Після того, як я побачила картину Сергія Андріяка «Новий рік» і з тих пір я не можу зупинити мислення про це, дуже доторкнувшись сюжету.

У ній є картини, які торкнуться душі і залишають їх відбитків. «Новий рік», який був написаний Сергієм Андрака в 1984 році. Я побачила це абсолютно випадково в інтернеті в батлі Нового року. І ви знаєте, що весь святковий настрій відірвав. Всі ці маслини, гірлянди, різдвяні кулі та інші настоянки в моментально стали неімпортантними. І подарував, що ми живемо. Так, і завжди жив, щоб бути чесним, це просто не так очевидним.



Я тримала спробу отримати цю картину з голови, але це ніколи не працює. Я вирішив дізнатися більше про її. І ви знаєте, що? Цей арт-проект є дуже цікавим сюжетом на основі реальних подій. І той, хто написав це не так просто.

На полотні ми бачимо самотні і, швидше за все, літня жінка. Стародавній вік вказується її втомленим, зануренням і наклеюванням нагадки років вона проживала. Не душа навколо, темна і холодна зимова ніч. Деякі могили піднімаються над сніжками, дайте ретельно прикрашену ялинку прилипають на могилу. Яка стара леді йти на кладовище на ніч? Чому вона не святкує Новий рік з сім'єю та друзями? Нехай це прямо.

Художник і викладач Сергій Андрійака – 64 роки, і поховав його батько довго. Після того, як відвідуючи могилу під час зимових свят, він зустрів стару жінку на своєму шляху назад від кладовища. Найвідомішим живописом є й сама стара жінка, яка згодом переглянула.



Стара дама розповіла йому її сумну історію. Тільки до Нового року її тільки дочка загинула. Вона не мала чоловіка, не братів і сестер, і вона була лівою в цьому світі. Напередодні Нового року стара жінка прийшла на кладовище, підійшла маленька ялинка, прикрашена нею іграшки. Вона запалила дві свічки, для себе і для дочки. Ось як я зустрів Новий рік.

Історія настільки вразила Сергія, що він вирішив відразу пофарбувати картину. І я повинен сказати, що він наділений видатною фотографічною пам'яттю і славиться своїми пейзажами, які з пам'яті і малює. Особливо зацікавлений в архітектурі, художник має безліч картин, присвячених містам східної та Західної Європи.

Тому на малюнку можна побачити московське горіння з святковими світильниками на відстані. Місто вдихає в задоволення і тепло, що, здається, непривабливо далеким і відчужливим від задньої частини жінки. На гучність і щастя великого міста вона віддала перевагу мовній компанії її пізньої дочки.



Instagram особливість картини Який ще дивний цей малюнок? 2024 буде рівно 40 років, як це було написано. А події, захоплені на ній, так як не можна точно описати жорстокі реалії сучасності. У той час як деякі весело і святкують, інші захоплюють своїх близьких. Головне повідомлення цієї картини полягає в тому, що за потужною енергією основного свята року, за світлом гірлянд і іржавних пакетів можна приховати ще одну, не святкове життя. Кожен святкує цей Новий рік своїми силами. Ймовірно, що я відчув так погано про цю роботу Сергія Андріякі.

Я люблю його інші природні картини. Але «Новорічна вечеря» доторкнулася серця більше, ніж решта. Я хочу побачити деякі його картини. Навіть у фотографіях пейзажі виглядають дуже яскравими. В основному, Сергій Андрійка воліє масло акварелі, але що він тільки спробував: мозаїка, гуаш і вітраж. Але вирішив на багатошаровому акварелі.



Яким є продуктивність художника. Він стверджує, що в його житті є незнімне правило: фарба 1 картина на добу. Він сказав: «Як багато днів рік робити це багато роботи щороку?» Без винятку, незалежно від особистих або робочих обставин. У той же час Сергій очолює власну мистецьку школу і бере участь у численних виставках.



Ну, про картину «Новий рік» почав говорити з оновленим вігором прямо зараз, адже його настрій в даний момент реагує на багато. Деякі люди бачать його як позитивне повідомлення. Наприклад, дуже важливо провести Новий рік з родиною. І подумати про тих, хто більше не з нами, адже пам'ять – єдине, що залишається після людини.



Не тільки я не в настрої цього року. Я не думаю, що це вірно, що митець бере участь в цьому, але багато друзів і знайомих, що він (на настрій) не достатньо навіть вирізати салати або внести себе в належну форму. Цього року набагато важче, ніж раніше. Дивимося на картинку і зітхнемо разом. Яка ваша святкова атмосфера? Що ви думаєте 2024 принесе?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное