Грецькі бабуся, які використовуються для продажу шматочків баклажанів у базарі, коли я був маленькою дівчиною.

Я! Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що я нарешті знайшов рецепт, який дійсно зробив мене любов синій. Це манзані. баклажани з рослинною начинкою. блюдо готують досить просто. Займається протягом декількох хвилин. Якщо ви хочете здивувати будинку або гостей незвичайною закускою, то це саме те, що вам потрібно!

, Україна

Я любив рецепт так багато, що перше, що я поділився з матір'ю. Вона, як відомо, про нього довгий час. «Коли я був дитиною, вони продали шматочок у грецькому базарі. Я думаю, що це з понтійської кухні. Не дивно смак! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Ми варимо багато відразу, тому розрахувати кількість інгредієнтів заздалегідь. Також під цією стравою означає зимовий препарат. Але не варто перекручувати все в банки - деякі частини можна з'їсти відразу. Пальці добре!

інгредієнти
  • 2.5 кг баклажани
  • 1кг морква
  • 240г часник
  • 500г цибулю
  • 350г помідори
  • 1 пучок петрушка
  • 100 мл рослинної олії
  • 2 ст.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • 1 ч.л. оцту
  • 2 л води


Підготовка
  1. По-перше, промийте кожну баклажану і відріжте педюнкул. Не потрібно чистити овочі. Далі робимо нарізану на всі плоди посередині. Приготування баклажанів до м'якості протягом 5-10 хвилин. Чим більше фруктів, тим довше їх доведеться варити. Так вибираємо середні баклажани.



  2. Прохолодити баклажани в холодній воді. Потім покладіть їх на стіл або сковорідку, накрийте щось рівним зверху і поставте навантаження. Необхідно, щоб зайва рідина витікає з овочів.
  3. В той час як овочі знаходяться під пресом, час приготування начинки для баклажанів. Для цього очищайте і втирайте всю моркву на великій тертці. Помістіть його в нагрітій глибокій сковороді з рослинною олією. Каркаси овочів на великому вогні 5 хвилин. Не забудьте перемішати моркву, щоб вона не спала. р.



  4. Подрібніть цибулю і помідори, додайте їх до моркви і тушки ще 5 хвилин. Далі подрібнити часник і зелень, також додати їх в каструлю і добре перемішати. Після хвилини зніміть начинку з вогню і повністю остудіть. Не потрібно додавати сіль і інші спеції на овочі.
  5. Тепер манжети кожну баклажан щільно зачинкою. Потім кладуть всі заготовки в великій сковороді, затирають овочі. Далі приготуйте бринзу. Для цього окропу додайте сіль і цукор, а також оцет.
  6. Залийте баклажани начинкою, щоб вони виглядали злегка з води. Далі покрийте овочі плитою і викладіть навантаження зверху. У цій формі баклажани в греки повинні бути мариновані протягом 3-7 днів.
  7. Далі стерилізуйте банки, викладають баклажани в них і закрийте банки пластиковими кришками для гарячого консервування. Також можна пообідати на столі. Бодибилдерши!





Баклажани в Греції: редакційна консультація Заповнення на фаршировані баклажани можна змінити. Наприклад, додайте дрібно порізати болгарський перець до моркви. Це буде просто смачним і ароматним! Ви можете експериментувати з спеціями, якщо ви хочете.

р.

Manzanes - це чудова ідея для тих, хто любить баклажани і хоче харчуватися в холодну пору року. Сині також можна заморожувати. Як це зробити, читайте статтю за посиланням.

Розкажіть мені, вам подобається баклажан? Які страви ви зазвичай варите з цього літнього овочів? Це буде чудово, якщо ви поділите свій рецепт у коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное