Гостям приємно порадують мене відкрити кондитерський магазин, намагаючись торт "Трій шоколад"

Я хотів здивувати його. Знаючи свою любов до шоколадних ласощів, я не думав довго. Я пішов онлайн і знайшов дуже хороший рецепт. Як виходить, варити Три шоколадні торти Легко в домашніх умовах. Сьогодні Про всі деталі її приготування.



Торт "Трій шоколад" в домашніх умовах Торт «Три шоколадні цукерки» складається з 4 кульок. Це вологе печиво на основі какао, а також суфле білого, молочного та чорного шоколаду. На мою думку, десерт на святковому столі є ідеальним. І це диво готують досить просто і швидко. Ви можете зробити це!

Бісквітні інгредієнти
  • 2 яйця
  • 200 г цукру
  • 1 ст.л. теплого молока
  • 0,5 ст.л. рослинного масла
  • 2 ст. пшеничного борошна
  • 6 ст.л. какао-порошок або кероб
  • 1 ч.л. соди без гірки
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ст.л. окропу


Igredients для 3 типів суфле
  • 100г чорний, молочно-білий шоколад
  • 75 мл рослинної олії
  • 18г желатин
  • 150 мл молока
  • 600 мл вершки з 35% жиру
  • 15 ч.л. цукру


Підготовка
  1. Спочатку робимо бісквіт. Для цього збийте королою або цукровою пудрою і яйцями перед відбілюванням яєчної маси. Додайте тепле молоко, сіль і рослинне масло до чаші. Потім з'єднайте інші сухі інгредієнти. До молочної суміші додайте сухі інгредієнти.
  2. З'єднайте все для отримання однорідної маси. Потім залийте окропу в тісто, перемішайте її знову. Тісто буде виглядати досить рідкою сметаною. Залийте її в форму, покриту пергаментом. Бейк бісквіт на 180 градусів за 15-20 хвилин. Зосередитися на духовці. Бісквіт не буде висихати, тому що він буде вологим.



  3. Для замші з чорного шоколаду змийте шоколад самостійно в водяній бані, додавши 25 мл рослинної олії до неї. Необхідно зробити шоколад більш в'язкою і рідиною. Окремо замочити желатин в молоці. Порція суфле потребує 6 г желатину і 50 мл молока. Потім цю масу необхідно нагріти і змішати з шоколадом.
  4. Для однієї порції суфле збити 200 мл вершки і 5 ч.л. цукру. Потім перемішайте отриманий крем шоколадною масою і залийте ще одну рідку суфле на підготовленому бісквіті у вигляді. Відправте шафу в холодильник протягом декількох годин, щоб він замерзнув. Зосередок на появі суфле. 721744



  5. Коли сувенір з чорного шоколаду готовий, готуємо таким же чином суфле молочного шоколаду і заливаємо попередній шар отриманою масою. Надішліть торт в холодильник знову на пару годин, а потім зробіть останню білу шоколадну суфле. В ідеалі, на даному етапі необхідно відправити десерт в холодильник на ніч, якщо у вас є можливість.
  6. Готовий торт можна прикрасити на волі. Дуже класні такі десерти виглядають разом з свіжими фруктами або ягодами. Ви можете побачити приклад на фото. Бодибилдерши!





Торт "Три шоколадні цукерки" в домашніх умовах: редакційна консультація Якщо ви не любите будь-якого з видів шоколаду, ви можете зробити суфле тільки з одного або двох. Але я б то, що в цьому поєднанні і білому, молочному, і навіть чорному шоколаді грають з новими кольорами і порадують вас ніжним смаком.



Зробіть торт напередодні сімейного свята. Це ідеальне лікування до святкового столу і набагато краще, ніж зберігати хімікові торти з консервантами. А якщо вам подобається суфле, але не подобається шоколад у будь-якій формі, спробуйте зробити суфле полуниці. Рецепт був поодинці поділений колегою Анастасія Чубар.



Я також хочу нагадувати вам прекрасний десерт, який називається «Молочним». Не так давно я розповім про історію створення цього образу. Але також на нашому сайті ви можете знайти альтернативний рецепт такого десерту у вигляді апетитного торта.

Якщо ви робите торт "Три шоколадні цукерки" за нашим рецептом, обов'язково поділіть результати в коментарях. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное