Моя мати-на-правила мене в аристократичних манерах і навчила мене варити синіх, які підійдуть найтоншому столі.

Баклажани з часником кращі друзі. Я, як щирий коханець баклажанів, не може допомогти, але поділитися з вами рецепт ароматних рулеток. Сьогодні Я розповість вам, як приготувати баклажани рулетки за рецептурою грузинської матері-ю Етері. І в кінці статті я залишаю відео з докладними поясненнями від дорогих Етері, які дійсно хочуть, щоб досягти успіху, і ви можете повністю насолоджуватися смаком яєчників рулонів.



Етері щедро поділився рецептом для двох дивовижних топпінгів баклажанів, тому я залишаю їх тут. Ви можете вибрати, який ви віддаєте перевагу, але я рекомендую готувати обидва варіанти одночасно. З самого початку господиня говорить, що дуже важливо для рулеток вибрати хороші баклажани. Овочі повинні бути прямими і подовженими. Це говорить про те, що баклажан не гіркий і не має насіння.



Рулети з часником заправки Інгредієнти
  • 4 баклажани
  • 1 синя цибуля
  • 1 пучок зеленого
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. хоп-сунілі
  • 1 ч.л. коріандр
  • 0,5 ч.л. гострої паприки
  • 5 зубів. Кошик
  • 4 ст. майонезу


Підготовка
  1. Тепла духовка до 180 градусів. Наріжте баклажан на тонкі скибочки шириною 0,7 см. Маленька сіль кожного шматка по обидва боки.



  2. Покладіть баклажан на чашу і змащуйте кожну частину рослинною олією. Баклажани в духовці в режимі «конвекція» при температурі 180 градусів 20 хвилин до м'якості. Якщо ви запікати відразу кілька непристойних баклажанів, під час випікання змініть свої сили в місцях, щоб баклажани рівномірно запечені.
р.



Тим часом приготуйте фаршу. Наріжте червоною цибулею невеликим кубом. Наріжте олівець і перо. Додайте сіль і спеції, потім перемішайте всі інгредієнти і заправте їх 4 ст. майонезу. Не забудьте додати довгопресований часник.



Коли баклажани готові, дайте їм охолонути при кімнатній температурі, щоб начинка не тікає. Потім покладіть 1 ст. начинку на кожну скибочку і загорніть рулетки. Баклажани можна декорувати гранатометом. Бодибилдерши.





Класичні грузинські рулетки з горіховими інгредієнтами
  • 4 баклажани
  • 1 крадіжка cilantro
  • 1 пучок петрушка
  • 100г горіхів
  • 4 зуба. часник
  • 1 ч.л. хоп-сунілі
  • 0,5 ч.л. гострої паприки
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 30 мл окропу


Підготовка
  1. Прекрасно подрібнити горіхи. Найшвидший спосіб зробити це в блендері.



  2. Змішайте горіхи з подрібненим часником і дрібно нарізаний кіндро і петрушки. Додати сіль і спеції. Хміль-суніл в начинці є основною приправою.



  3. Тепер додайте 30 мл окропу і 1 ст.л. лимонного соку до горіхової суміші. Замість лимонного соку можна використовувати оцет. Перемішайте все, щоб однорідність і почати баклажани. Бодибилдерши.





Як пообіцяв, я залишаю відео з цінним етері. На своєму каналі вона дочка-в-правила Оксаною Леви приголомшливі рецепти для домашньої кухні і розкриває секрети приготування грузинських страв. Кожен повинен бути в такому дружньому зв'язку з матір'ю чоловіка, вона може навчати багато.

про:blank

Що вам подобається більшість про баклажани? Я не можу вибрати. Чудова річ про цей рецепт полягає в тому, що баклажан не смажений, але запечена. Вони не поглинають багато олії і залишаються смачними і здоровими делікатесами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное