Баклажани як барбекю на зиму, заслужили довіру господинь

Моя родина любить баклажани. З кінця літа і в той час як вони продаються, я додаю синіх практично до кожної страви. І я також приготував заготовки, мій улюблений «Еггіпланти як барбекю» на зиму. Рецепт для цього Закуска Моя мама-в-одному колись поділилася з мною, за яку вона була дуже вдячна.

Я просто впевнений, що це не буде залишатися в шафі довго. У сім'ї. "Еггіпланти люблять барбекю." Вони не живуть до новорічних свят. З'їсти всі пропозиції восени!



Баклажани як барбекю на зиму Сьогодні видання "Сайт" Покажіть, як незвичайно варити. баклажаний Чоловік очищається при прийомі зразка. Консервовані баклажани смаки як барбекю!

інгредієнти
  • 2кг баклажани
  • 1 голова часнику
  • 0,5 кг цибулі
  • 150 мл чистої води
  • 1,5 ст. солі
  • 2 ст. цукру
  • 80мл оцет
  • 2 ч.л. шашлик


Підготовка
  1. Вимити баклажани, відрізати дюнкули, очистити її. Вирізати баклажани у великих шматках. Залийте рослинне масло в сковороду і обсмажте баклажани до золотистого з двох сторін. Готові баклажани покласти на пластину з паперовими серветками, щоб поглинати зайвий жир.





  2. Зріжте цибулю тонкими півколами, пропустіть часник через прес.
  3. Покладіть смажені баклажани в каструлі в шарах. Між баклажанами викласти цибулю і часником. Посипати зверху приправою шашликів і знову баклажанів, потім цибулю з часником і приправами. Зберігати, поки інгредієнти не закінчуються.



  4. Для приготування маринаду в каструлі залити водою, додати сіль і цукор, залити оцтом. Стирайте, потім встановіть на вогонь і дайте кип'ятити протягом 2 хвилин.
  5. Нехай маринада трохи охолоне, а потім заповнюємо баклажанами. Покрийте пластину і вставте будь-яке навантаження зверху. Поставте горщик з баклажанів в холодильник вночі, або краще 10-12 годин. Коли баклажани дають багато соків, їх вже можна їсти.



  6. Ну, для зима Поставте баклажани в стерилізовані банки. Спочатку викласти цибулю, а потім щільно притиснути баклажани до самого початку. Поставте маринади в кожну баночку. Покрийте банки кришками, переверніть і загорніть в теплий ковдру. Така консервація відмінно збереглася навіть при кімнатній температурі.





Також я раджу познайомитися з відмінним рецептом яєчних рослинних рулетів з морквою і перцем на зиму. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Баклажани як барбекю на зиму панчохий Смак синього дійсно нагадує ароматні шашлики. Хто б не побачить рецепту!

Обов'язково спробуйте приготувати, це закуска буде виграти серця навіть найсвіжіші гурмани.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное