Баклажан не смажений принципово, використовуючи мій перевірений рецепт

Тепер сезон баклажанів в повному гойдалці. У мене є принцип: варити і їсти максимальну кількість сезонних овочів. Вони зникнуть з полиць або стануть дорогою. Ви можете взяти свою душу. Сьогодні Я покажу вам, як приготувати баклажани рагу з часником. Ви не маєте нічого спільного!



Редакція "Сайт" Він каже вам рецепт, який назавжди зупинить смаження баклажанів. Ось як ви варите.

Баклажани з часником Інгредієнти
  • 900г баклажани
  • 2 зубчики часнику
  • оливкова олія
  • паприка
  • свінгери
  • кемін
  • мелений імбир
  • петрушка
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Підберіть трохи баклажанів. Відрізати ногу, але залишити хвіст. Також наріжте кінчик. Потім порізати баклажани уздовж на 8 скибочок. Але не вирізати їх до кінця, щоб вони залишалися в пучок. Зробіть деякі види квітки баклажанів. Точно як зробити це можна побачити в відео нижче.

    Веб-сайт

  2. У великій чаші залити воду, додати якусь сіль і перемішати. У цьому розчині очистіть баклажани на 10 хвилин.



    Веб-сайт
  3. У окремій мисці змішайте трохи солі і сухі спеції. Додати оливкову олію. Я взяв близько 40 мл. Тут також відправляється нарізаний петрушки і дроблений часник. Подивитись його добре.

    Веб-сайт

  4. Візьміть баклажани з води. Кожен з них змащується всередині сумішшю спецій. Розгорніть його рівномірно на всі овочі.

    Веб-сайт

  5. Тепер відправляємо баклажани в плитку тиску. Додайте воду і рослинне масло до дна. Якщо немає напірної плити, ви можете вислуховувати їх в будь-якій сотейні з товстим дном. Слабте їх на повільному вогні 15-20 хвилин. Ви можете послужити на столі!



    Веб-сайт


І ось відео, в якому можна побачити, як зробити тушковані баклажани часником. Крок за кроком!

про:blank

Виготовлені таким чином баклажани дуже ароматні і смачні. Вони готують швидко, спеціальні муси не потрібно, але скільки задоволення. Якщо ви хочете експериментувати з синими, я рекомендую зробити їх смачною грузинською стравою. Спробуйте зробити найбільшу частину цього сезону. Зима можна зробити баклажани. Ви можете продовжити сезон довше.

Що незвично про баклажани?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное