Чому Юля Висоцька купує страви на блошиних ринках

Авторка кулінарної телепрограми Юлії Висоцької з 2003 року захопила серця багатьох глядачів. Ця програма славиться вишуканими і смачними рецептами від відомого актора і варення. Однак невід'ємною рисою телевізійного шоу стала оригінальна кухня. Звичайно, кожен, хто бачив це шоу, хотів би ближче познайомитися з тим, що ця частина будинку знаменитості складається з. Ось чому сьогодні "Сайт" Розкажи вам, які страви Юлії Висоцької виглядають як.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сайт: www.dimdoma.ru



Не секрет, що справжня кухня Юлії – це студія, де відбуваються кулінарні зйомки. Нещодавно на своєму YouTube каналі жінка показала шанувальників за лаштунками своєї кухні. Вона розповіла в деталях, де вона витягує всю кухонну начинку і що керувала нею.



«Чи варто сказати про атмосферу. Деякі люди думають, що деталі роблять наше життя. Ще один скажеш, що досить 2-3 склянки, бо які ці банки, плити і так далі? Будь-який з цих думок має місце. Але ось мій момент: Що я маю на кухні, щоб зробити мене краще. Що це, коли день сірий зовні, коли є деякі неприємності, то я взяв мій улюблений стакан в руках, і я маю ілюзію, що я контролює щось таким чином. На цій точці я отримую те, що я хочу. І це так рідко в житті ..., акції Юлія.



Все, що на кухні Юлії Висоцької, ніколи не спеціально привезено і не купили для зйомок програми «Земля вдома!». Це персональна колекція будинку, яка збирається роками. «Цепоні, наприклад, всі різні для мене. Вони були придбані в різних блочних ринках. У Москві і Санкт-Петербурзі, і щось в Римі, Лондон, Будапешт, говорить Юлія, запроваджуючи її страви.

, 990 Р

Ліворуч на фото вище ви можете побачити справжній сімейний реліктовий Кончаловський. У 50-річчю матері чоловіка Юлії дав сина Андрія Кончаловського. "Дуже доторкнувшись дарунок", - вважає жінка.

Далі Юлія Висоцька демонструє унікальну зупинку для ігристки. Цей пристрій допомагає зберегти бульбашки в напої. Також жіночий обмін Українськийй Виходить, що можна зберегти газ в шампанське за допомогою звичайної чайної ложки, розміщеної в шиї пляшки. Таким чином, велика кількість бульбашок буде зануритися в контейнері стільки, скільки за 24 години.



А в кінці туру вашої улюбленої кухні Юлія показує ще два незвичайні речі. Це Стійка виделка і ніж у вигляді собаки і кота. Вона використовує їх для подачі святкового столу. Звичайно, ці деталі виглядають дуже ефектно!



У цьому відео ви зможете дізнатися більше про всі шари кухні Юлії Висоцької.

Ми сподіваємося, що ви, як нам, були дуже цікаві, щоб дізнатися, як Юлія Висоцька робить свою кухню реальною. електрочайник Надихає аудиторію новим кулінарним подякам. Вони були сміливими, щоб поділитися враженнями про те, що вони побачили в коментарях. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное