Інструкція по підготовці баклажанів

Коли сезон знаходиться в повному гойдалці, завжди Я зробив цю закуску.! Смакує як гриби, але ще більш смачними. Найважчіше про рецепт полягає в тому, щоб порізати кілограм баклажанів на дрібні кубики, але зусилля явно варто!

Не єдиний гість, який присмачує цю смачність в домашніх умовах, залишений без шаутінгу рецепту. Баклажани,мариновані І часник, підкорений з першого шматка! Ваша сім'я буде любити її, вони будуть їсти і похвалити вас.

р.



Холодна закуска баклажанів сьогодні видання "Сайт" Як приготувати смачну. баклажани з зеленню. Пікантний і соковитий, вони приходять в будь-яку бічну страву і миттєво диспергуються!





інгредієнти
  • 1кг баклажани
  • 150г петрушки
  • 150г кріп
  • 1 велика цибулина
  • 1 голова часнику
  • 0,5 столи води
  • 0,5 ст.л. соняшникової олії
  • 0,5 ст.л. оцту
  • 1,5 ч.л. солі






Підготовка
  1. Баклажанна мийка, шкірка і ріжемо в невеликих кубиках. р.



  2. Перенести баклажани в глибоку миску, посипати сіллю і залишити на годину, щоб дати овочевий сік. 301730



  3. Поки баклажан наполягає, дрібно нарізаємо петрушку і кріпимо. Поставте на різні пластини.



  4. Очистити, мити і дрібно нарізати цибулю і часником, також викласти на різні пластини. Габаритний зображення



  5. Вичавити баклажани з соку і покласти її в суху каструлю. Зверніть увагу, що не потрібно змащувати сковороду маслом! Поставте баклажани в каструлю на 5 хвилин до готовності, постійно помішуючи. 3250Р. 3700Р.



  6. Коли дві хвилини залишають перед баклажаном, залийте воду, соняшникову олію і оцет в каструлю. Поставте його на вогонь і доведіть до кипіння. 710450 р.



  7. Коли баклажан готовий, кладуть їх в горщик з маринадом, також кладуть петрушки, кропу, цибулю і часник. Добре перемішати, зменшити вогонь і кип'ятити ще 3-4 хвилини. р.



  8. Залиште баклажани, щоб остудити і наполягати на ніч. Вранці покласти скляну баночку і використовувати в якості закуски в будь-яку сторону посуду або м'яса. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам дізнатися, як приготувати баклажанну закуску «Шпильки» з овочами та сиром. Ця смачна і корисна літня страва може подавати як самостійно, так і як гарні страви!



Мама, коли я бачив, що я фотографував етапи Закуска Для цієї статті вона сказала, що вона не хоче поділитися перевіреним рецептом. Але я запитав її дозвіл! Обов'язково спробуйте приготувати і не забудьте поділитися своїм результатом в коментарях, я буду дуже радий.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное