У СРСР викрали рецепт «Бого молока», придумав його польський кондитер

Класичний "Молочний" Моє улюблене десерт походить від СРСР. Або ж, багато людей думають так. Але це не так. У Радянському Союзі цукерки стали настільки популярними, що більшість людей цього покоління пов'язані з дитинства.



Хоча я не живу в Радянському Союзі, я використовував, щоб бути божевільним про це лікування. Я завжди вкусити шоколад першим, а потім насолоджуватися м'яким суфле. Додайте його, ви робите це? Я дивився, хто придумав рецепт цих солодощів і коли вони вперше з'явилися в СРСР. Історія Пташиного молока зачаровує!

Класика "Молочна" Починаємо з найцікавішими. «Діє молоко» – це польське походження, і його істинний рецепт належить до спадкового тіста шеф-кухаря Яна Ведель. У 1845 році дід Кароль переїхав до Варшави, де він відкрив власну шоколадну компанію. У минулому бізнесі багато досвіду. Так він зміг швидко отримати бізнес.

Ми можемо сказати, що Карол Ведель став піонером на цьому ринку. У шоколадному магазині завжди було багато людей. Незабаром людина відкрила власну кондитерську компанію, яка згодом подається до сина. І з нього справа пішла до Яна Вайла.



Кондитер подарував цукерку «Квіткове молоко» у 1936 році. Поширити свою популярність по всій Європі. Цікаво, що ім’я на делікаційну ведель запозичена з колекції В. І. Даля «Провербання російських людей». І це звучало: «Всі багаті, але не молоко птахів».

У СРСР з'явилися ніжні сувенірні цукерки лише через 30 років, в 1966 році. Це сталося завдяки міністра промисловості СРСР Василь Зотов. Він прийшов до Чехословаччини і спробував молоці птахів. Смак так вразив чоловіка, що він забрав в себе пару цукерок. Але не просто їсти їх на відпочинок.



Зібрали найпрофесійні кондитери Радянського Союзу та встановили конкретну мету для них. Класика "Молочна" повинна бути відтворена! Пощастила жінка, яка зуміла зробити це краще - Анна Чулкова.

Вона змінила рецепт. Якщо в польському варіанті було зроблено суфле на основі желатину, то в радянському агарі-агарі. Рецепт отримав всі підприємства СРСР. Відомий ресторан Прага. Найкращі радянські кондитерські вироби. Саме там, що кондитерські вироби, аналогією з цукерками, створювали перший торт в історії «Молочне молоко».

Рецепт торта прийшов з пені відомого кондитера СРСР Володимир Гурник. Подарував своє життя кулінарним мистецтвам і сконструювали не менше 25 тортів. Коли він вперше смакував шоколадну цукерку, він відразу вирішив зробити той же торт.



Такпросто працював на рецепту протягом шести місяців. Володимир Михайлович врахував найменші деталі, прагнучи до ідеального. Форма для торта confectioner вибрала атипію: «Бірське молоко» стала прямокутною. А за її основу Гурник придумав оригінальний напівфабрикат - муфінове тісто.

Коли люди смакували торт, тістечка почала лопатися з чергами. Щоденне виробництво 30 тортів скоро підійшов до фігури 600 на добу. Але навіть це не було достатньо, щоб задовольнити потреби всіх, хто хоче купити цю делікатність.

р.

Після 4 років рецепт офіційно передається на кондитерські підприємства країни. Пташиний молочний торт почав виробляти на промисловому масштабі. У 1982 році вперше в історії СРСР було видано патент на торт.

До речі, Володимир Михайлович Гурник ще живий. Сьогодні він зацікавлений у спробуванні різних варіацій відомого торта. Він любить їх багато. Тим не менш, люди завжди звертають увагу на склад делікатесів.

Оригінальний рецепт використовує такі продукти: пшеничне борошно вищого сорту, цукор, вершкове масло, вершкове масло, маргарин, ванілін, згущене молоко, лимонна кислота, крохмальні моласи, агар-агар і шоколад.



Можна зробити торт своїми руками. Звичайно, це не оригінальний рецепт, але делікатеси будуть неймовірно смачними. Інструкції для приготування полулітно поділяють свою колегу Олександр Дяченко. Ви знайдете її за посиланням.

Вам подобається класична «Молочна»?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное