Коли я прокинувся до кого-небудь обережно зроблю свою руку, діти дали мені несподіваний сюрприз.

Чи важливий подарунок для чоловіка? Я не думав про це до того, що я рідко зіпсував дорогі подарунки. Зазвичай я був представлений необхідними для будинку, кухні або дому. На День Народження я віддали перевагу не відсвяткувати: підняти три дітей і додаткові гроші на бенкет не було. Збережемо гроші на себе, бо чоловік в сім'ї був тільки «необхідним»: він не надав нам фінансово і не брав участі в виховання дітей.



Звісно, отримати персональний подарунок на ювілей жінки дуже приємно. Я відчув, коли я був 50 років. За цей час діти, і вони в погоді, вже виросли і отримали освіту. Напередодні мого дня, мій найдовший син і молода дочка приїхали до нас.

Моя середня сина не могла приїхати. Як завжди, але це не про нього. Я не чекав ніяких подарунків, але я планував встановити святковий стіл. Не для себе, але для своїх улюблених гостей. Увечері я проживаю довше на кухні, щоб зробити препарати для майбутньої гала-вечері, і поїжджати до спалень.



Несплаш я втомився, але я був сонний. Вранці я прокинувся від того, що я був дуже ретельно взятим рукою. Я відкрив свої очі і побачила наступну картину: моя дочка худнула над мене і притискала мій індексний палець на новий смартфон. За її словами, наша перша дитина. Він високий хлопець, важко пропустити.

Я не збираюся. Діти захопили мене, поцікавили мене і сказали мені, що дотик телефон був їх день народження. Вони пояснили, що пальцем слід щільно притиснути до вікна, щоб пристрій прочитав відбитки пальців. Це було необхідно додатково розблокувати телефон. Я ніколи не чула про це, тому я здивував. Але сюрприз не зупинив мене від щирого спасибі дітям за подарунок, бо він доторкнувся мене до сліз.



Це було задоволення, щоб мати щось, яке було призначене для мене особисто. У святкові дні, як правило, я був представлений об'єктами загального користування: чашки, чайник, праска, постільна білизна та інше. Звичайно, все це було корисно в повсякденному житті, але такі речі не можна назвати особистим подарунком. Вони були передані переважно родичами, крупами та колегами на роботі.



Я не бачу будь-які подарунки від мого чоловіка, я не відчуваю велику любов і турботу. Три роки тому приніс мені кільце. Давайте мені зрозуміло: дешева трійка. "Дуже!" Ти щедрий! Чи заслуговують всі роки життя разом? З политості я тримав тихий і кладемо кільце на полиці. Я не хочу носити свій подарунок. Я соромлюся носити ювелірні вироби. Я вірю, що серйозні жінки повинні носити ювелірні вироби з золота або срібла. А якщо дорогі ювелірні вироби не доступні, краще піти з одним весільним кільцем. Який я

р.

Нешвидкий Моя дочка нещодавно одружилася. Її чоловік був розумний хлопець, який робить хороші гроші. Цього року вони дали мені ноутбук для мого дня народження. Моя син-в-права “відповіла” і обрала електронний пристрій, і його юна дружина дала йому моральну підтримку. Але це не точка. Головне, що діти не забувати про мене навіть на відстані.



Неважливо, як «здивився» краса років, глибоко в душі вона залишається вразливою дівчиною. Вона плащується увагою інших, чи є її чоловік, діти, працівники або сусіди. Тому подарунок на ювілей жінки дуже важливо: навіть якщо леді не відсвяткувати наступну дату туру, вона буде служити підтвердженням, що вона кохана і цінується. Ви погоджуєтесь з нами?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное