У страві султана насолодіться безпрецедентною популярністю, вона подається найкрасивішими сухарями.

баклажани Недавній кулінарний відкриття. Я завжди був байдужим до синіх людей. Я рідко приготував, і навіть потім в складі овочевих рагусів крім цього. Але коли я приготував цю неймовірну закуску, я закохався в любов з баклажанами безперечно. Для всіх скептиків і справжніх поціновувачів я підготувала докладний рецепт з фото. Ви будете любити!



Яєчний начинок - це відмінна ідея для святкової закуски. Виготовляється в порційні тарлети або подається разом з іншими овочами. Але я люблю готувати цю страву нікому. Я змащую ароматну баклажану на хлібі і їсти з помідорами і огірками. Пальці добре!



І найголовніше, приготування цієї закуски дуже просто і швидко. Більшість часу витрачаються на баклажани і часник. І все інше нічого!

інгредієнти
  • 2 середніх баклажани
  • 50 г лісових горіхів
  • 1 голова часнику
  • 0,5 ч.л. хмелю
  • 1 ст.л. оливкової олії
  • 0.5-pound кріп
  • сік лимона
  • сіль і чорний перець за смаком


Підготовка
  1. Добре промийте баклажани і виріжте його ножем. Рецепт використовує 2 середніх фруктів, у мене є 3 маленьких. Зріжте часник навпіл, не очистивши його. Обгорніть баклажани в фольгу і покладіть їх разом з часником на сковороді. Випікайте овочі на 200 градусах близько 25-30 хвилин.



  2. Ретельно очистити від запечених баклажанів. Найкраще, щоб дати їм трохи охолонути, щоб не спалити пальцями. Покласти баклажани в мисці, також вичавити запечений часник.
  3. Подрібніть горіхи кавовим шліфуванням. Якщо ви не маєте одного, вам потрібно буде обробити самостійно ножем і намагатися вирізати волоський горіх якомога простіше. Але навіть якщо ви не можете це зробити, це не проблема. Просто в мазку з'явиться більша кількість горіхів. Хто любить тебе?
  4. Зробіть баклажани і часникову кашу. За допомогою блендера допоможе Вам. Далі подрібніть зелень і додайте її до мазка разом з горіхами. Все ретельно перемішати.



  5. Посипати і посипати закускою, додати хміль-сунілі до неї. Я, до речі, це приправа не знайдено, тому я вирішив додати деякі коріандри і горіх до мазка. Також додайте оливкову олію і лимонний сік в блюдо. Перемішайте його і поставте його до столу. Бон привіт!


Намація баклажанів: поради редакційної колегії У цій патчі можна додати абсолютно будь-яку зелень. Не боятися експериментувати з смаками та фактурами. Наприклад, баклажан добре поєднується з cilantro. Ви, як це робили?

754164

Замість лісових горіхів я колись додав арахісу на блюдо. Це було так добре. Ви також можете не обмежувати себе цим питанням. Чим більше комбінацій ви відкриєте для себе, тим більш різноманітним харчуванням буде!



Нещодавно я розповідав вам, як зробити ще одне цікаве блюдо з баклажанами. Це манзанес, грецька страва, суть якої полягає в начинці баклажанів з різними начинками. Я дуже рекомендую зробити це смачним. Ви можете знайти рецепт тут.

Розкажіть мені, вам подобається баклажан? Це буде чудово, якщо ви поділитеся вашим рецептом в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное