Як не підняти дітей: 10 «не» Юлія Хіпенреітер

Як стати наставником вашої дитини? Як навчити дітей самостійності та передати свої почуття до них? На зустрічі з читачами відомий психолог Юлія Хіпенреітер дав десять порад про те, що не робити при спілкуванні з дитиною.





Не боятися змінити траєкторію життя.

Багато людей просять те, що гірше – дитина, покинута робочою матір’ю, або дитина, яка тільки бачить маму катування побутовими хребтами. На думку, що потрібно вибрати - самореалізація або діти.

По суті, якщо ви сидите з дітьми, і ви занурилися і ненавіть, змініть ситуацію. Якщо ви пішли працювати на повний день, і ви незгодні і переповнені своєю совістю, що ви покинути вашу дитину, змінити ситуацію знову. Не означає, що ви повинні відмовитися від роботи. Це просто, що є кімната для думки і творчості – подумайте про те, що саме вам потрібно і який ступінь зайнятості, який ви маєте. Вам необхідно відповісти на внутрішні незадоволення. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Людина стає щасливим, коли різні частини своєї душі і розум погоджується один з одним. Не потрібно пригнічувати будь-яку частину себе, а не по відношенню до дітей, подружжя, ні роботи. Будьте більш чутливі до себе, позбавляйтеся від schematic причин, або горщиків або успіху в суспільстві. Таке спрощування не про реальне життя з почуттями і буде змінюватися. Не боятися ризикувати і змінити життя

Не чекайте дива.

"Якщо Дад заходить додому п'ятнадцять хвилин, перш ніж хлопець йде на ліжко, як я можу зробити контакт?" Вони можуть контактувати. Але стати повноцінним батьком до цієї дитини протягом п'ятнадцяти хвилин на добу він не досягне успіху.

У пам'яті дитини залишаться мати, бабуся, тітки, носини і їх ставлення, персонажі, спосіб мислення і ставлення до світу - але не тато. Оскільки багато передається дитині не через прямий виступ, але через спостереження близьких і їх зв'язок. І ці взаємини дітей відтворюються в їх житті. Тому, на жаль, такий хлопчик не зможе підняти сина повністю, він просто не знає, як - після усього, батько його не підняв його. Не існує дива.

Не змушуйте себе грати з дитиною.

До шкільного віку, основним способом існування дитини є гра. Що таке не скільки годин і хвилин ви витрачаєте з ним, але якість ваших ігор. Не змушуйте себе грати з дитиною через силу. Він відчуває себе і чує, що ви нудьтеся з ним. Ви дізнаєтесь про те, що ви зацікавлені у роботі з дитиною.

Крім спільних ігор, дитина повинна мати можливість самостійно займати себе і грати. «Я роблю себе», «Я подумав себе» Ви не зможете будувати його розумом. Тому важливо, щоб не тільки «з’єдналися», а й «Я сам». Для того, щоб він перестав спиратися на матір: що робити зараз? Що робити? Важливо ретельно зняти себе з гри, щоб дитина грає себе.
Більш того, батьки не скажуть про дії дитини. «Ми пішли в дитячий садок», «ми пішли до другого класу», «ми готуємося до школи», а потім «ми пішли в університет». Для дітей відрізнити «мою і мамою» і «мою».


Не "освіта" дитина

Дитина часто принесла на основу того, що мати і батько вважають, що головне, від своїх ідей про те, як дитина повинна бути і як його життя повинно бути організовано. Безсумнівно, дитина повинна забезпечити безпеку і в багатьох випадках обмежити, принаймні так, щоб він не падає з вікна з шостого поверху і дізнатися, як перетнути дорогу.

Важливо, щоб він їсти, сну і є в'яленими. Але для духовного контакту з дитиною це недостатньо. Зрозуміти дитину означає зрозуміти, що він хоче, що важко для нього, що неможливе для нього, що він мріє про і що найголовніше для нього. Часто діти знаходять свої бажання в гострих формах: «Я не хочу спати», «Я хочу морозива», «Я хочу, щоб ви не пішли працювати».

Всі ці прямі «Я хочу» і «Я не хочу» насправді розмножуються з різними ознаками батьківського «неді», які ми називаємо вихованням. Потрібні йому спати і їсти на час, ми повинні йти до роботи. Що він хоче? Я скажу, мабуть, гостро і парадоксально: якщо ви хочете встановити духовний контакт з дитиною, зупинити освітлення його.

Не завжди вірно.

Найчастіше навчання в нашій батьківській практиці. Ми це робимо. Якщо дитина не робить цього, ми виправимо його. Ми контролюємо. «Читати, читати, читати – це потрібно». «Якщо ви прилипаєте до комп’ютера, ви станете звикненими, як алкогольні напої». Якщо ви не навчаєтеся добре, ви будете захотіти з школи і вигнати вулиці. Наша виховання дає дитині форму, яку нам потрібно, і критика, залякування і покарання заморожують цю форму: «Це неможливо!», «Це необхідно!»

Якщо дитина зробила помилку, ми спочатку поспішаємо виправити: «Ви знаєте, як скласти, навчити...» І ви помилитеся з метою, напишіть до першого сортувальника: 2 + 5 = 6. Як пощастити дитину, щоб їхні батьки були неправдивими! Діти використовуються для контролю і нагнітання. Нема нічого. Не навчити дитину, грати з ними. Попри те, що дитина чудесно вже від народження закладена багато здорової енергії. В основному розвивається. Дитина - людина в рік. Ми повинні поважати свої інтереси і надати їм можливість самовизначення.





Не зупиняйтесь, нехай він захоче.

Ми нервово тягнемо колготки на дитину, тому що ми пізно для дитячого садка. Він сидів про щось. Бо він вже знає: він буде одягнений, під керівництвом, подається - коли і де батьки повинні піти. Він буде сформований. Що він хоче? Які його інтереси? Поставити його, коли він молодий і він розповість вам все. В іншому випадку він буде занадто пізно - в підлітковому віці він вже приховує свої інтереси від вас - він використовується для того, щоб бути об'єктом виховання, а не предметом побудови власного життя.

За мотивами дитини, його інтереси повинні бути поважними як яблуко його очей і розвиненою. Уміння знайти себе секрет щасливої людини. Дитина завжди хоче чогось, і якщо ви кинути їжу за свої інтереси, він піде на шляху щастя. Дякуемо! Де він шукав себе? Нехай він йде. «Я соромлюся!»

Не лякайте жорстокий світ

Я часто чую це питання: Тут ви, Юлія Борисівна, проповідна людизм і повага до дитини. А наше суспільство запобігає насильства, жорстокості та хитрості. І якщо в домашніх умовах дитина буде тільки білою і пухнастою, як він приготує принаймні для школи, де працює пригнічення і командна система? ?

У мене є відповідь на такі питання. Чим більш безпечно дитяче листя будинку до світу, тим більш підготовлений і зміцнений він. Чим більше він зрозумів і поважав, тим більше він зміг реалізувати свої інтереси, тим краще його самовизначення, тим більше його здатності протистояти, тобто його стійкість до жорстоких умов, будуть розроблені. Якщо ви є міцним батьком, ваша дитина ослаблена, коли ви вводите світ.

І не забудьте поговорити про почуття.

Дослідження показують, що розвиток так званого емоційного інтелекту важливо для того, як добре дитина зможе впоратися з складними ситуаціями в майбутньому. Для розвитку емоційного інтелекту у дітей необхідно використовувати словниковий запас емоцій у спілкуванні.

Найчастіше використовують слова, що описують Ваш стан і стан дитини, називають їх іменами різними враженнями, впливає і почуття. «Ви хочете», «Ви незадоволені», «Ви торкаєтеся», «Ви дійсно хочете морозива, і я забідаю вас, і ви знаходилися через це».

Розкажіть дитину про себе, про його стани, динаміку його досвіду. Перекласти дитинчату і маніпуляції в розмову про свої почуття. Це не з гнівом, але з розумінням. І не запитайте, "Чому не вислухаєте?" Ми домовилися... Дитина не може знати відповідь на ці питання. І ви тільки заблокуєте емоційний контакт, принісши розмову до логічного рівня.

І не забудьте передати свої почуття до нього: «Я дуже шкода, що я не можу пустити, що у вас є десять морозива» (так само іскрава гумор).

Не турбувати

«Ви пообіцяли мені, що це був останній фільм!» Це називається попередженням, і це дуже шкідливо. Краще не заборонити щось безумовно, але ввести правило. Правила не обговорюються або обговорюються.

«Я не хочу йти до ліжка». Зустрінете свій настрій: «Ви не бажаєте спати?» Тексти пісень, а це означає: І ви дійсно upset, що у нас це правило? Я хочу, щоб не було таких правил! Так, деякі правила дуже непристойні... Але я нічого не можу зробити, тому що це правило. Така розмова полегшить життя всім.

«Ви знаєте, що ви можете носити автомобілі на день народження» - це попередження. Якщо дитина потребує чого, не вступайте в переговори, не суперечать своїм словам, але встановлюємо ліміти. І найголовніше, не слухайте його, просто розумійте його: Вам потрібна машина. Ви дійсно хочете її. Я не маю шансів прямо зараз. Але я пам'ятаю вам потрібно. й

Але пам'ятайте, крім правил, діти повинні мати права. Якщо дитина не отримує те, що вони дійсно потрібні, вони порушують правила, сперечають, лежать і приховують. Він поважає ваші правила, якщо ви поважаєте свої мотиви і права.

Не замінити реальний світ з гаджетами

Особливість нових технологій полягає в тому, що вони дають миттєвий зворотний зв'язок. Це, дитина, що піднялася на гаджетах, не використовується до того, що реакція на його дії може бути затримана, затримується. Ще одна особливість полягає в тому, що взаємодія фізично обмежена.

З гаджетами, невеликими маніпуляціями приносять величезний потік інформації. В результаті неможливе вивчення фізичних законів взаємодії об’єктів. І третій характерний рис нових технологій: емоційні зв’язки в комп’ютерних іграх і соцмережах вузькі, обмежені даними формами.

Батьки повинні розуміти багатство реального світу і його параметри. Визначте, що з цих параметрів в технології вирізати. Коли ви обмежите взаємодію дітей з гаджетами, заповнюєте вільний час з діяльністю, в якій дитина отримує які технології не дає йому.

Переміщення класів, реальних дій з об'єктами, емоційним спілкуванням з мамою і татом – це варто звернути особливу увагу. Не існує запахів, не доторкнувшись, не втілює в соцмережах. Якщо ви поділитеся емоціями з дитиною, наполягати в нього смак на реальний світ, то до того часу він йде в школу, ліміти гаджетів будуть добре відомі йому. І він не хоче сидіти на телефоні більше половини години.



У вас є щось неправильне з вашим малюком.

Якщо діти все ще живі, це робоча сімейна модель.





P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: slon.ru/posts/56137

Категории

Смотрите также

Новое и интересное