Рецепт баклажанів з часником

Моя мати традиції - щороку в середині липня вона йде в Одесу, щоб побачити її шкільний друг Софії. Я хотів би відвідати її, коли я був трохи. Тітка Sonya - це дійсно надзвичайна людина: дуже гостинний, універсальний, веселий і цікавий, а також готує найсмачніші закуски в світі - Hacilim.

Hacilim є Близький Схід. баклажаниЦе дуже популярний в Ізраїлі та Близькому Сході. Насправді це пюре, тільки не з картоплі, але з баклажанів, в чудовому поєднанні з цибулею, часником і кунжутом, приправляючи оливковою олією.

205190



ДепозитФотогалерея

І в той час як сезон цього рослина не пройшов, я намагаюся використовувати його якомога простіше в кулінарії. Сьогодні видання. "Сайт" Подарує вам дізнатися рецепт самостійно. шемалей Найкраще, що ви можете зробити з синім!





ДепозитФотогалерея

Snack інгредієнти
  • 3 великі баклажани
  • 1 цибулина
  • 0,5 лимона
  • 3 зубчики часнику
  • 4 ст. оливкової олії (для смаження)
  • сіль, перець за смаком


Сесам паста інгредієнти
  • 100г кунжут
  • 3 ст.л. оливкової олії






ДепозитФотогалерея

Підготовка
  1. Вимити баклажани. Зробіть багато проколів в них зубочисткою, потім загорніть баклажани в фольгу і варіть на грилі протягом 20 хвилин, поки вони м'які.



  2. Якщо у вас немає гриля, можна приготувати овочі в духовці. Баклажани баклажани при температурі 220 градусів за 30-40 хвилин.



  3. Готові баклажани очистити від шкіри, злити сік і розмістити м'якоть в чаші блендера.



  4. Швидко наріжте цибулю і обсмажте його до прозорості, потім додайте до баклажана.



  5. Вичавити сік лимона, пропустити часник через прес або дрібно порізати, а також додати в баклажани. Посипати і за смаком багато. Подаруйте готову суміш з блендером. Не варто забувати, що потрібно досягти консистенції легкого збивання. І, звичайно, великі шматки баклажанів не повинні бути або. Вони дуже швидко подрібнюють.





  6. Тепер переходимо до приготування тонкої пасти. Сесаме злегка обсмажується в каструлі, потім заливають її в каву болгарку і подрібнюють до стану дрібного каструлю.





  7. Посипати подрібненим кунжутом в зручному контейнері і змішати з оливковою олією. Готова тонка повинна мати консистенцію товстої сметани.



  8. Змішайте баклажанну масу з кунжутною пастою. Ви можете послужити традиційну зраїльську закуску в теплій або холодній формі, але завжди з тортами або тостами.







Редакційна консультація Також я пропоную вам ще один рецепт першого класу для закуски баклажанів. Eggplant mini-pizza є реальним жировим пальником: чим більше ви їсти, тим більш активний процес схуднення відбувається. Не блюдо, диво!



Як видно, шемале Дуже легко. І хоча це не дуже привабливо за зовнішнім виглядом, повірте мене, ця страва дуже смачна, особливо з свіжими ями і овочами.

У благословенній країні знають, що смак життя і смак справжньої їжі! Крім того, цей снек можна зберігати в холодильнику до 5 діб.

Завітайте до вас і ваших друзів! Не забудьте показати їм рецепт.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное