Ми з чоловіком прожили разом 19 років, і тут він прийшов і почав ту саму розмову, не знаю, як далі жити

Що робити, якщо чоловік покохав іншу ? Чи є якась універсальна відповідь чи все ж таки кожна жінка дивиться на подібну ситуацію по-різному? Насправді такі обставини є досить драматичними. Взагалі, коли у сім'ї виникають проблеми, які не вирішити походом до найближчого кафе, це вже змушує замислитися. Адже раніше все було так непогано: разом гуляли, зустрічалися, перезнайомили всіх родичів між собою. А тепер що, забути про все це?



Peels Наприклад, що краще: якщо твоя друга половинка закохається в когось іншого чи змінюватиме тобі без кохання, лише у фізичному плані? Питання більше риторичне, на «подумати». Хоча кілька років тому проводилося опитування, і статистично чоловіки набагато важче переживають фізичну зраду, ніж моральну. Жінки, у свою чергу, вважають зовсім навпаки: для них важливіше, щоб їхній партнер був вірним їм саме в моральному плані. А інтим — справа другорядна. Такі ми всі різні.

Чоловік покохав іншу Ось і в нас із чоловіком нещодавно відбулася та сама розмова. Розмова, після якої майже завжди слідує розлучення, а інакше і бути не може. Розмова про те, що в нашому сімейному житті з'явився третій зайвий, вірніше зайва. Так, мій чоловік покохав іншу. І що нам тепер із цим робити, я розуму не докладу. Дивно навіть думати про такий стан речей, коли знайома з людиною цілих 19 років життя. Майже два десятиліття. І тепер доводиться все це знецінювати. Щоб усередині було легше. Хоч я розумію, що це самообман.

Валентин навіть не спромігся зняти піджак, коли розповідав цю новину. Було таке враження, що він сам не знав, що робити. Тому і вважав за краще залишитися у верхньому. Раптом треба буде тікати. Часу було близько трьох-чотирьох годин. Дітей немає, вони або на навчанні або гуляють. Дуже зручно, адже Валік раніше за сім годин зазвичай і не приходить. Загалом я теж була не готова. Тож ми, можна сказати, були з чоловіком на рівних.



Відверте зізнання «Я люблю іншу». Коротка фраза, яку спочатку навіть не сприймаєш всерйоз. Тільки потім серце починає битися швидше саме собою, віскі наповнюються киселем, змішаним з болю і пульсу. А очі самі собою лізуть на чоло. Як таке могло статися, про що ти говориш, як полюбив, кого?! Хочеться відразу отримати відповіді на всі свої питання, навіть ті, які ще не встигли сформуватися в тебе в голові. А він мовчить. Тільки дивиться на тебе не моргаючи. І мовчить.

"Ми навіть ще з нею не спали". Ось це так, просто вантаж із плечей. Не спали вони. Та я б легко погодилася на те, щоб ви переспали і не один раз, аби тільки між вами не було жодних духовних взаємодій. Як взагалі можна полюбити іншу людину в нашому віці? Вже не діти. Чим вона краща за мене? Чи все наше минуле вже нічого не означає? Всі наші здобутки, прориви, діти зрештою? Все це ніщо в порівнянні з гарною мордочкою твоєї нової подруги?!

І взагалі скільки їй? Хоча б 25 уже виповнилося? Валю, я вдячна, що ти вирішив вчинити правильно і в усьому мені зізнався. Але невже ти так і не навчився думати головою, як доросла людина, а думаєш лише іншим місцем? Невже ти не розумієш, що їй потрібні лише твої гроші? Ті, які ти зміг би витратити на своїх дітей, але більше у тебе такої можливості не буде. Ти це розумієш?



Чоловік полюбив іншу «Вона наша однолітка, з фінансами у неї все гаразд». Значить, все гаразд, кажеш? Хто вона, з роботи, правда? Я думала, що ти на роботу ходиш для іншого. Колись, ти ж пам'ятаєш, у мене була така сама ситуація? Я теж могла плюнути на все та піти з іншим. З Андрієм, Валя, з тим високим. Але я вибрала тебе. Я обрала людину, з якою хотіла б розділити все своє життя. І це при тому, що ми ще не мали ні Вікі, ні Льошки! А ти, як тепер чиниш ти з двома дітьми і за живої дружини?!

Якщо повернутися назад, туди, де ми з моїм чоловіком були ще молодими і наївними, зізнаюся, ми дійсно любили одне одного. Часто буває так, що пари заводять стосунки не через почуття, а через вигоду. І далеко не завжди вона буває фінансовою. Хлопцеві потрібне тіло дівчини, а дівчині потрібен хтось поряд. Щоб тикати їм в обличчя подругам, батькам, своїм внутрішнім демонам. Само собою такі стосунки приречені на швидкий кінець. Але вони дають той ковток повітря, який потрібний, щоб можна було продовжувати плисти життя далі.



Peels Справжнє кохання У нас була інша ситуація. Ми кохали одне одного по-справжньому. Не лякало навіть безгрошів'я та безсонні ночі. Знаєте, коли в собі просто знаєш на 100 %, що ця людина твоя. Коли навіть не замислюєшся, що він міг би бути з кимось іншим. Ви ж не думаєте, «ось були б у мене інші батьки, я зробив би щось по-іншому». Або якби у вас був інший колір шкіри або зріст. Отак і ми тоді навіть не замислювалися про когось іншого.

Потім успіх повернувся до нас обличчям. Ми почали добре заробляти, розвивалися. Купили квартиру, першу машину. Я зрозуміла, що готова до того, щоб завести дітей. Але у нас із Валентином нічого не виходило. Потім були лікарі, операції, ЕКЗ. Я й не сподівалася, що в нас щось вийде. А коли народилася дочка, думала, збожеволію від нових емоцій і почуттів. І все-таки свого чоловіка через це я любила тільки більше. Не дітей, а чоловіка всього мого життя.

Навіть потім, коли я припинила працювати, пішла в декрет, зайнялася вихованням дітей. Навіть тоді я так само чекала Валентина додому. Знаю, що більшість жінок навряд чи підтримають мене. Із народженням дитини чоловік відходить на другий план. Зрештою, ви ж не родичі. У вас різна кров тече у венах. Не те що із сином чи донькою. Проте я продовжувала любити свого чоловіка так, як любила його з самого початку. Тією чистою, незамутненою любов'ю.



Що робити? А тепер він каже мені, що покохав іншу. Не спить із нею, але любить. Як би попереджає, дає зрозуміти, що за першим піде і друге. А більше жодних опцій мені не видає. Що мені лишається робити? Прийти на роботу та влаштувати скандал? Ну це ж безглуздо і смішно. Забрати дітей та розлучитися? Так, певне, все до того йде. Я впевнена, що Валентин не буде зі мною позиватися, а зробить все належним чином. Ось тільки…

Я люблю своїх дітей, зрозумійте правильно. І знаю, що ми завжди будемо у безпеці. Але без коханого чоловіка мені буде дуже важко. Чи не фінансово, ні. Морально. Я знаю, що в моєму випадку ставлення на кшталт «часу лікує, через півроку ти забудеш, хто він взагалі такий» не працює. Я все життя любитиму Валентина. І пам'ятатиму про нього теж. І діти, я знаю, зі мною погодяться.



Тож наступного разу, коли побачите жінку близько 40 років, самотню і за грошей, — не думайте, що вона найщасливіша людина у світі. Є шанси, що вона на стіну лізе вечорами, таке буває. Кожна людина має свою внутрішню драма. Раніше я думала, що це не так. Але помилилась. Життя навчило мене бути песимісткою. І такий, мабуть, мені доведеться залишитись до самого кінця. Поки що не зіграю в ящик.

Категории

Смотрите также