Рецепт ковбаси

Я не можу уявити життя без солодощів. Це така гарна маленька річ, що робить настрій краще, а вранці допомагає піднятися і прокидати, зробити мозок ефективно працювати. Але поширене почуття попередило, що така слабкість для солодощів не призведе до чогось доброго. Про додаткові сантиметри на талії. На жаль, на жаль, у нас є питання, що суперечать.



ДепозитФотогалерея

І сталося! Я знайшов смачну цукерку, яку можна їсти без страху шкоди фігурі. І сьогодні видання. "Сайт" поділитися рецептом з вами Солодощій

Смачні ковбасні інгредієнти
  • 250г дати
  • 250г сушений
  • 50г мигдаль
  • 50г кешью
  • 50г горіхи
  • Насіння соняшнику 50г
  • 100г кунжут
  • пілінг
  • щіпка
  • Кардамон


Підготовка
  1. Зніміть дати шкірок і кісток, а потім пропустіть їх через м'ясорубку разом з абрикосом.

    ДепозитФотогалерея

  2. Всі горіхи, насіння і половина кунжуту залийте на нагріту чашу і відправте в духовку. При отриманні золотистого відтінку, вийняти з духовки і відразу відправити на датну масу.

    ДепозитФотогалерея

  3. Додайте шкірку, корицю, кардамону і ретельно перемішайте руками, замочену в воді. Коли все перемішують, утворюють два або три ковбаси з суміші і згортають в решту кунжуту. Загорніть ковбаски в харчовій плівці і відправте їх в холодильник на кілька годин. Після ковбаси можна подавати до столу!



    ДепозитФотогалерея


Перед приготуванням ковбас, звертайте увагу на те, чи правильно очищають дати. Це також дуже важлива точка, є нюанси.

Ця солодкість ідеально підходить для чаю або кави, а іноді може навіть замінити сніданок. Це досить поживний, тому не варто зцілювати, хоча він дуже корисний. Якщо ви зуміли приготувати просту ковбасу, можна спробувати зробити домашні солодощі з сухофруктів, які будуть не менш раціональні і смачні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное