчастіше використовують суміш з червоних і чорних смородини. Перемішайте ягоди до однорідності. У окрему ємність збийте охолодженим кремом з цукровою пудрою, а потім залийте їх в сир і ягідну масу. Подивитись його добре. Зігрійте желатин на вогонь, не відваріть, дайте трохи охолонути, а потім залийте в крем і перемішайте.





  5. Поставте ягідний крем в холодильник, а в той же час приготуйте сметану. Збити сметану з цукровою пудрою і вершками. Для просочення розвести цукор в воді лимонним соком.



  6. Наріжте готове охолоджене печиво на 3 штуки. Щоб зробити простіше зібрати торт, візьміть знімний кільце або форму для випічки торта. Покладіть першу частину бісквіту внизу, потім замочіть його трохи лимонною цукровою водою. Поширити всі білі креми рівномірно.



  7. Покладіть другий торт на крем, замочіть його, а потім рівномірно розподіліть ягідний крем. Обкладинка з третій торт і покласти торт в холодильник на ніч. р.



  8. Щоб приготувати крем для затягування торта в зручну ємність, перемішайте охолоджений вершки, цукровий пісок і вершковий сир. Вимити його ретельно, а потім покласти вершки в холодильник на півгодини.



  9. Отримайте торт і вершіть з холодильника. Візьміть торт з форми, акуратно змащуйте сторони і зверху з вершками.



  10. Ви можете прикрасити торт за вашим смаком. А можна покласти 2-3 макарони на торт (вони часто продаються готовими в кондитерських магазинах), а ще 1-2 розділити на два, знімати крем і натерти їх на крихку. Ця дитина прикрасить верхню і бокову частину торта. Я дуже рекомендую надихнути ці цікаві ідеї декору торта!





  11. Це, Ісабела торт готовий. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити крем для зефіру торт. Крем «Маршмеллоу» набагато цікавіше у всіх сенсах: він відмінно тримає форму, дозволяє створити рельєфний візерунок, набагато тастер, ніж втомлені креми, дуже легко його приготувати.



Приготуйте своїми руками смачно і торти - це пригода! Навіть найпростіший бісквіт може перетворюватися в роботу мистецтва через хороший крем і оригінальний дизайн.

Торт «Ісабела» готується досить просто і виходить дуже ніжним і красивим. З будь-якої начинки, а також додайте різні фрукти та ягоди.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное