Мама варила дико смачні мариновані баклажани, всі ціпочки в тривалому маринації

Підготовка баклажани Перець і морква тонкі, але не складні. Ви ріжете овочі соломкою, баклажанами з колами. Маринад кисло-солодкий, а овочі в результаті – хрусткий і ароматний. Вони тримають форму добре і не зламаються. Я дізнався рецепт від моєї матері, і вона, в свою чергу, від друга.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як марка з овочами. Будь-який обід за рахунок цієї закуски буде виглядати святково!



Приготування маринованих баклажанів Склад
  • 1кг баклажани
  • 1 цибулина
  • 3-4 зуба. часник
  • 1 болгарський перець
  • 1 ч.л. солі
  • пачок зелені (парслі)
  • 1 морква


Інгредієнти для маринаду
  • 2 ст. л.
  • 2 ст. ложки оцту
  • 0,5 ч.л. солі
  • 2 ст. цукру


Підготовка
  1. Вимити баклажани і вирізати кільцями. Покладіть їх в чашу, додайте сіль, перемішайте. Залиште на 20 хвилин, щоб дати баклажанний сік.



  2. Морква натрію на тертцікорейська Або можна просто порізати її тонко соломкою. Зріжте цибулю тонкими півколеями або перо. Також соломка ріже болгарський перець.



  3. Отримати баклажани від рідини. Посмажити баклажану хвилину на кожну сторону в каструлі невеликою кількістю рослинної олії. Поставте в окрему чашу. Також близько 2 хвилин обсмажити в каструлі з рослинною олією та іншими овочами.



  4. Подрібнити часник ножем. Наріжте зелень трохи. Додаємо часник і зелень до овочів. Дивитися його.



  5. У зручному контейнері в шарах покласти першу третину баклажанів, потім третину овочів. Зберігайте поширення, поки інгредієнти не закінчуються. Для маринаду змішайте цукор, оцет, сіль і залийте всю воду. Стирайте все разом. Залийте цей маринад з овочами. Покрийте закуску з кришкою.





  6. Поставте закуску в холодильник на 4 години. Періодично закусити закуску. І добре смажте, щоб маринад розподілився на всі овочі. Після того, як вийняти салат і подаємо його до столу. Бодибилдерши!





Також я пропоную познайомитися з цікавим рецептом яєчних рослинних рулетів з морквою і перцем, які можна заготовити на зиму. Такі закуски дорогі!



Як видно, баклажани Цей рецепт не ускладнюється. Цей салат може бути ідеальним доповненням до будь-якої м'ясної або рибної страви.

Головне - пам'ятати правило: чим довше він маринує, тим смачніше виходить!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное