Рецепт гострих баклажанів

Я не можу стояти баклажани. Поспішати не можна їсти. Я люблю ці овочі і варить щодня. Одного разу я вирішив експериментувати і зробити баклажани за допомогою зачіски. Мій чоловік прийшов на запах і запитав мене, щоб спробувати його.

р.

ДепозитФотогалерея

Насолоджуйтеся перекусом і просять більше. Коли він сказав, що це баклажани, він сказав, що це не важливо, що це було, якщо його смакувало так добре. Він просить мене варити. баклажаний І вночі. "Сайт" Він розповість вам цей рецепт.

Тихий баклажан Склад
  • 300г баклажани
  • 1 л води
  • 2 ч.л. солі
  • 1 ст.л. соєвого соусу
  • 40г яблучний оцет
  • 10г цукру
  • 1 зубчик часнику
  • 1 ч.л. крохмаль
  • 0,25 ч.л. червоний змащувальний перець


Підготовка
  1. Приготуйте овочі першим. Вимити баклажани, відрізати кінчики. Нарізати баклажани на дрібні прямокутні шматки 5-7 сантиметрів довго. Хоча ви можете зробити це в колах, як вам подобається.



  2. Залийте воду в чашу і розчиніть сіль в ній. Поставте баклажани в цю гілочку і залиште її на 20-30 хвилин. У цей час добре замочуються в солі і вологи. Якщо ви замочуєте їх, вони вбирають менше масла. р.



  3. Тепер зробимо соус. Для цього змішайте оцет і соєвий соус в контейнері. Викласти цукор і крохмаль в ньому. Додати подрібнений часник. Для додаткового смаку можна додати трохи тертим імбиром. Додати перець в кінці. Ви можете замінити його соусом Табаско. 5810497



  4. З баклажанами процідити бруньку, покласти їх в один шар на нагрітій сковороді змастити рослинним маслом. Приготуйте баклажани до повного. Потім додайте соус, добре перемішайте і обсмажте протягом декількох хвилин до повного випаровування вологи. Додайте трохи перекусу і поставте його до столу.





Рецепт гострих баклажанів Дуже простий, але результат дивний. Один або два - і у вас є гаряча запашна закуска на столі, на увазі якого ніхто не може протистояти. Навіть найгарячіші супротивники баклажанів будуть плести як на щоках. Спробуйте, ви будете любити його.

Вам подобається баклажан? Далі дивимося наш рецепт для синього з приголомшливою начинкою горіха.

Також дізнатися, як зробити фарширований баклажан з сиром.

А також дізнайтесь, як обсмажити баклажани практично без масла. Смачні і без зайвих калорій.

Чи подобається вам рецепт? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное