Вибрані рецепти Ольги Matvey для щедрого Великоднього столу

Якщо ви ще думаєте, Що приготувати для ВеликодняЦя стаття обов'язково порадує вас. Я довго зустрілася з роботою Ольги Мавей. І нещодавно поділився своїми абонентами оригінальними рецептами для свята. Який Великодній стіл бачить варильну варильну плиту, я розповість вам детально сьогодні. Це буде добре!



Великодній стіл Ольги Матвій виглядає дуже святково. Чудова і велика кількість яскравих закусок, а також різноманітність у виборі десертів. Ти можеш бачити, що Бог твоїй! Кожна страва цієї кухні варто розповісти про. Однак, розподіляючи все просто неможливо. Так я вибрав деякі з кращих, на мій погляд, лікує. І зв'язки до рецептів інших страв, які я буду ділитися в кінці статті.

Класичний шарований салат «Мімоса» виконав Ольга Матвій перетворилася в справжню роботу кулінарного мистецтва. Тепер ці порційні міні-кароти з оригінальною начинкою. Дуже яскрава і апетитна страва, і приготована одночасно просто!



Інгредієнти YouTube
  • 1 консервована сардина
  • 1 варена морква і картопля
  • 4 варені курячі яйця
  • 4-8 варених перепелиних яєць
  • 100г кунжут
  • 100г твердий сир
  • 30г зелений цибуля
  • 2 ст. майонезу
  • 1 ст.л. соєвого соусу
  • 2 гілочки кропу для прикраси
  • сіль


Підготовка
  1. По-перше, кунжутне кунжут в сухій сковороді до золотистого кольору. Завжди перемішати насіння так, щоб вони не спали. Відокремити жовтки з білків в звичайних яйцях, а потім натерти їх в дрібній тертці в окремі чаші. Щоб натерти білки натрію також варити картоплю, моркву і твердий сир.
  2. У зелених цибулях відрізаємо частину на підставі сутінки, як показано на фото. Використовується для прикраси страви. Решта цибулі дуже дрібно розрізають і додають в інгредієнти. Додайте нарізану сардину в ній. Продаємо салат за смаком.

    Пілінги

  3. Заправка, змішати майонез і соєвий соус. Додати суміш в салат і добре перемішати. Отримана маса наноситься в столову ложку, злегка притискаючи її вниз, роблячи депресію посередині. Поставте перепелине яйце там. Потім покласти трохи більше салату зверху і сформувати подовжню моркву форму з салатної маси своїми руками.
  4. Кожна «морква» падає в жовтку, а потім в кунжуті. Покладіть всі заготовки на блюдо, зробіть депресію всередині кожного і вставте попередньо підготовлену зелену цибулю і гілочку кропу. Дядько!


Домашні ковбаси Ви можете подавати домашні м'ясні ковбаски разом з улюбленим гарніром. Дуже соковита страва і ароматна. Щоб приготувати його, потрібно тільки 4 інгредієнти і спеції. Дорогі!



Інгредієнти YouTube
  • 600г свинячий шпатель
  • 300г лард
  • 1 цибулина
  • 3-4 зубчики часнику
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Вирізати свинину і кришку з ножем дуже дрібно. Важливо використовувати ніж, щоб зробити блюдо максимально соковитим. Щоб зрізати м'ясо було зручніше, можна злегка замерзнути його. Також подрібнити і додати в м'ясо цибулю і часник.
  2. Змішайте м'ясо з кришкою, додавши сіль і перець за смаком. Потім перемішайте м'ясну масу, якщо це було тісто. Чим довше ви робите, тим краще ковбаски за смаком.
  3. Отримана маса була візуально розподілена на 4 частини. Помістіть кожну частину на прямокутну частину фольги і розподіліть м'ясо по довжині дрібної сторони фольги. Потім загорніть фольгу над м'ясом і натисніть її, утворюючи ковбасу. Далі повністю загортаємо заготовку в фольгу в кілька шарів, скручуючи її на боках, як цукерка обгортка.
  4. Помістіть заготовки у великій формі для випічки. Залийте форму водою до половини висоти ковбас. А потім відправте м'ясо випікати на 200 градусів за 30-35 хвилин. У цей час вода буде кип'ятити, а ковбаски будуть підготовлені.
  5. Візьміть форму з духовки і зробіть зверху по кожній ковбасі, щоб розкрити фольгу. Потім надішліть ковбаски, щоб заварити в духовці кілька хвилин. Такі ковбаси можна подавати в якості закуски. Найкраще чекати, щоб охолодити. Тоді вам буде легше вирізати їх.


У ресторані Matvey готують різноманітні страви. Я поділився рецептом оригінального торта з шоколадним шаром та полуничним кремом з Ольги за посиланням. І ось я розповість вам, як зробити сирну пасту, яка точно не завдасть шкоди вашій фігурі.



Інгредієнти YouTube
  • 115г борошна
  • 40г цукровий порошок
  • 65г вершкове масло
  • 2 жовтки
  • 500г сир
  • 4 білки
  • 100г цукру
  • 200 г консервованих персиків
  • щіпка
  • ванілі


Підготовка
  1. Змішайте борошно з цукровою пудрою і сіллю. Подрібнити вершкове масло в борошно і додати жовтки. Руки для з'єднання всіх інгредієнтів і перемішування тесту. Він буде розсипати, це нормально. Тепер готуємо форму для випічки. Ольга використовує прямокутну форму. Покрийте його за допомогою пергаменту і розподіліть тісто по всій площині. Ви не повинні робити борги.
  2. Покрийте тісто зверху іншим листом пергаменту і засипте його горохом або квасолею. Випікайте основу для торта під пресом протягом 15-20 хвилин на 180 градусів. 5 хвилин до готовності видалити пергамент з навантаженням і дати тісто закінчити без нього.
  3. Подаруйте сир з блендером на вершкову фактуру. Нарізки до стійких піків з щіпкою солі. Потім додайте цукор, ваніль і знову збийте. Додати білкову масу до сиру і змішати акуратно.
  4. Перенесення запеченої маси на тісто і вирівняти її по всій площині форми. Зверху викладіть персик нарізаними скибочками однакової товщини. За 15-20 хвилин при 180 градусах. Перед ріжучою, повністю охолоджуйте торт. Дядько!


Що приготувати для Великодня: редакційна консультація На другий день на каналі Ольга Матвей стане ще кілька рецептів. Якщо ви не знаєте, що варити для Великодня, обов'язково підпишіться на сторінку кухаря. Дуже скоро вона розповість вам, як приготувати Великодню з вершками начинкою і смаком «Орео».



Виту також ділиться посиланням на оригінальний салат з морквою та снеками на сирому бісквіті з шпинатом. Пальці добре!

Чи можливо свято Яскравого Пасха безпечно і мирно. Привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное