Травма народження.

Як передається, травма?Це зрозуміло, що все завжди можна пояснити «квіткою», «плести», «збільшити пам'ять», і цілком можливо, що ви не можете обійтися без містикізму взагалі, але якщо ви намагаєтеся? Займіть лише найрозумніший, чистий сімейний аспект, батьківські зв’язки, без політики та ідеології. Про них пізніше.

Сім'я життя. Молодий, просто одружений, чекаю на дитину. Або ж у дитини. Може бути два з них зробив. Любов, щасливий, привітний. І сталося катастрофа. Зібрані муфти історії переїхали і вирушили на подрібнити людей. Найчастіше чоловіки спочатку впадуть в каструлю. Революції, війни, репресії є першим ударом до них.



й Юрій Нагулько. Вірльба часу

Молода мама залишилася самостійно. Її багато є постійною тривожністю, нестерпною роботою (потрібно працювати і підняти дитину) Похорон, «понадцять років без листування», або просто недавній відсутності без новин, наприклад, надії віддів. Можливо це не про чоловіка, а про брата, батька та інших родичів.

Що таке стан матері? Вона змушена тримати себе в контрольі, вона не може дійсно дати себе на гранату. Є дитина, і є багато інших речей.Біль відриває зсередини, і не можна його виражати, не можна чистити, не можна «терти» її. І вона скеля. Він замерзає в зубному натяжці, відключає почуття, життя, затираючи зуби і збираючи його в кулак, робить все на автоматичній основі. Або, навіть гірше, вона занурюється в приховану депресію, ходи, що вона повинна, хоча вона хоче тільки одне - лежати і вмирати.

Її обличчя є замороженою маскою, її руки важкі і не згинаються. Вона фізично болить відповісти на посмішку дитини, вона мінімізує зв'язок з ним, не відповідав його галькою. Дитина кинуться в ніч, званий до неї – і вона кинеться в подушку. Іноді небезпечні ерупти. Він розірвав або підійшов, потертий її, захоче увагу і прихильність, вона відповідає, коли вона може, через силу, але іноді раптом вирощується: «Так, нехай йти», як вона відштовхує, що він вже літає. Ні, вона не сердитися з ним - на долі, на її зламаному житті, на той, хто залишив і не допоможе більше.

Тільки тут дитина не знає весь фон чого відбувається. Ви не знаєте, що це відбулося (особливо якщо ви молодий)й Або він навіть знає, але він не знає. Єдине пояснення того, що він може придумати, що моя мама не любить мене, я потурбую її, хочу, що я не був.Його особистість не може бути повністю сформована без постійного емоційного контакту з матір'ю, не обмінюючи погляди, посмішки, звуки, піклується про неї, не прочитаючи її обличчя, визнаючи відтінки почуттів в голосі.Необхідно, укладаний природою, це основне завдання інфантазії. Що таке депресивна маска на обличчі? Якщо її голос монотонно дим з гранатом, або напружений тривожністю?

В той час як мама блювота, так що у дитини елементарні вижили, не загинув голоду або захворювання, він росте самостійно, вже травмується.й Не впевнений, що він коханий, не впевнений, що він необхідний, з бідною емпатією. Навіть розвідувальні роботи в умовах депривації. Пам'ятайте картину «Агайн Два»? Письмо за номером 51. Головний герой 11 років. Дитина війни більш травмована, ніж старша сестра, яка зайняли перші роки нормального сімейного життя, а молодший брат, улюблена дитина післявоєнної радості, батько знову живий. На стіні знаходиться трофейний годинник. Це важко для хлопчика вчитися.

Ретики. Ще раз.




Звичайно, все різне. Заказник духовної сили у різних жінок відрізняється. Жорсткість гороху відрізняється. Різні персонажі. Добре, якщо мати джерела підтримки - сім'ї, друзів, старших дітей. І якщо ні? Чи ізольована сім’я як «події людей» або евакуйована на недержавне розташування? Ось або гинуть, але як ще вижити?

Роки проходять, дуже важко років, і жінка навчається жити без чоловіка. «Я кінь, я бик, я жінка і людина. й Кінь в спідниці. Баба і яйця. Зателефонуйте, що ви хочете, це одне. Це людина, яка перевозила нестерпне навантаження, і звикла до неї. Адаптація. Він не може зробити це іншим способом. Багато хто пам'ятає, ймовірно, бабусі, які просто фізично не могли сидіти свічки. Старі були зайняті, всі перевозили сумки, кожен спробував подрібнити дерево. Він став способом копінгу з життям. До речі, багато з них стали настільки сталевими — так, це звук — що вони жили дуже довгий час, вони не приймають хвороби, і старі. Тексти пісень, а це означає: Вони ще живі, Бог благословляє їх.

У своїй найбільш екстремальній виразі, у найстрашному захваті подій, така жінка перетворилася в монстр, здатний вбити її турботу. І вона продовжила бути залізом, навіть якщо вона не була необхідною, навіть якщо вона жила з чоловіком знову, і діти не були в небезпекі. Це як обіцянка.

Найяскравіший образ описаний в книзі Павел Санаєв «Бур мене за плінтусом».

І ось що Єкатерина Михайлова пише про «Скаржа жінка» («Я один» книгу називається: «Думка волосся, вичавлена на нитку рота ..., литий-ірон крок ...» Скарження, підозрілий, без грудей, нечутливий. Вона завжди готова лякати шматочок або лякати ляпас: «Ви не будете атакувати вас паразитами». Ведуться! Не вичавити краплі молока від грудей, все це сухий і жорсткий. Є багато більше, щоб сказати, і якщо хтось не прочитав ці дві книги, це необхідно.

Найстрашніше про це патологічно змінена жінка не руйнується або влада. Найгірше любов. Коли ви читаєте Санаєв, ви розумієте, що це історія про любов, про таку неоднозначну любов, що коли заморозка проходить через. У мене була дитяча подруга, пізня дитина матері, яка зберегла блокади як підліток. Вона сказала, як вона була крита, тримаючи голову між її блискучими і заливаючи бульйон в рот. Тому що дитина більше не захотіла і не могла, і мати і бабуся думав, що це було необхідно. Його голод так досвідчений від внутрішньої загиблості, що крі живої дівчини, дорогою, коханою людиною, голос цього голоду не може блокувати.

Моя мама приймала другу подругу з нею, коли вона мала І вона показала їй маленьку дочку туалету, повною кров'ю, подивіться, хлопці, що вони роблять для нас? Наша жіноча частка. Чи хоче вона боляче її дочку? Ні, просто тримати його безпечно. Це була любов.

І найстрашніше, що особливості Скаржної жінки все ще носяться нашою системою захисту дитини. Медицина, школа, охорона. Головне, що дитина є «оглядом». Для забезпечення безпеки тіла. Душа, почуття, вкладення - не раніше. Заощаджуйте всі витрати. Корм і лікування. Дуже, дуже повільно це погода, і ми в дитинстві повністю отримали няні, який був секс-рагу в обличчі, які не сплять протягом дня, я пам'ятаю дуже добре.

Але залиште нас на крайніх випадках.Просто жінка, просто мама. Яскравий. І це не вірно і для нього тільки його мама збереглася і здивує все.й І він виростає, намагаючись заробити любов, так як він не дає йому безкоштовно. Це допомагає. Не потрібно нічого. Я зайнятий з собою. Вона дивує молодших. Сприяє розвитку. Намагатися дуже важко бути корисним. Тільки корисні люди, як це. Тільки комфортні і праві. Ті, хто своїми уроками, і підлога в будинку буде мити, і молодша буде лежати, вечеря буде приготовлений для приїзду матері.

Ви коли-небудь чули такі історії про післявоєнний дитинства? «Ми не змогли говорити про нашу маму, як це!». Ви б'ятаєте. Ви б'ятаєте. Праска жінка має важку руку. І по-друге, хто ризикує крихти тепла і інтимності? Це розкіш, ви знаєте, щоб бути іржі батькам.

Ушкодження пішли на наступний раунд.Настав час, і ця дитина створить сім'ю, подарує дітям. Це, як це в "60-ті". Хтось був таким «прокатним» іроновою матір'ю, що він зміг тільки відтворити стиль поведінки. Не варто забувати, що мати, багато дітей не дуже міцні і пилки, в два місяці - дитяча, потім п'ять днів, все літо - з садом в країні і т.д. Що таке «прокат» не тільки сім'ї, але й інститути, в яких «Скарі жінки» завжди мало. Але подивимося на більш вигідний варіант. Дитина була травмована грою матері, але душа його не замерзла. І ось в цілому, світ і пила, і в космосі туш, і так хочеться жити, і любов, і бути коханим. У перший раз, взявши в руки власні, маленькі і теплі дитини, молода мама раптом усвідомлює: тут він. Це той, хто, нарешті, любить її, хто дійсно потребує її.

З того моменту, що життя набуває нового значення. Вона живе для дітей. А для однієї дитини, яка любить так пристрасно, що вона не може думати про спільне спілкування з кимось іншим. Вона сварює з матір'ю, яка намагається незрівняти її онука з кропивками - це неможливе. вона поцілунає і поцілунає її дитину, і вона спить з ним, і вона не дихає на нього, і тільки зараз, ретроактивно, розуміє, скільки вона сама була позбавлена як дитини. Вона повністю всмоктується в цьому новому почутті, всі її сподівання і прагнення є в цій дитині. Вона "живає своє життя", його почуття, інтереси, чуйності. Вони не секрети про один одного. Вона краще з ним, ніж будь-який інший.

Єдина погана річ, що вона росте. Зростає швидко, а потім що? Чи є це самотність знову? Чи знову порожне ліжко? Психоаналітики говорять багато про переміщення еротика і все, що, але мені здається, що тут немає спеціального еротика. Не хочу, щоб бути щасливим. Він не хоче, щоб він був з розуму. «Я не можу спати, поки ви приїжджаєте.» Мені здається, що в наших 60-70-х роках ця фраза була частіше зауважила маму дітям, а не навпаки.

Що відбувається з дитиною? Він не може допомогти, але відповідав про пристрасний запит матері. Це його сила. Він об'єднує щасливо з нею, він піклується, він страхує її здоров'я. Найгірше, коли ваша мама лікує або коли її серце болить. Не так. "Окай, я буду залишатися, мама.

Звичайно, мама, не хочу піти в цей танець. Але насправді я хочу, тому що є любов, незалежне життя, свобода, і, як правило, дитина все ще порушує зв'язок, сльозить болісно, жорсткий, з кров'ю, тому що ніхто не буде добровільно пускати. Він відходить з провиною і залишає маму з відступом. Вона подарувала їй весь життя, і не спить вночі. Вона інвестувала всіх себе, без балансу, і тепер вона представляє промісію, і дитина не хоче платити. Де справедливість? Тут використовується спадщина жінки «ірону» в полонях, скандалах, загрозах, тиску. Зовсім досить, це не найгірший варіант. Вологість породжує стійкість і дозволяє відокремити, хоча втрати страждання.

Хто грає свою роль так вмітно, що дитина просто не може залишити. Досягнення, guilt, страх для здоров'я матері прив'язуються тисячами міцних ниток, про це відбувається гра Ptushkina “Коли вона була вмирає”, згідно з яким виготовлено більш легкий фільм, грає Василєва, і Янковський грає претендента на дочку. Що нового року ви можете побачити все. Кращий варіант, з точки зору матері, Якщо дочка все-таки одружилась і залишається з дитиною. А потім солодка спілка може передаватися до онука і продовжується, і, якщо вам пощастило, досить до смерті.

І досить часто, тому що це покоління жінок набагато менше здорових, вони часто гинуть набагато раніше, ніж їхні жінки. Тому не існує сталевої броні, а удари відступу знищують серце, ослаблюють захист від найстрашніших захворювань. Нерідко їх проблеми зі здоров'ям починають використовуватися як несвідомі маніпуляції, а потім важко не грати, а раптом все виходить дуже погано. У той же час, вони самі виросли без материнської уважності догляду за ногами, що означає, що вони не використовуються для догляду за собою і не знають, як доглядати за собою, не лікуватися, не знаю, як побалувати себе, і, по-великим, не розглядайте себе таку велику цінність, особливо якщо вони хворіють і стають «зловживаними».

Але ми всі про жінок, але де чоловіки? Де батьки? Чи є у кого-то діти?

Це важко. Дівчина і хлопчик, який виріс без батьків, починають сім'ю. Вони обидва голодні для любові і догляду. Вони намагаються отримати її від партнера. Але єдиною сімейною моделлю, яка відома їм, є самодостатньою «бабу з яйцями», яка, і великим, не потребує чоловіка. Я маю на увазі, класно, якщо є, вона любить його і все, що. Але він дійсно не потребує нічого, не пошиття хвоста маре, троянди на торті. «Сісти, дорогий, на бокових лініях, дивитися футбол, бо ви турбуєте підлоги. Не грайте з дитиною, ви ходите його навколо, потім він не падає. Не доторкнувшись до цього, ви зустрінете його. Я зроблю. Всі речі. Хлопці підняті мамами. Ми звикли до прослуховування. Психоаналітики також відзначають, що вони не змагалися з батьком для своєї матері, і тому не відчувають себе як чоловіки. В одному будинку часто присутні чоловіки, жінки, жінки, жінки, жінки. Де ми йдемо? Приїжджайте тут чоловіка...

Деякі чоловіки дізналися про те, як стати «другою матір'ю». Або навіть єдиний, тому що сама мама, як ми пам'ятаємо, стрибає з яйцями і праскою. У кращій версії виявилося щось схоже на Дядько Fedor’s dad: м’який, турботливий, чуттєвий. У середу є трудоголік, який тільки вибігається з ним. Поганий, алкогольний. Бо чоловік, який не потребує своєї жінки нікому, хто весь час чує тільки «походи, не заважати», а через кому «що ти батько, ти не піклуєшся про дітей взагалі» (читати «не робити те, що я думаю, потрібно»), або змінити жінку – і для кого, якщо все навколо це приблизно так? – або зайдіть в оживлення.

З іншого боку, Чоловік не має чіткої моделі відповідального батька.й Перед очима або в оповіданнях своїх старших, багато батьків просто отримали один ранок і ліворуч. Так само, як це. Ніщо, океї. Тому багато чоловіків вважають це цілком природно, що, залишаючи сім'ю, вони перестали мати відносини з нею, не спілкувалися з дітьми, не допомогли. З повагою, що вони нічого не кинулися до цієї «гістеричної жінки», яка залишилася з дитиною, і на якомусь глибокому рівні, можливо, вони були правими, тому що часто жінки просто погнічують їх як інсемінатори, і вони потрібні дітям більше, ніж чоловіки. Так, що питання є тим, хто кине. Відчуття, що людина відчувала себе, легко погоджується з його совістю і рахунком, і якщо це не було достатньо, то горілка продається всюди.

О, ці розлучення сімдесят є болючими, жорстокими, з забороною на бачити дітей, з розбиттям всіх відносин, з образами і звинуваченнями. Виховавши розчарування двох нелюблених дітей, які так бажали любов і щастя, так багато надії було розміщено один на одного, і він / вона - обдурений / і все неправильно, приварений, укус, лущ. Вони не знали, як встановити цикл любові в сім'ї, кожен був голодним і хотів би отримати, або тільки хотів би дати, але для цього - влада. Вони були жахливо бояться самотності, але це було до нього, що вони пішли, просто тому, крім самотності, вони не бачили нічого.

В результаті виникає перемир'я, психічні рани, ще більш зруйноване здоров'я, жінки ще більше закріплюються на дітей, чоловіки п'ють ще більше.

У чоловіків, ідентифікацію з загиблими і зникненими батьками, надійшла на все це. Тому що хлопчик потребує, важливо бути батьком.й Що таке, що він помер? Чи вистачить він, щоб боротися з ворогами і померти? Або гірше, ви знаєте, що ви померли? І вони не говорять про нього в будинку, бо він не пішов, або був репресований? Яка інформація? Що залишилося для молодого чоловіка, крім суїцидальної поведінки? Напої, боротьба, сигарети три пакети на день, мотоцикли, робота до інфаркту. Моя батько була висококваліфікованим інсталятором у молоді.

Моя улюблена річ була працювати на висоті без страхування. Ну, все інше теж, боже, куріння, виразки. Диворце, звичайно, не тільки. На 50, інфаркт і смерть. Його батько не проходив, ходив перед початком народження сина. Ніщо не відомо, крім назви, немає фото, нічого.

Тут в цій близькому оточенні ростуть діти, третій покоління.

У своєму класі більше половини дітей розлучилися батьки, і тих, хто жив разом, можливо, тільки два або три сім'ї виглядали як сімейне щастя. Я пам'ятаю мій коледж друг сказав мені, що її батьки були дивитися телевізор і поцілунки. Народилась 18 років, народжених рано, означив батьків 36-37. Ми були вражені. Чи є вони божевільні? Не буває!

Природно, відповідний набір слоганів: «Всі чоловіки є родзинками», «Всі жінки кусаються», «Добра справа не буде викликана шлюбом». Ну і життя підтвердило його. Де б ви виглядали...

Але непогано трапилося. В кінці 60-х років у дітей зуміли сидіти з дітьми до року. Вони більше не вважалися паразитами. Ось чому пам'ятник ставити, тому автор цієї інновації. Я не знаю, що він є. Звісно, рік все ще довелося дати, і це було травматичним, але це незрівнянно, і про це травми в наступний раз. І так діти щасливо пропустили найстрашнішої загрози позбавлення, найпривабливіші - до року. Ну і, як правило, люди перетворилися навіть пізніше, після чого мій мама буде зайняти відпустку, потім бабуся в свою чергу, все ще виграв трохи. Така гра була постійною – сім’я проти «згоди нічу», проти «Жіноча жінка», проти залізного п'ятниці Батьківщини. Кіт і миша.

А потім з'явилася хороша річ – окремий корпус почав з'являтися. Крунчі речі. Ми будемо також один день виявляти пам'ятник цим блім бетонним стінам, які виконували величезну роль - нарешті закривали сім'ю з усіх поглядів держави і суспільства. Все було чутно, але не було автономії. Прикордонний. Захист. Вибух. Шанс відновлення.

Третя генерація починається свого дорослого життя з власним набором травм, але також з власним великим ресурсом. Ми любили. Не як кажуть психологи, але щиро і багато.Ми були батьками. Більшість п'ят і/або п'ят і/або материнських кіз, але вони мали назву, обличчя і любили нас самостійно. Наші батьки не насильницькі. У нас є будинок, стіни будинку.
Не всі були однаковими, звичайно, сім'я була більш щасливою і процвітаною.
Але і великий.

Що ми повинні зробити. *** HOTEL, БРОНЮВАННЯ *** Отже, третє покоління. Я не буду жорстко прикріпити до років народження тут, тому що хтось народився в 18, хтось на 34, чим далі, тим більше «банків» потоку розмиття. При передачі сценарію важливо тут, а вік може бути від 50 до 30. У короткі онуки військового покоління діти війни.

«Ми побачимо це» Покоління дітей, які змушені стати батьками своїх батьків. У психологів це називається «парентифікація».

Що робити? Нерозширені діти війни поширюють так потужні рідини безпорадності, що не вдалося відповісти. Тому діти третього покоління були незалежними і відчували свою відповідальність за своїх батьків. Дитинство з ключем навколо шиї, від першого класу самостійно до школи – до музичного приміщення – до магазину, якщо через відходи або гаражі – теж нічого. Ми знаємо, як нагріти суп самостійно. Головне, що мій мама не згасає.

Дуже розкриваємо спогади дитинства: «Я нічого не запитав від мого батька, я завжди розумію, що не було достатньо грошей, я спробував пришити, керувати», «Я потрапив на голову дуже важко в школі, це був поганий, це було хворим, але я не говорю мій маму – я боявся заснути.» На жаль, з'явилася сповідь, і наслідки все ще залишаються, «Я зрадив мене, спробував доторкнутися, потім продемонстрував свою ферму. Але я не говорю мій маму, я боївся, що вона стала хворою з серцем, я був дуже довгою для мого батька, навіть кричу повільно. Але мій мама сказав мені, що я був дрібним і я не хочу його на всіх. Вона була дуже сердитися з ним після розлучення. й

Діна Рубінна має таку історію пронизу «Тернівнік».Класика: Розлучена мати, шестирічний син, самовідносна байдужість до батька, який любить пристрасно. Разом з матір'ю, вилікуючи в своєму маленькому ларі на зовнішній зимовий світ. І це все досить процвітаючі сім'ї, так само сталося, що діти шукали п'яні батьки в кріпах і перетягували додому на себе, і мати витягали з петлі своїми руками або таблеток заховані з неї. Як вісім років.

А розлучення, як ми пам'ятаємо, або життя в стилі кота і собаки. І посередників дітей, миротворців, які готові продати свої душі, щоб зекономити своїх батьків, склеювати разом крихкі сім'ї знову. Не скаржайтеся, не заточуйте, не блукайте, або Дад буде сердитися, і мама торкнеться, і скажіть, що "не буде краще для неї, щоб померти, ніж жити так", і це дуже страшно. Вивчайте очікувані, гладкі кути, зловживання ситуацією. Завжди бути пильним і виглядати після вашої сім'ї. Немає нічого.

Символом покоління можна вважати хлопчик Дядько Федор від смішного мультфільму. Смішні, але не так смішні. Хлопчик у всій родині є найстарішим. І він не йде до школи, тому він не сім. Він пішов на село, живе там, але турботи про своїх батьків. Вони тільки слабкі, серце краплі пити і руки безпорадно розвести.

Ви пам'ятаєте хлопчика Рома з фільму Ви ніколи не мріяли? Він 16 і єдиний дорослий фільм. Його батьки типові “діти війни”, батьки дівчини – “терні підлітки”, вчитель, бабуся. Щоб затишти їх, щоб підтримати їх, щоб їх згасити, щоб допомогти їм, витерти сльози. І все це на тлі відставок дорослих, кажуть вони, рано за любов. Так, і дівчині все добре.

Це дитинство. І коли прийшов час, щоб виростити і залишити будинок - зав'язки неможливого поділу, і вино, вино, вино, навпіл з небезпекою, і вибір дуже життєрадісний: відкликати і вона буде вбити мами. Або залишатися і вмирати як людину.

Однак, якщо ви перебуваєте, ви завжди будете розповісти, що вам потрібно влаштувати своє життя, і що ви робите все неправильно, погано і неправильно, інакше ваша сім'я буде довго. З появою будь-якого кандидата, він природним чином буде бездіяльним, і довга підземна війна почнеться проти нього до життєздатного кінця. Є багато книг і фільмів, які я не можу списку.

Цікаво, як вони, так і їхні батьки сприймають свого дитинства. По суті: діти люблять, батьки живі, життя досить процвітають. За перший раз в багато років щасливий дитинства без голоду, епідемії, війни і всіх.

Добре, майже щасливий. Бо був дитячий садок, часто з п'ятиденним, і школами, таборами та іншими шармами радянського дитинства, які були костюмовані для когось і не стільки. І було багато насильства, і приниження, і батьки не можуть захиститися. А, насправді, вони могли, але діти не зверталися до них. Я ніколи не сказав мамі, що дитячі ганчі побили в обличчя і ячмінь через блювотні спазми в роті. Хоча зараз, в індексі я розумію, що вона, ймовірно, розриває цей сад. Але тоді я думав, що я не міг.

Це вічна проблема – дитина некритична, вона не може обґрунтовано оцінити реальний стан справ. Він завжди займає все особисто і перебільшує. І завжди готові жертвувати. Так само, як і діти війни, незважаючи на звичайну втому і гранату, так що їх діти ненав'язливі деякі з незрілості батьків і матерів для повної вразливості і безпорадності. Хоча це не сталося в більшості випадків, і це можливо для батьків, щоб стояти своїм дітям, і не буде розпадатися, не буде штампувати інфаркт. А сусід буде скорочений, і няня буде скорочена, і вони будуть купити те, що вони потрібні, і вони дадуть їм бачити Дад. Але діти були страшні. Перерахований, застрахований. Коли ви прийшли, мої батьки будуть захоплені і скажуть, "Дуже, чому ви сказали мені? Звичайно я б. Немає відповіді. Що ви не можете. Ось як вона відчувала.

Третя покоління стала поколінням тривожності, провини та підвищеної чутливості. Усе це було його переваги, ці люди зараз успішні в різних сферах, вони є тими, хто знає, як вести переговори і врахувати різні точки зору. Очікується, щоб бути пильним, приймати рішення самостійно, не чекати допомоги ззовні - сильні сторони. Догляд, догляд, догляд.

Але є гіперчутливість, як і будь-який «гіпер» і іншої сторони. Внутрішня дитина військових дітей не позбавлена любові та безпеки, внутрішня дитина «Охоронець» не позбавлена пологів, безтурботності. І внутрішня дитина - він займе в будь-який спосіб, він. Ну, він робить. Часто спостерігаються такі поняття, як «агресивно-пасивна поведінка». Це означає, що в ситуації «необхідно, але не хочеться», людина не відверто протестує: «Я не хочу і не буде!», але також не приймається «необхідно, це необхідно». У всіх сортах різних, іноді дуже винахідливих способів, він саботажів. Забути, відкладені, не встигають, обіцянки і не роблять, пізнають всюди і так далі. Ох, босів від цього як прямо: добре, такий хороший фахівець, pro, розумний, талант, але так неорганізований ...

Люди цього покоління часто відчувають, що вони старші, ніж інші, навіть літніх людей. У той же час вони не відчувають себе «повною вирощеною», немає «чуття зрілості». Молодь, якось стрибає в старий вік. І знову повернувся, іноді кілька разів на день.

Також помітні наслідки «занурення» з батьками, всі це «живе життя дитини». Багато людей пам'ятають, що як дитина, батьки та / або бабуся не перенесли двері: «Що ти ховаєш?» І засмучує кисть у двері, як сплітання у обличчі матері. Добре, що це нормально, щоб перевірити кишені, письмовий стіл, портфель і читати особистий щоденник. Неприпустимі батьки знаходять це неприпустимо. Про сад і школа в цілому, я тримую німих, деякі туалети були гідні того, що кордону були. В результаті діти, які виростили в ситуації постійного порушення кордонів, після чого дотримуються цих меж Вони рідко відвідують і рідко запрошуються. Легко спати в домашніх умовах (хоча вона використовується для загального користування). Вони не знають своїх сусідів, і вони не хочуть знати, якщо вони починають бути друзями. Не знаю, як встановити межі легко і природно, насолоджуючись спілкуванням, і покласти «антитанкові їжаки» на далеких підходах.

Що про сім'ю? Більшість ще в складних відносинах з батьками (або їх пам'ять), багато не вдалося з сильною шлюбом, або виявилося не на першій спробі, але тільки після поділу (внутрішній) від батьків.

Звісно, отримані і навчаються в дитячому ставленні про те, що чоловіки чекають лише на «свіження і кидання», а жінки тільки прагнуть «зловити себе», щастя в особистому житті не сприяє. Але є можливість «закрити відносини», почути один одному, вести переговори. Дивореки стають більш частими, оскільки вони перестали сприйматися як катастрофа, так і руїна всього життя, але вони зазвичай менш кров'яні, все частіше розлучення подружжя можуть потім досить конструктивно спілкуватися і боротися з дітьми разом.

Нерідко перша дитина з'явилася в флоті «всемінації» шлюбу, відтворена. батьківська модельй Після того, як дитина була надана в цілому або в складі бабуся у вигляді «почервоних», і мама отримала шанс відокремити і почати жити власним життям. На додаток до ідеї консолідації вашого бабуся, тут також грає роль багаторазового чуття в дитинстві «Я заклав моє життя на тебе». Це, люди зростали з почуттям, що підняти дитину, навіть один, щось нереально важко і героїчно.

Я часто пам'ятаю, як важко було з моєї першої дитини. Навіть ті, хто народжувався вже в епоху діаперів, їжі в банках, пральних машинах та інших начинках. Не кажучи вже про центральне опалення, гаряча вода та інші переваги цивілізації. Я провів перше літо з дитиною в країні, мій чоловік прийшов тільки на вихідні. Це було так важко! Я був просто кричу з втомою. Котедж з вигодами, без курчат, немає корів, немає овочевого саду, дитина досить здорова, чоловік приносить продукти харчування і підгузники на машині. Але як важко!

І як не складно, якщо ви знаєте заздалегідь умови завдання: «Життя ставити, ночі не спати, здоров'я руїну». Якщо ви хочете, ви не хочете. Це ставлення змушує дитину боятися і уникати. В результаті мати, навіть сидячи з дитиною, практично не спілкується з ним і він відкрито пропускає.

Нанески наймають, вони змінюють, коли дитина починає кріпитися до них – ревнощі! – і зараз ми отримуємо нове коло – позбавлена, нелюбленої дитини, щось дуже схоже на це, військові, тільки немає війни.

Призовий забіг. Шукайте дітей в деяких дорогих пансіонатах, наповнених змістом. Тіки, ентурези, висувні агресії, тангтруси, маніпуляції.

Діти, тільки англійська і теніс. А ті, хто не маю грошей на пансіонат, ті на майданчику можна побачити. «Чи ви йдете, ідиот, тепер ви отримаєте це, я повинен зробити пральню, право?» Ну і так далі, "Я не маю сили проти вас, очі не побачить вас," з справжньою ненависті в голосі. Чому бувають? Він виконавець! Він прийшов до життя, здоров'я, молоді, тому сказав мати!

Ще одна версія сценарію розгортається, коли інша неспроможна інсталяція гіпер-відповідних матеріалів триває: Все повинно бути прямо! Кращий спосіб! І це окрема пісня.

Ранні приймки ролі «Дядько Fedora» часто обробляється свідомим вихованням. Господи, якщо вони освоїли роль батьківства щодо свого батька і матері, вони не зможуть підняти своїх дітей на найвищому рівні? Збалансоване харчування, гімнастика для немовлят, розвиваючі заняття з року, англійська з трьох. Література для батьків, читати, думати, спробувати.

Будьте послідовно, знайдіть спільну мову, не отримайте божевільних, пояснюйте все, РОБОТА РОБОТАй І вічна тривожність, звичаї з дитинства - що робити? Що робити, якщо вони не враховуються? і якщо це було краще? І чому я не маю терпіння? Яка мати я?

В цілому, якщо покоління дітей війни жили в вірі, що вони чудові батьки, які шукати, і їх діти мають щасливий дитинства, то покоління гіперчутливих практично універсально впливає на «парентальний невроз». Вони (ми) впевнені, що вони не врахували щось, не кінчали його, мало займалися дитиною (також поважали працювати, і будувати кар'єру, матери-киди), вони (ми) повністю несуть себе як батьки.Вони завжди позбавлені школи, лікарі, суспільство, завжди хочуть більше і краще для своїх дітей.

Кілька днів тому я отримав виклик від друга з Канади з тривожним питанням: дочка 4 років не читається, що робити? Ці порушують очі матері при зустрічі вчителя - шахта не робить стовпчиків! «А, ми всі будемо вмирати», як мій син, наступне покоління, як сказати. І він ще не найяскравіший, так як він був збережений непристойною лазією своїх батьків і тим, що я прийшов по книзі Нікітіна в один раз, де він сказав в прямій тексті: мати, не хвилюватися, робити так само, як вам подобається і зручно і все з дитиною буде відмінно. Тут багато речей сказали, що потрібно грати в спеціальні кубики і розвивати все, але я сміливо пропустили це: Вона сама розвивалася до гідного масштабу.

На жаль, багато з лазіною була слабкою. І вони з батьками з страшною силою і повною програмою. Результат не життєздатний, тепер хвиля звернень до тексту «Хто нічого не хоче». Тексти пісень, а це означає: Лілінг на дивані, не працює або навчання. Сидіння голодування на комп'ютері. Він не хоче відповісти на що-небудь. Кожна спроба говорити припинена. Що б він хотів би, якщо він захоче його? Чому він повинен відповісти, якщо є батьки, поблизу яких хліб не годиться - дозвольте йому відповісти на когось? Добре, якщо ви просто лежачи на дивані і не приймаєте наркотики. Якщо ви не годуєте протягом тижня, ви можете отримати. Якщо він вже робить, то гірше.

Але це покоління просто надійне в життя, не мітайте його ще. Життя розповість.

Ще більше «банків» розводять, розмножуються, розщеплюють, наслідки досвіду дивно вражають. Я думаю, що четверте покоління, специфічний сімейний контекст є більш важливим, ніж глобальна минула травма. Але ми не можемо допомогти, але бачимо, що сьогодні виростає з минулого. Видання

Автор: Людмила Петрівна



П.С. І пам'ятайте, що лише зміна нашої свідомості – разом ми змінюємо світ!

Джерело: //ludmilapsyholog.livejournal.com/52399.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное